Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki samochód do 14 tyś

401 odpowiedzi na ten temat

#241 Share MarioCCH

MarioCCH

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 10 luty 2010 - 22:12

Jaki samochód do 14 tyś hehe prawda taka że wszystko można zajeździć to zależy od kierowcy. Co do książek serwisowych to prawda ale nr. VIN leczy wszystkich wszystkiego dowiesz się w serwisie a prawda taka że książki nie kupujemy tylko autko ;[ co do rozrządu 2.5 tdi to w sumie racja masz takie autko to stać cię na nie, ale tak na prawdę do nie spotkałem jeszcze użytkownika który jest zadowolony własnie z 2.5 tdi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki samochód do 14 tyś Dzisiaj, 10:06
  •  

#242 Share Kris017

Kris017

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 10 luty 2010 - 22:14

Jaki samochód do 14 tyś No w sumie ;[ Ale co byś polecił takiego dobrego za 15 Tys. Oczywiście w dieslu ;[ Ja bardziej przepadam za takimi hmm niby limuzynami :) chodź golfem IV bym nie pogardził. Ale coś bardziej w linii sedan :) Na kompromis u mnie idzie audi a4 b5 kombi :) Mój wujo ma takiego i trochę nim pośmigałem i jak dla mnie oki :)
PS
@MarioCCH
Z tym VIN nie jest tak do końca. Bo po nim możemy się tylko dowiedzieć jak zbudowane i z jakim wyposażeniem auto opuściło bramy fabryki. Nic z serwisem to się nie łączy.
Nie ma lepszego od John deere-a :)

#243 Share MarioCCH

MarioCCH

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 10 luty 2010 - 22:18

Jaki samochód do 14 tyś powiem tak tydzień temu sprzedałem passata b5 99r czarny sedan max opcja bez klimy :/ za 15300zł ale... tam książki już nie było jak W 99% passatach na allegro. co do vin to jak auto było serwisowane to się dowiesz wszystkiego o autku i polecam tak robić!!

#244 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 10 luty 2010 - 22:18

Jaki samochód do 14 tyś A Toyota Corolla? w dieslu? Siostra ma tą z 2000 roku, a mama z 2003 2,0 D-4D zrobiłem nią ostatnio 100km ach to dopiero ma kopa to auto.

#245 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 luty 2010 - 22:21

Jaki samochód do 14 tyś ja tam nie narzekam na 2,5tdiv6, ale jak czytam na forum o tych silnikach to co sie dziwic jak ludzie uzywaja ich jak kiedys w pgrach c360Dodany obrazek zawsze jak kupywałem auto obczajałem sobie co ile kosztuje i czy mnie stac naprawic bedzie jak cos albo zmienic najpotzrebniejsze rzeczy takie jak filtry klocki oleje itp. a ludzie w polsce czesto robia tak ze postaw sie a zastaw sie i pozniej placza...

#246 Share Kris017

Kris017

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Jaki samochód do 14 tyś Bo kto dziś ma książkę??? No ja mam do mojego VW a le kto się będzie na nią patrzył kupując go (jeśli się taki odważny trafi) Opisując ze ma się książkę z udokumentowanym przebiegiem moim zdaniem jest podejrzane od strony kupującego. Ok w autach 10 letnich no 12 tak . Ale 18 ;[ heh

#247 Share MarioCCH

MarioCCH

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Jaki samochód do 14 tyś co do toyoty to moim skromnym zdaniem super autko ;[ za dużo nie powiem o tym autku ale nie spotkałem kogoś kto by narzekał. Mi się marzy avensis po 2003r ;[

#248 Share Kris017

Kris017

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 10 luty 2010 - 22:24

Jaki samochód do 14 tyś No ok. Części ;[ Ale tak .. Ciężko wybrać co akurat się zepsuje. Biorąc pod uwagę passata no to zawieszenie jest pierwszą zmora tego auta. A ceny części są rożne.
@tomasek Jak to jest tam u Cb z zawieszeniem, bo jest ono takie same w sumie ;[

