Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki samochód do 14 tyś

401 odpowiedzi na ten temat

#281 Share WeSolyRomeK

WeSolyRomeK

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 16 czerwiec 2010 - 18:52

Jaki samochód do 14 tyś A ja rozglądam się za jakimś golfikiem IV TDI i nic ładnego trafić nie mogę albo bity albo nie to wyposażenie, albo cena kosmiczna ale spokojnie szukam dalej może w końcu się coś trafi.
Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki samochód do 14 tyś Dzisiaj, 22:02
  •  

#282 Share VarioSpeed

VarioSpeed

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja Sport Informatyka Rolnictwo Zwierzęta

Napisany 16 czerwiec 2010 - 18:56

Jaki samochód do 14 tyś

A ja rozglądam się za jakimś golfikiem IV TDI i nic ładnego trafić nie mogę albo bity albo nie to wyposażenie, albo cena kosmiczna ale spokojnie szukam dalej może w końcu się coś trafi.

z silnikiem 1.9? a jakie chcesz wyposażenie?

#283 Share WeSolyRomeK

WeSolyRomeK

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 16 czerwiec 2010 - 19:03

Jaki samochód do 14 tyś Rocznik 97-99 5 drzwi srebrny (ten ładny srebrny) z czarnym paskiem na zderzaku, klimatronic, elektryczne szyby może być automat ale nie musi,jasny środek i to by było chyba na tyle.

#284 Share VarioSpeed

VarioSpeed

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 16 czerwiec 2010 - 19:09

Jaki samochód do 14 tyś W Polsce szukasz czy zachodniaka?
http://allegro.pl/it...ic.html#gallery
tego brałbym z miejsca :)

#285 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 16 czerwiec 2010 - 19:11

Jaki samochód do 14 tyś No nie mów że a4 jest brzydsze od passata. Dla mnie passat to podoba się dopiero ten ostatnio no chociaż trochę nad tym projektem posiedzieli i jakoś go zrobili bez kątów 90 stopni.

#286 Share VarioSpeed

VarioSpeed

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 16 czerwiec 2010 - 19:16

Jaki samochód do 14 tyś

No nie mów że a4 jest brzydsze od passata. Dla mnie passat to podoba się dopiero ten ostatnio no chociaż trochę nad tym projektem posiedzieli i jakoś go zrobili bez kątów 90 stopni.

Chodzi Ci zapewne o cc. Są gusta i guściki :) A4 jakie niby kształty ma? A4 prawie identyczna jak passat tylko że troszkę mniejszy :)

#287 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 16 czerwiec 2010 - 19:22

Jaki samochód do 14 tyś No a4 jest trochę mniejsze i ma bardziej zaokrąglone linie i nie jest tak kańciaste. A passat jest taki jak ja to mówię kombi to robili jakby ich terminy gonili i bagażnik tak na szybko przykleili. Wystarczy popatrzeć na foto i widać te różnice w liniach. Ale o gustach się nie dyskutuje :)

#288 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 czerwiec 2010 - 19:26

Jaki samochód do 14 tyś Mówcie co chcecie, ale B5 po liftingu jest chyba najładniejszym Passatem, pod warunkiem, że jest w jedynym słusznym kolorze-czarnym. Niestety dobry egzemplarz z silnikiem 131KM to koszt 3 razy większy niż zakładany w temacie :) .

#289 Share WeSolyRomeK

WeSolyRomeK

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 16 czerwiec 2010 - 19:27

Jaki samochód do 14 tyś

W Polsce szukasz czy zachodniaka?
http://allegro.pl/it...ic.html#gallery
tego brałbym z miejsca :)

Szukam zachodniaka(najlepiej niemca od niemca a nie od turka ze szrotu), co do tego którego podałeś na zdjęciu niby ładny jak każdy trzeba jechać i obejrzeć na żywo, tego dyskwalifikuje jak dla mnie to że jest sprowadzony z włoch z tego co widzę.

#290 Share VarioSpeed

VarioSpeed

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 16 czerwiec 2010 - 19:41

Jaki samochód do 14 tyś

Szukam zachodniaka(najlepiej niemca od niemca a nie od turka ze szrotu), co do tego którego podałeś na zdjęciu niby ładny jak każdy trzeba jechać i obejrzeć na żywo, tego dyskwalifikuje jak dla mnie to że jest sprowadzony z włoch z tego co widzę.

Haha rozumiem że od turka nie bo od takiego to tylko brud i smród w samochodzie :) Czemu nie z Włoch? We Włoszech nie sypią tak soli na drogi więc nie będzie go szybko brała rdza :)
A z Niemiec szukasz na mobile.de?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#291 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 16 czerwiec 2010 - 20:01

Jaki samochód do 14 tyś Włosi nie dbają o auta, brak historii serwisowych.

