Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki samochód do 14 tyś

401 odpowiedzi na ten temat

#201 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 16 styczeń 2010 - 00:56

Jaki samochód do 14 tyś typy od srebrnego audi ladnie ponioslo ;) chcialbym wiedziec co daje mu takiego powera i fantazje.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki samochód do 14 tyś Dzisiaj, 11:02
  •  

#202 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 16 styczeń 2010 - 07:54

Jaki samochód do 14 tyś To przykre jak młodzież nie ma pieniędzy na dobre narkotyki... ;) Ta siatka w zderzaku to CAI? Bo to w środku to napewno miejsce na zegar skaczący na 2 bar ;)

#203 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 16 styczeń 2010 - 08:45

Jaki samochód do 14 tyś Żeby nie ta siatka od durszlaka to panel środkowy niczego sobie by był ;) A na zewnątrz...hmm...niech właściciel zmieni dilera ;)

Honda - The Power of Dreams :)

#204 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 styczeń 2010 - 08:52

Jaki samochód do 14 tyś Brakuje tylko zderzaków typy flame/fireman. Dodany obrazek

#205 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 styczeń 2010 - 08:55

Jaki samochód do 14 tyś

panowie propo turasów a wy myślicie że oni te auta z chin przywożą do niemiec i sprzedają Polaką może to niekturych zszokuje ale oni to kupują od mieszkańców zachodniej europy!!! i proszę nie pisać że od turka szrot a od szwaba luks maszynka. bo to jeden ciort. więc bajek nie piszcie

pojedz zobacz i sie wypowiadaj wtedyDodany obrazek

#206 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 12:57

Jaki samochód do 14 tyś masz racje pojedź zobacz i podyskutujemy albo przynajmniej spytaj kogoś zaufanego kto był.

#207 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 13:48

Jaki samochód do 14 tyś Wracajac do srebrnego Audi to jak dla mnie taki typ "niekatowany tanio sprzedam" :)
Z handlarzami jest tak ze kazdy szuka przyzwoitego auta z wygladu z max przebiegiem,moze byc i 600 tys wazne zeby ladnie sie prezentował,tak na 180 tys bo to ostatnio na allegro najmodniejszy przebieg.Ale jak sie zapytasz o ksiazke pojazdu to nie ma.Panowie prawda jest taka ze leciwe auto jeszcze w dieslu z roku 1998-1999 bez 300 tys/km nie opuszcza terytorium niemiec.Wystarczy wejsc i porownac przebiegi chocby na mobile.de z polskimi z allegro.

#208 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 styczeń 2010 - 15:47

Jaki samochód do 14 tyś

masz racje pojedź zobacz i podyskutujemy albo przynajmniej spytaj kogoś zaufanego kto był.

bylem nie raz i wiem jak wyglada sprawa z turasami tak ze nie musisz mi wmawiac swoich ideologii Dodany obrazek

#209 Share MarioCCH

MarioCCH

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 15:50

Jaki samochód do 14 tyś dokładnie kolego wystarczy porównać przebiegi mobile a allegro liczy sie cena i juz ... damian18 tak jak mówisz jedź i się przekonaj bo w tym momencie tomasek ma racje że to co napisałeś to nawet nie ma o czym dyskutować

#210 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 19:39

Jaki samochód do 14 tyś niechaj i będzie po waszemu... życzę udanych interesów na zachodzie z takim podejściem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#211 Share MarioCCH

MarioCCH

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 19:55

Jaki samochód do 14 tyś nie dziękuję :) jutro jadę o 13 na podbój rynku holenderskiego ( no chyba że pogoda pokrzyżuje plany)

#212 Share wojt

wojt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 312 postów

Napisany 18 styczeń 2010 - 20:57

Jaki samochód do 14 tyś Panowie jeżeli wy chcecie kupić TDI-ka za 14tyś to powodzenia :) Ja za swoje a3 TDI '99 rok temu dałem 21tyś, dośc sporo kasy ale nie żałuje, wystarczy ze oglądałem auta za 18tys i wiem co to już były za szroty, poza tym nikt ci nie sprzeda za pare groszy dobrego auta, za te pieniądze w tdi-ku to szukaj coś z początku produkcji a3, a4, bo jak kupisz hebla to ci się odechce auta :) A co do golfa IV 1.4 to na twoim miejscu bym sobie odpuścił, miałem takie auto i po 7mcach sprzedałem, ogólnie autko ok ale ten silnik to porażka..powiem tak: za dużo kłopotów z awaryjnością aż by trzeba zrobić kapitalka i postanowiłem go sprzedać, za mocno smakował mu olej :)

