Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki samochód do 14 tyś

401 odpowiedzi na ten temat

#261 Share MarioCCH

MarioCCH

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 10 luty 2010 - 23:15

Jaki samochód do 14 tyś ja nigdy nie obiecuję jak pojadę i coś fajnego przywiozę to dam znać na forum najprawdopodobniej jadę w przyszłym tygodniu w poniedziałek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki samochód do 14 tyś Dzisiaj, 05:53
  •  

#262 Share Kris017

Kris017

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 10 luty 2010 - 23:21

Jaki samochód do 14 tyś Spoko .. Ja mam czas. Na szybkiego nie mam zamiaru nic kupować ;[
Nie ma lepszego od John deere-a :)

#263 Share MarioCCH

MarioCCH

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 10 luty 2010 - 23:24

Jaki samochód do 14 tyś to jest b dobre podejście nic na siłę to nie jest zakup bułek jak co to napisz na pw to prześlę link z tym passatem co sprzedałem

#264 Share Kris017

Kris017

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 11 luty 2010 - 10:39

Jaki samochód do 14 tyś A co powiecie o skodzie fabii??? http://moto.allegro....01r_diesel.html

#265 Share kubaldo

kubaldo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Zainteresowania:sport,sztuki walki,fotografowanie,modele maszyn rolniczych ,modele samochodów

Napisany 11 luty 2010 - 12:16

Jaki samochód do 14 tyś ja osobiście bym zaproponował VW passata najlepiej 1.9 TDI bardzo oszczędne samo mało pali żadko się psuje i nie ma problemów z wymianą i dokupieniem części

#266 Share Kris017

Kris017

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 13 luty 2010 - 10:59

Jaki samochód do 14 tyś Tez tak myślę :P A panowie czy np takie volvo s40 za 14 tys z roku 97/98 może mieć dużo części do wymiany . Z przebiegiem np 240tys. Bo np w VW passacie to wiadomo ze jak nie było wymieniane zawieszenie to trzeba zrobić. Bo to zmora tych aut. A volvo??

#267 Share Manio1523A

Manio1523A

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i oczywiście gospodarka

Napisany 13 luty 2010 - 12:12

Jaki samochód do 14 tyś Ja proponowałbym Ci Opla Astre II 1.4 90KM. Super samochodzik, oszczędny, w miarę szybko reaguje na naciśnięcie pedały gazu, moim zdaniem niezłe osiąg jak na taki silnik. Polecam.

#268 Share Kris017

Kris017

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 13 luty 2010 - 12:34

Jaki samochód do 14 tyś Kolego. Diesel . I NIGDY opla :P latem na pikniku wole słuchać coś innego niż dźwięk jedzącej go rdzy XD

#269 Share rafftti

rafftti

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 348 postów

Napisany 13 luty 2010 - 12:39

Jaki samochód do 14 tyś Jeżeli szukasz naprawdę porządnego auta to ja Ci proponuje pierwszą C-klasę. Mam C180 z sekwencją i jestem bardzo zadowolony. Zawieszenie bardzo wygodne, trwałe i co ważne nie aluminium. Nie jest to jakaś torpeda czy jakieś zachwycające auto, ale mój jest bordo metalik na feldze 17 i całkiem nieźle wygląda. Nie chcę się nikomu ładować w tryby ale paski są przereklamowane. Mercedes robi najlepsze silniki diesel

#270 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 luty 2010 - 14:12

Jaki samochód do 14 tyś @rafftii mercedes robił kiedys najlepsze silniki dieslaDodany obrazek po za tym pierwsza c-klasa lubi rdzewiec,

jesli chodzi o pierwsza generacje volvo s40 to te z lat 96-98 nie maja super trwałego zawieszniazalezy jak, kto i gdzie jezdzi bo nawet wielowachaczowe w passacie z przodu moze 100tys km wytrzymac, i podobnie jest z volvo ale cena zawiesznia z przodu w s40 jest mniejsza jak do passka czy a4, najlepiej rozgladaj sie za volvem z 99roku gdyz w tym roku przeszło mały face lifting, i nie ma reguly czy to passat czy s40 bo jak sie nie poznasz na czyms to tu i tu mozesz po tygodniu wymieniac silnikDodany obrazek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#271 Share rafik256

rafik256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 705 postów

Napisany 13 luty 2010 - 19:49

Jaki samochód do 14 tyś

Kolego. Diesel . I NIGDY opla :D latem na pikniku wole słuchać coś innego niż dźwięk jedzącej go rdzy XD

Tak się składa że moja starsza rozbiła w grudniu taka astrę z 2000r. W zwiazku z uszkodzeniami żeby wyjąć silnik trzeba było go trochę pociąć i musze cię zasmucić ale przy rozbieraniu nie zauważyłem rdzy na jego elementach. Jeszcze sporo samochodu nie zostało zdemontowane dlatego zapraszam cię do siebie. Możesz w dowolny sposób rozebrać ten samochód i życze powodzenia w poszukiwaniu śladów korozji.

