Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki samochód do 14 tyś

401 odpowiedzi na ten temat

#181 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 22:17

Jaki samochód do 14 tyś Hubert-ja jestem i żonaty i dzieciaty a P.Dietling ma już dobrze ponad 70 Dodany obrazek -ale nieźle się trzyma więc jakbyś reflektował...Dodany obrazek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki samochód do 14 tyś Dzisiaj, 21:54
  •  

#182 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 styczeń 2010 - 22:19

Jaki samochód do 14 tyś a nie to sorry ;) zle zrozumialem ten ostani podpunkt ;) a starsze az o tyle lat mnie nie kreca hahaha, no chyba ze to madonna :P

#183 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 22:23

Jaki samochód do 14 tyś @Bogdan-spoko-automat jest fajny-też mam-kiedyś kupę czasu jeździłem automatem i jak Bozia da to następne też będzie miało automat na pokładzie-po prostu auto dla leniwych-czyli dla mnieDodany obrazek .

#184 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 styczeń 2010 - 22:27

Jaki samochód do 14 tyś volvo v70 bardzo wygodny samochod w porownaniu do audi a6c4 po za tym bardzo przestronny i naprawde super samochod, jesli chodzi o rx 8 to gdzies tam cos czytalem ze te silniki to max 200tys km i tzreba silnik uszczelniac i ludzie sie tego boja i sprzedaja naprawde te auta z malymi przebiegami, pozatym tak jak bobek wspomniał polak lubi jak w samochodzie jest malo km mimo tego ze samochod ma 20 lat, co do silników 2.5tdiV6 to ja sie nie zgodze ze sa kiepskie sam mam taki silnik w audicy i jak narazie turbina padla (przebiegu nie bede pisał ile przejechalem tym samochodem bo bedzie ze bajki pisze)ktos cos tam pisał ze najlepszy wybor to golf 4 z silnikiem 1.4 bo 1.9tdi sa zajezdzone taki argument to dziecko co ma 12 lat chyba moglo napisac a nie facet ktory sprowadza samochody zza granicy, a jesli chodzi o przebieg aut to w holandi malo ktory samochod ma 100tys km powyzej 5 lat ;)

#185 Share MarioCCH

MarioCCH

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 22:47

Jaki samochód do 14 tyś Chętnie kupie golfika 5 lat za 14tyś. ;) My mówimy tu o glfiku 98-99 bo tylko na takiego jest kasa i logiczne że jak komuś nie przeszkadza tdi z 250-300tyś km ( Twoje wyliczenia) to ok ale jak ma być 150-200 to raczej 1.4 wchodzi w grę. Większość jak widzi powyżej 200 tys km mówi o ku.. i to ja dziękuję, a to błąd niestety

#186 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 styczeń 2010 - 07:47

Jaki samochód do 14 tyś jakbys umiał czytac ze zrozumieniem to bys sie domyslił ze chodzi mi o samochody ktore maja wiecej niz piec lat czyli takie z 98r tez sie do nich zaliczaja ;) i jestem ciekaw dlaczego golf 1,4 z 98r ma miec oryginalne 200tys km, a golf 1.9tdi rowniez z 98r juz tez 200tys km ale cofniete? bo jesli myslisz ze im mniejsza pojemnosc to tym mniejszy przebieg to ty pupa nie handlarz jestes, ;)

#187 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 styczeń 2010 - 08:43

Jaki samochód do 14 tyś Może nie do końca, ale tak jest, bo jeżeli ktoś robi mało km i kupuje nowy samochód pokroju Golfa, to nie bierze dużego silnika. ;) Po pierwsze to nie wykorzysta potencjału dużego, jeżeli jeździ w mieście. Po drugie ma świadomość większych kosztów utrzymania. Po trzecie jeżeli zdecydował się na nowy samochód, to nie będzie kupował za nie wiadomo ile. Po czwarte zauważ im lepszy/większy silnik, tym automatycznie auto jest lepiej wyposażone.

#188 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 styczeń 2010 - 09:03

Jaki samochód do 14 tyś Bobek ale takie prawa jak ty opisales to wystepuja w wiekszosci w polsce, mialem stycznosc min. z samochodami z holandi, belgi i germani, typu golf z silnikami 1,4 ktore maja z 300-400tys km i to nie sa jakies odosobnione przypadki tylko wiekszosc samochodów posiada tam takie przebiegi a takiego co ma 100tys km i jest z 98-00r to ciezko spotkac i nie wazne czy to 1,4fsi czy 3.0tdi,

#189 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 styczeń 2010 - 09:50

Jaki samochód do 14 tyś Nie byłem za granicą, więc upierać się nie będę. ;) Co do Polski to fakt znam wiele osób, że kupiło nowego golasa, a nie używkę na wypasie. Szczerze ja, też bym tak zrobił, zresztą jeżdżę samochodem z takiego zakupu. Dodany obrazek

Mieliśmy kilka używanych aut, ale jedno było ukrytym powypadkowym(wyszykowane), drugie kupione jawnie po stłuczce(maska, błotnik, zderzak, geometria nie przestawiona, odpalona poducha) i wyszykowane dla siebie, pozostałe były nie bite. Jednak obecne reguły gry rynkowej używanych aut nie nastrajają do kupna wozu. Ktoś zaraz napisze, że nówka może być felerna, tak, ale jednak pewność jest bliska 100%.