#213 Share Kris017

Kris017

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 10 luty 2010 - 18:16

Jaki samochód do 14 tyś Panowie to samo pytanko ;[ tak za miesiąc zamierzam kupić jakieś autko. Kwota słynny przedział 15 tys ;[ oczywiście diesel :) miałem na oku audi a4 b5 , ale po obejrzeniu już kilku sztuk stwierdziłem ze nawet auto z 95/96 jest strasznie drogo wycenie, a jego wartość jest o wiele niższa. Po oglądnięciu passata b5 no tu już lepiej. Jak wiadomo audi a4 a passat b5 to praktycznie od spodu i od strony silnika to samo. Ale niby tańsze wyposażenie w pasku obniża jego wartość, (choć nie twierdze ze standardowe wyposażenie jest ubogie, bo jeżdżę golfem II generacji ) No i tak się zastanawiam czy warto i czy nie kupie tak zwanego kota w worku albo auta z kupa ukrytych wad i usterek. Wiadomo diesel 15 letni ma już za sobą. No z drogiej strony znajomy kupił alfe 156 benzynę 2.0 i namawia mnie na taki model ale z silnikiem diesla. Co nie co słyszałem o tym i coś nie za bardzo jestem przekonany do tego, nawet zwłaszcza ze alfa za 15 tys będzie w młodym roczniku. Z alfy jak coś to chyba 147 jest dobrym wyborem. No ale czekam na opinie specjalistów :) A i sroki dla autora ze się przyklejam do tematu.
Nie ma lepszego od John deere-a :)

#214 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 luty 2010 - 18:24

Jaki samochód do 14 tyś osobiscie to jak alfa to 166 chociaz 156 tez by była, jak narazie dla mnie najlepszym wyborem jesli chodzi o cene i jakosc jest volvo s40/V40 niczym nie odbiega od vaga

#215 Share Kris017

Kris017

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 10 luty 2010 - 18:26

Jaki samochód do 14 tyś Ale czy w tym volvo s 40 nie sa zbyt awaryjne silniczki??? Znajomy ma volvo s80 2.5 automat i ciągle przesiaduje u mechaników.
Ale spalanie o litr większe od Passata http://www.autocentr...99&trybopinii=1
Nie ma lepszego od John deere-a :)

#216 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 luty 2010 - 18:47

Jaki samochód do 14 tyś bo to z audi silnik to co sie dziwiszDodany obrazek jesli chodzi o silniki w s40 to wkladali tam silniki z renaulta mitasubishi i "volvowskie"
silniki z renaulta to 1,6 16v(105KM), 1,816v(115KM), 1,9TD(90KM), 2.016v(140KM)
silniki z mitashubisi 1.8gdi albo samo i (122KM)
silniki z "volva" 2.0T(165KM) i 2.0T4(200KM)
ja mialem s40 z 1.8gdi i naprwde super samochod bardzo mocny kilka razy mialem spotaknie z dzwiami garazu to zawiasy sie gieły a na zderzaku tylko ryska, zas raz spotkałem sie a6c5 z drzwiami to zawiasy tez sie zgięły ale i zderzak pekł i sie troche przesunał (to takie male porownanieDodany obrazek)

jesli chodzi o silnik z VAGa 1,9tdi od 90 do 130KM to ja nigdy ponizej 6 litrów nie zszedłem i albo nie umiem jezdzic oszczednie albo ludzie bajki pisza i gadaja

#217 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 10 luty 2010 - 19:26

Jaki samochód do 14 tyś idzie zejść na trasie i przy prędkości do 100km/h. Choć zimą mi też wychodziło poniżej 6, miasto-trasa dość żwawo. Silnik 90KM audi a4b5 1000km na 55-58L

#218 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 10 luty 2010 - 19:30

Jaki samochód do 14 tyś Akurat też szukam auta dla swoich kuzynków-znaleźć coś porządnego z VAG-a za 20 tys to czysty koszmar-w Polsce oczywiście wszystko ma przebieg 160-180 tys km,igła sztuka Dodany obrazek itd-ale i w Niemczech jest nie lepiej-mnóstwo jakichś kantów (nawet dzisiaj dostałem maila-moim zdaniem śmierdzi mi ta atrakcyjna oferta na kilometr)-a może ktoś z Was szanowni forumowicze ma coś na kształt Passata B5 lub Audi A4 w 1.9 TDI (niebitego,poszanowanego, do 20 koła i nie do natychmiastowego remontu ?)-bo oszaleję od tego siedzenia na kompie i telefonach Dodany obrazek .

#219 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 10 luty 2010 - 19:34

Jaki samochód do 14 tyś Przywieź trochę bite i daj zrobić.

Ja moje akurat robię troszkę wszystko przez dzika ale tylko zderzak i plastiki. ;[

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#220 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 10 luty 2010 - 19:38

Jaki samochód do 14 tyś Jakoś do bitych kompletnie zaufania nie mam...nie chcę aby kuzynkowie byli częstymi goścmi w warsztatach i sklepach z częściami Dodany obrazek .