Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki samochód do 14 tyś

401 odpowiedzi na ten temat

#221 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 10 luty 2010 - 19:41

Jaki samochód do 14 tyś Bita to miałem na myśli taką prawie kompletną, zderzak przetarty albo drzwi czasem takie są.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki samochód do 14 tyś Dzisiaj, 21:08
  •  

#222 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 10 luty 2010 - 19:47

Jaki samochód do 14 tyś

Akurat też szukam auta dla swoich kuzynków-znaleźć coś porządnego z VAG-a za 20 tys to czysty koszmar-w Polsce

chcesz zaufane auto, zarejestruj sie na www.vwgolf.pl i tam uzytkownicy sprzedaja swoje auta, te co nie sa na przywiezione na handel to sa z pelnymi opisami, czasem kilkuletnie historie. wiekszosc jest zmodyfikowana, ale gdy napiszesz, zeby uzytkownik doprowadzil do serii to chetnie na to pojdzie, bo wiecej kasy na gratach czasem zarobi jak na aucie ;[
to jeden ze sposobow kupienia sprawdzonego auta
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#223 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 10 luty 2010 - 19:51

Jaki samochód do 14 tyś Sorry dawid-może zabrzmi to jakoś obcesowo-więc sorry-ale ja mieszkałem na Zachodzie,miałem kumpli zajmujących się przerzutem aut do Polski-napatrzyłem się tyle że głowa mała-i właśnie dlatego że się napatrzyłem nie wierzę w otarcia itp.-jak już Polak coś sprowadza to czasmi wygląda to jak w tym kawale :"Rzecz dzieje się w czasach, gdy masowo przywożono do Polski powypadkowy złom z Niemiec. Gość przywiózł coś takiego na lawecie do mechanika - masa pogiętej blachy.
- O w mordę - mówi mechanik - nieźle trzaśnięty. Będzie za dwa tygodnie.
Po tygodniu telefon. Dzwoni mechanik:
- Panie, jest problem. Co to za marka?
- A czemu?
- No bo jak bym tego nie klepał, wychodzi przystanek autobusowy... "Dodany obrazek
Z tym że dalej przywożą...Dodany obrazek
PS.Dzięki brzozak-chyba spróbuję bo szlag mnie już trafia

#224 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 10 luty 2010 - 20:55

Jaki samochód do 14 tyś To samo masz na www.a4-club.pl też sprzedają autka. Wiem wiem jak niektóre auta wyglądają jak przywożą

#225 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 10 luty 2010 - 21:03

Jaki samochód do 14 tyś Chyba nie myślicie że z krajowymi jest lepiej?

#226 Share Kris017

Kris017

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 10 luty 2010 - 21:35

Jaki samochód do 14 tyś Wiadomo jak jest . Znajomy kupując auto w salonie kilka lat do tyłu widział jak nówka toyota zjeżdżając z rampy po prostu spadła. I co postukali i już niby promocja taniej poszła. Ale powracając do tematu kupna autka, to nie ukrywam ze moim marzeniem jest audi a6 c5 ;[ heh ... 2.5 TDI. Ten kto słyszałem pomruk tego silnika wie o czym mówię ;[
Nie ma lepszego od John deere-a :)

#227 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 luty 2010 - 21:42

Jaki samochód do 14 tyś chcesz to ci swoja opchne Dodany obrazek

#228 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 10 luty 2010 - 21:43

Jaki samochód do 14 tyś Ta ten z psującymi się pompami wtryskowymi, wałkami rozrządu itd.

A mi tylko A4B7 3,0TDI ale ten po poprawce już 224 bodajrze koni.

#229 Share Kris017

Kris017

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 10 luty 2010 - 21:46

Jaki samochód do 14 tyś A takie pytanie .. Skąd u was taka opinia na temat psujących sie silników u adudi a6 2.5 TDI ??? Znam kilku użytkowników tych aut i nic. Jeden ma allroada . Tam tylko często poduszki od zawieszenia strzelają. Nic po za Ty.
PS.
@tomasek jak chcesz 14 to biorę ;P

#230 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 luty 2010 - 21:52

Jaki samochód do 14 tyś no ci co nie mieli 2,5tdiv6 to najwiecej sie na ich temat wypowiadaja,Dodany obrazek
no kris doluz jeszcze z 5tysi i jest twojaDodany obrazek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#231 Share MarioCCH