To jest moja prywatna opinia i nie chcę, aby ktoś odebrał to jako atak na niego.

#190 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 15 styczeń 2010 - 12:05

Jaki samochód do 14 tyś Kręcenie liczników mamy na własne życzenie, przychodzi człowiek oglądać wtedy 12 letnie auto za kilka tys. i rezygnuje mimo że jest świeżo doinwestowane, bez poważnych przygód, gotowe do jazdy. Dlaczego? Bo ma 300k km ;) I tak każdy następny... mija 4 miesiące, szafa na 180k, po 2 dniach auto sprzedane...

Cwaniactwo? Raczej konieczność, bo pomimo doinwestowania na tip top i ceny adekwatnej do realnego przebiegu, wszystkim przeszkadzały cyferki na liczniku, i tylko to! Co innego jak ktoś skręca szafe żeby podbić cene.

(...) wiesz ile trzeba wydac kasy na paliwo zanim przejade 300tys km?? 70zl kosztuje rpzejechanie 100km a 300tys km kosztuje 210,000zl!!

Ah jej, ujawniła się w Tobie ta polska mentalność...

no i walsnie to jest ta polska mentalnosc :/ nie ma drog zeby jezdzic! za duzo pali! pozostawie bez komentarza

...pozostawię bez komentarza ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#191 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 styczeń 2010 - 13:07

Jaki samochód do 14 tyś Konieczność, ale to wynika własnie z przekonania, że auto co ma 300tyś km to nie kandydatka na długi związek. Dochodzi jeszcze taka zabawna kwestia, że człowiek kupi auto z cofniętym przebiegiem, ale ma świadomość, że stan licznika w rzeczywistości odbiega znacznie od tego co wskazuje. Nie łatwiej byłoby kupić auto z 300tyś km i mieć spokojną głowę. Przecież nie wiemy po ile zdejmuje się z licznika u handlarza, więc jak kpisz auto to profilaktycznie należałoby wymienić oleje, filtry, jak również w wielu przypadku rozrząd. O dieslu już nie wspominam, bo tam koszty zabawy z kręceniem licznika dla nowego właściciela auta bywają horrendalne.

#192 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 styczeń 2010 - 14:01

Jaki samochód do 14 tyś

Kręcenie liczników mamy na własne życzenie, przychodzi człowiek oglądać wtedy 12 letnie auto za kilka tys. i rezygnuje mimo że jest świeżo doinwestowane, bez poważnych przygód, gotowe do jazdy. Dlaczego? Bo ma 300k km ;) I tak każdy następny... mija 4 miesiące, szafa na 180k, po 2 dniach auto sprzedane...

Cwaniactwo? Raczej konieczność, bo pomimo doinwestowania na tip top i ceny adekwatnej do realnego przebiegu, wszystkim przeszkadzały cyferki na liczniku, i tylko to! Co innego jak ktoś skręca szafe żeby podbić cene.

Ah jej, ujawniła się w Tobie ta polska mentalność...

...pozostawię bez komentarza ;)

oj czlowieku czlowieku...poczytaj poprzednie posty a zrozumiesz o co mi chodzilo,no chyba ze czytales i nie zrozumiales. To bylo wyliczenie i potwierdzenie ze nie ma rx z takim duzym pzrebiegiem, argumetnnowalem to wlasnie tym wyliczeniem.

#193 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 15 styczeń 2010 - 14:10

Jaki samochód do 14 tyś http://moto.allegro...._lpg_tanio.html Nie wiem czy VI jest tak samo oszczędna jak V. Ale chces młody rocnzik to tylko VI pozostaje. Bardzo żwawe silniki, mała pojemnośc i spalanie, a moc drzemie w nich. Troche gabaryty ma. Ale jest dobre autko. 3 lata bezawaryjnej jazdy ;)
Mój Wladimirec podbija świat

#194 Share MarioCCH

MarioCCH

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 15 styczeń 2010 - 15:22

Jaki samochód do 14 tyś

jakbys umiał czytac ze zrozumieniem to bys sie domyslił ze chodzi mi o samochody ktore maja wiecej niz piec lat czyli takie z 98r tez sie do nich zaliczaja ;) i jestem ciekaw dlaczego golf 1,4 z 98r ma miec oryginalne 200tys km, a golf 1.9tdi rowniez z 98r juz tez 200tys km ale cofniete? bo jesli myslisz ze im mniejsza pojemnosc to tym mniejszy przebieg to ty pupa nie handlarz jestes, ;)