#249 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 luty 2010 - 22:32

Jaki samochód do 14 tyś jesli chodzi o przod to tak 60-70tys km i trzeba zmieniac ale ja jezdze po takich drogach głownie http://www.youtube.c...h?v=PIdkNdOeoUg dodam ze ta trasa czasami kilka razy dzienie jezdze jesli chodzi o tył to tak 90-100tys km powinien przechodzic jak nic ciezkiego nie wozisz albo przyczepki/lawety nie ciagasz

#250 Share Kris017

Kris017

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 10 luty 2010 - 22:34

Jaki samochód do 14 tyś A ha .. No w sumie ja do szkoły mam lepszą drogę ;[ Ale się tak zastanawiam czy w ogolę trafi się jakaś fajna audi a4 za 15 tys. Bo poszukiwania jak na chwile obecną mogę określić mianem zmarnowanych dni.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#251 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 luty 2010 - 22:36

Jaki samochód do 14 tyś kris osobiscie nie lubie a4b5 i ja wybrałbym passata b5 jesli juz sie tak przy vagu upieraszDodany obrazek

#252 Share Kris017

Kris017

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 10 luty 2010 - 22:42

Jaki samochód do 14 tyś A jakie inne auto jest dobre?? A jeśli passat to limuzyna ;[ Tylko czy znajdę coś w tej cenie ;[

#253 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 10 luty 2010 - 22:43

Jaki samochód do 14 tyś

http://www.youtube.c...h?v=PIdkNdOeoUg

ło kutwa po takiej bym nie pojechal ;[
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#254 Share MarioCCH

MarioCCH

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 10 luty 2010 - 22:46

Jaki samochód do 14 tyś passata do 15tys spokojnie znajdziesz w limuzynie tylko trochę cierpliwości ;[

#255 Share Kris017

Kris017

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 10 luty 2010 - 22:49

Jaki samochód do 14 tyś A kolego, jeśli chodzi o elementy na które mam zwrócić szczególna uwagę przy zakupie to jakie ???

#256 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 luty 2010 - 22:49

Jaki samochód do 14 tyś brzozak tam sa takie koleiny ze ja b4 nie moge czasami z nich wyrwac, a w nie ktorych miejscach to a6 drapie po asfalcie, w jednym miejscu jest "hopka" to jak powyzej 120 wjezdzasz w nia to wyjezdzasz bez misy wiele nowych samochodów tam mise albo oslony zostawiło
kris popatrz za seatem, skoda one vw nie odbiegaja bardzo a ceny sa w miare normalne no i za volvoDodany obrazek

#257 Share MarioCCH

MarioCCH

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 10 luty 2010 - 23:02

Jaki samochód do 14 tyś ja zawsze patrzę na szyby czy są oryginał potem czujnik lakieru i czy ma naklejki ( mówimy o passacie) potem silnik jak to wygląda i już. Tobie radzę się jeszcze przejechać to też dużo daje ja niestety tam gdzie kupuje to nie zawsze mam okazję zrobić rundkę ale tam nie oszukują aż tak jak u nas.Po zakupie wymiana płynów oleju i rozrządu na wszelki wypadek ;[

#258 Share Kris017

Kris017

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 10 luty 2010 - 23:08

Jaki samochód do 14 tyś Ok ;[ ale z tym czujnikiem lakieru to ciężko będzie ;[ A ty za ile łącznie byś targnął takiego passata :)

#259 Share MarioCCH

MarioCCH

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 10 luty 2010 - 23:11

Jaki samochód do 14 tyś pisałem wcześniej że sprzedałem takiego 99r czarny sedan bez klimy max opcja za 15300 po opłatach autko było ORYGINAŁ absolutnie bezwypadkowy aż w szoku byłem ;[

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#260 Share Kris017

Kris017

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 10 luty 2010 - 23:13

Jaki samochód do 14 tyś Ale czekaj .. Teraz na serio. Jak bym chciał kupić paska tak za 1.5 miesiąca . To można się kierować do Ciebie jak nic ciekawego nie znajdę;[