MarioCCH

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 10 luty 2010 - 21:54

Jaki samochód do 14 tyś 2.5 tdi w audi to delikatny temat. musi to być naprawdę pewne auto ( wymiana rozrządu jest bardzo droga) co do alfy to nie polecam. Vw to Vw konkretne auto. Jeśli chodzi o volvo v40 1.9D to super sprawa ale dopiero po 2000 roku!!! ( mam takie coś 2002r do sprzedania z pełną książką serwisową)

#232 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 luty 2010 - 21:56

Jaki samochód do 14 tyś wiele chcesz za to v40? pokaz jakies foty tej v40Dodany obrazek

#233 Share Kris017

Kris017

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 10 luty 2010 - 21:57

Jaki samochód do 14 tyś @tomasek A jak prezentuje się to cacko ;[ kombi czy limuzyna i jaki rocznik i przebieg :) wiesz szczerze dla takiego cudeńka jestem w stanie zaczekaj do wakacji ;[ hehe

#234 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 10 luty 2010 - 22:00

Jaki samochód do 14 tyś Mój tata ma własnie a6c5 z tym 2,5 TDI zresztą już tu pisałem ma 300 tys przebiegu z książką do końca i narazie tylko pompe wtryskowa robił ale wałki już mu się też odzywają a raz przyjechał gościu do nas taką to mówił że już wszystko zrobił co wymieniłem. Zresztą na forum a4 też się trochę naczytałem.

#235 Share MarioCCH

MarioCCH

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 10 luty 2010 - 22:01

Jaki samochód do 14 tyś tylko bez krytyki proszę ;[

#236 Share Kris017

Kris017

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 10 luty 2010 - 22:02

Jaki samochód do 14 tyś No oki są elementy które się szybciej kończą w takich autach. Ale za klasę trzeba płacić ;[ Łącznie z utrzymaniem ;[ A dla pasjonata w sumie to tylko kolejne wyzwanie :) haha mi daleko do takiego bo trzeba mieć tą kasę :)
PS
@ MarioCCH
No no autko niczego sobie :) mi sie w nim od zawszenie nie podobała ta czarna klapa od bagażnika. Hehe :)

#237 Share MarioCCH

MarioCCH

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 10 luty 2010 - 22:04

Jaki samochód do 14 tyś ja proponuje a6 z 1.9 tdi super sprawa tylko że dużo dużo większa cena ;[

#238 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 10 luty 2010 - 22:06

Jaki samochód do 14 tyś na wykopie był fajny temat: aukcja z książkami serwisowymi na allegro i linki do gości którzy wstawili aukcje z autkami z książkami ;[

#239 Share Kris017

Kris017

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 10 luty 2010 - 22:07

Jaki samochód do 14 tyś No to jest to. 1.9 TDI ;[ w sumie ktoś kto lubi poszaleć, szybko zajedzie taki silnik ;[ Spotkałem się z tym jak byłem ze swoim u mechanika :) Pytam się co się stało a Mechanik no zajechał go po prostu zajechał :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#240 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 luty 2010 - 22:09

Jaki samochód do 14 tyś buda to combi 98rok przebieg ma duży i oryginalny i przy tym przebiegu powinny byc juz 3 walki i 4 pompa z tego co ludzie o tym silniku rozglaszajaDodany obrazek oprócz skory i nawigacji z ekranem, telefonu, quattro i drewna ma wszystko, a i to automat jest dla nie ktorych ludzi tez lipa jak i silnik, szczerze kris to ja bym drugi raz takiego samochodu nie kupił z takich powodów jak:
* maly skret kół i długa paka jakby nie automat to napewno w miescie szlag by mnie bardziej trafiał przy parkowaniu,
* jest wiele bardziej "ciekawszych" aut dla ludzi w wieku 18-20kilka lat, a6 jest po prostu samochodem rodzinnym albo w długie trasy na krotkich staje sie nie ekonomiczna a jej wielkosc przytlacza w ruchu miejskim

@mariocch jesli nie stac kogos na wymiane rozrzadu to poco mu taki samochod? a kazdy porownuje ceny wymiany rozrzadu z silnikami rzedowymi a nie Vałkami porownaj koszt wymiany rozrzadu w vałce w innych markach i to nie jest naprawde taki duzy koszt
fajna v40Dodany obrazek jakbym opchnał audice to chetnie bym ja obejzał i moze kupiłDodany obrazek

1,9tdi tylko 90 i 110KM to stara i mocna konstrukcja i wiekszosc ludzi do niej poruwnuje kazde inne tdi
a takie tdi na pompowtryskach to tez do najtrwalszych nie nalezy i koszty tez nie sa małeDodany obrazek