#272 Share MarioCCH

MarioCCH

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 13 luty 2010 - 21:17

Jaki samochód do 14 tyś

Tez tak myślę :D A panowie czy np takie volvo s40 za 14 tys z roku 97/98 może mieć dużo części do wymiany . Z przebiegiem np 240tys. Bo np w VW passacie to wiadomo ze jak nie było wymieniane zawieszenie to trzeba zrobić. Bo to zmora tych aut. A volvo??

Volvo do 99 roku z silnikiem diesla to jedna wielka PORAŻKA dopiero od 99 roku diesel 95KM w volvo to super silnik i radze takiego szukać jak już :D

#273 Share Kris017

Kris017

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 13 luty 2010 - 21:48

Jaki samochód do 14 tyś @ rafik256 Zaszła pomyłka :D Ty mi napisałeś o oplu Astrze 2 A ja miałem na myśli 1 . Tą co to tak tylne nadkola gniły . Sorki :D

#274 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7800 postów

Napisany 26 luty 2010 - 23:12

Jaki samochód do 14 tyś Parę dni temu kupiłem Forda Focusa 1,8 TDCI 2004 rok lipiec wersja gold klimatronik elektryka 115 tyś od kolegi.Rok stał nieużywany,bo se kupił nowego i tego postawił pod płotem.dałem 15 tyś .Niestety to jest TDCI trzeba będzie uważać na paliwo.

#275 Share Manio1523A

Manio1523A

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i oczywiście gospodarka

Napisany 26 luty 2010 - 23:24

Jaki samochód do 14 tyś Ja też miałem na myśli 2 nawet napisałem Astra II. Co jak co ale rdzy także jeszcze nie widziałem a posiada taką mój wuj i mamuśka.

#276 Share kamil040193

kamil040193

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, dziewczyny i motocykle;)

Napisany 16 czerwiec 2010 - 14:38

Jaki samochód do 14 tyś http://moto.allegro....erfekcyjny.html Moim zdaniem ten samochód jest ekstra :) Swietnie się nim jezdzi :) Polecam :)
Jeśli pomogłem naciśnij zieloną strzalkę :)

#277 Share adamlupus

adamlupus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 251 postów

Napisany 16 czerwiec 2010 - 15:58

Jaki samochód do 14 tyś Mazda 626 xedos to ładne autko, silniki mają dobre

#278 Share VarioSpeed

VarioSpeed

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja Sport Informatyka Rolnictwo Zwierzęta

Napisany 16 czerwiec 2010 - 17:48

Jaki samochód do 14 tyś

Mazda 626 xedos to ładne autko, silniki mają dobre

taaa... tylko jak Ci coś nawali to kupę kasy na części dasz bo to "żółtek" Mój znajomy ma Mazdę 6 nową i nawaliła mu turbina to zapłacił 10tyś zł :) no może być taniej jeśli się zaopatrzymy w podróbki :)
Samochód w takiej cenie to najlepszy VW Golf najlepiej z silnikiem 1.9 TDi albo trochę więcej i passat w tym samym silniku :)

#279 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 16 czerwiec 2010 - 18:08

Jaki samochód do 14 tyś A ja w takiej cenie szukałbym a4 1,9tdi kombi albo wyrwał w super stanie 406 też w kombi 2,0HDi na VW nawet bym nie spoglądał bo mi się nie podobają te kształty wystarczy popatrzeć jak wygląda golf czy passat kombi a jak a4 czy 406 w kombi. Wiadomo VW "szklarnia" kanciasty a a4 czy 406 już ładnie zrobione zaokrąglone :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#280 Share VarioSpeed

VarioSpeed

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja Sport Informatyka Rolnictwo Zwierzęta

Napisany 16 czerwiec 2010 - 18:44

Jaki samochód do 14 tyś

A ja w takiej cenie szukałbym a4 1,9tdi kombi albo wyrwał w super stanie 406 też w kombi 2,0HDi na VW nawet bym nie spoglądał bo mi się nie podobają te kształty wystarczy popatrzeć jak wygląda golf czy passat kombi a jak a4 czy 406 w kombi. Wiadomo VW "szklarnia" kanciasty a a4 czy 406 już ładnie zrobione zaokrąglone :)

nie mów mi ze A4 B5 w kombi jest ładniejsze od passata :) prędzej A4 w limuzynie... Audi mi się podobają te modele dopiero od B7 chyba że audi a6 i a8 to może być jeszcze te B5
Golf IV jest ładniejszy od A3 B5, natomiast od 2004 to chyba byłbym za audi :)