#292 Share VarioSpeed

VarioSpeed

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 16 czerwiec 2010 - 20:26

Jaki samochód do 14 tyś

Włosi nie dbają o auta, brak historii serwisowych.

Nie wiem nie spotkałem się z takim przypadkiem :) aut z brakiem książek serwisowych to i w Niemczech jest sporo.

#293 Share WeSolyRomeK

WeSolyRomeK

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 16 czerwiec 2010 - 20:30

Jaki samochód do 14 tyś Z włoch oglądałem już dwa auta i były to dwie kaszany w środku poniszczony, poobijany silnik chodził jako tako nawet ale nie kupiłem bo mam czym jeżdzić, najpierw kupię nowe auto a potem sprzedam stare żeby się zabardzo nie napalać przy kupnie.Co do aut z włoch to z tego co się orientowałem to często gęsto mają przegrzane silniki,i ogólnie jest tam takie podejście do auta jak pisze kolega wyżej auta szukam na mobile.de autscucie i na polskich stronach otomoto i allegro.

#294 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 16 czerwiec 2010 - 20:31

Jaki samochód do 14 tyś

taaa... tylko jak Ci coś nawali to kupę kasy na części dasz bo to "żółtek" Mój znajomy ma Mazdę 6 nową i nawaliła mu turbina to zapłacił 10tyś zł :) no może być taniej jeśli się zaopatrzymy w podróbki :)
Samochód w takiej cenie to najlepszy VW Golf najlepiej z silnikiem 1.9 TDi albo trochę więcej i passat w tym samym silniku :)

Ciekawe rzeczy piszesz, miałeś Xedosa czy z góry zakładasz bo w auto świecie tak pisali?

#295 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 16 czerwiec 2010 - 20:31

Jaki samochód do 14 tyś We włoszech jest większość bez książek. Wiem tyle co wyczytałem na forum audi a4.

#296 Share VarioSpeed

VarioSpeed

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 16 czerwiec 2010 - 20:36

Jaki samochód do 14 tyś

Ciekawe rzeczy piszesz, miałeś Xedosa czy z góry zakładasz bo w auto świecie tak pisali?

Nie miałem i nie chce mieć ale japońskie części są drogie... Czytaj uważnie napisałem "jak coś nawali" nie twierdzę że od razu musi się coś psuć :)

We włoszech jest większość bez książek. Wiem tyle co wyczytałem na forum audi a4.

Jest tak samo jak i w Niemczech trzeba szukać

#297 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 16 czerwiec 2010 - 20:45

Jaki samochód do 14 tyś kolega ma warsztat i sprowadza auta :) Sprowadza tylko z Niemiec z ogłoszeń, nigdy od brudasa :) Próbował z Francji, Włoch i Belgii, ale tam dużo trudniej o zadbane auto. Co do części to nie ma różnicy cenowej pomiędzy autami tych samych segmentów z tego wieku, tzn. części do BMW 5, Audi A6, czy odpowiedników japońskich będą takie same, polecam katalogi Inercars, czy foty i sobie porównać :)

#298 Share VarioSpeed

VarioSpeed

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 16 czerwiec 2010 - 20:53

Jaki samochód do 14 tyś

kolega ma warsztat i sprowadza auta :) Sprowadza tylko z Niemiec z ogłoszeń, nigdy od brudasa :) Próbował z Francji, Włoch i Belgii, ale tam dużo trudniej o zadbane auto. Co do części to nie ma różnicy cenowej pomiędzy autami tych samych segmentów z tego wieku, tzn. części do BMW 5, Audi A6, czy odpowiedników japońskich będą takie same, polecam katalogi Inercars, czy foty i sobie porównać :)

Mój wujek sprzedaje części do tirów i z intercarsu można załatwić części ale to nie będą oryginalne np. do tej mazdy 6 turbina tam kosztowała 2 tyś ale koleś idzie tylko na oryginalne części nawet pióra do wycieraczek oryginalne zamawia :)
Na temat sprowadzania też coś wiem :)

#299 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 16 czerwiec 2010 - 21:07

Jaki samochód do 14 tyś

Nie miałem i nie chce mieć ale japońskie części są drogie... Czytaj uważnie napisałem "jak coś nawali" nie twierdzę że od razu musi się coś psuć :)

Czytam uważnie, chodzi mi o stwierdzenie że japońskie części są drogie. Gdzie tak słyszałeś?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#300 Share VarioSpeed

VarioSpeed

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 16 czerwiec 2010 - 21:15

Jaki samochód do 14 tyś

Czytam uważnie, chodzi mi o stwierdzenie że japońskie części są drogie. Gdzie tak słyszałeś?

Pisałem już że oryginalna turbina do mazdy 6 kosztuje 10tys prawie :) inna pasująca z intercarsu kosztuje 2tys ale to nie jest oryginał Mazdy