Nie obrażaj ludzi jak ich nie znasz. A jeśli chodzi o pojemność i mówisz że mniejsza to mniejszy przebieg to faktycznie mogłeś tylko ty to wymyśleć. Wejdz sobie na stronę vw i porównaj cenę nowego golfa w podstawowej wersji benzyne i diesla i wtedy możesz mówić kto co wie. Nikt tam nie kupi diesla aby stał w garażu bo to się im po prostu nie opłaca( duże podatki od diesla) co innego jak kupujesz podstawową wersję 1,4 która potrafi być naprawdę dużo tańsza. Diesel jest po to aby na siebie pracował a nie żeby pan włodek go pieścił. Nie będe pokazywał holenderskich stron z porównaniem przebiegu. Jak chcesz to mogę tobie sprowadzić gola na zamówienie nawet z przebiegiem 80 tyś ale zapomnij o książc Fachowo nazywa się to KOREKTA licznika i jest jak najbardziej legalna czas w golfie jakies 5 min z wypiciem kawy. Klient nasz Pan. Oczywiście są wyjątki że znajdziesz z małym przebiegiem autko ale to naprawde musi być święto. Koniec na ten temat bo i tak nie zrozumiesz.

#195 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 15 styczeń 2010 - 15:30

Jaki samochód do 14 tyś Dokładnie,dokładnie-swego czasu gdy sprzedawałem VW T 3 w turbodieslu to poszedł momentalnie-przypadkiem spotkałem człowieka który odkupił go potem od tego handlarza (dowoziłem drugą parę kluczyków) i mówił mi że kupił go aby codziennie dowozić ludzi do Drezna na budowę (spójrz na mapie gdzie jest Frankfurt a.Main a gdzie Drezno)-nadmieniam że ja nim robiłem 50 tys rocznie-a co było potem to boję się myśleć Dodany obrazek

#196 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 15 styczeń 2010 - 15:31

Jaki samochód do 14 tyś http://www.otomoto.p...ow&id=C11012631 ta TOYOTA to też ciekawe autko mamy taką ale starszą i bardzo dobre autko wręcz niedocenianą. kopa ma niezłego, spalanie koło 6L/100km

#197 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 styczeń 2010 - 15:41

Jaki samochód do 14 tyś "Nie obrażaj ludzi jak ich nie znasz. A jeśli chodzi o pojemność i mówisz że mniejsza to mniejszy przebieg to faktycznie mogłeś tylko ty to wymyśleć. Wejdz sobie na stronę vw i porównaj cenę nowego golfa w podstawowej wersji benzyne i diesla i wtedy możesz mówić kto co wie. Nikt tam nie kupi diesla aby stał w garażu bo to się im po prostu nie opłaca( duże podatki od diesla) co innego jak kupujesz podstawową wersję 1,4 która potrafi być naprawdę dużo tańsza. Diesel jest po to aby na siebie pracował a nie żeby pan włodek go pieścił. Nie będe pokazywał holenderskich stron z porównaniem przebiegu. Jak chcesz to mogę tobie sprowadzić gola na zamówienie nawet z przebiegiem 80 tyś ale zapomnij o książce. Klient nasz Pan. Oczywiście są wyjątki że znajdziesz z małym przebiegiem autko ale to naprawde musi być święto. Koniec na ten temat bo i tak nie zrozumiesz. "Golfik IV 1.4 spokojnie wystarczy. Jest to autko godne polecenia nie kupuj tylko TDI bo to są dobre silniki ale przebiegi mają spore więc wiesz... "

Jeszcze gdzies wczesniej napisałes ze golf 1,4 z 98 roku bedzie miał max 150tys km a diesel bedzie zajezdzony, a wiec nie wiem poco mi wmawiasz ze sam sobie cos wymysliłem skoro sam takie brednie piszesz. Nigdzie nie pisalem o nowych samochodach wiec nie wiem poco mi to piszesz. A po za tym sam sobie zaprzeczasz, raz piszesz ze sa tam samochody 12letnie (rok produkcji 1998 wrazie jakbys mial problemyDodany obrazek) ktore maja po 100tys, a pozniej zaprzeczasz pisaszac ze dostac taki samochod za granica to swieto. co do stron z samochodami z zagranicy to sam ci moge kilka wyslac i mozesz sobie porownac bo ty chyba kupujesz te samochody od turasów, pewnie zaraz mi napiszesz ze lepiej kupic od turasa niz od rodowitego mieszkanca danego panstwa.

#198 Share MarioCCH

MarioCCH

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 15 styczeń 2010 - 15:49

Jaki samochód do 14 tyś No powiem ci kolego że się nawet szybko uczysz ;) Wiec napisze ci że oczywiście że kupuje od turasa dlaczego?? po prostu CENA jest to taki już szrot że się modlę aby dojechać do domu ( jakies 1100km) Oczywiście żę rodowity mieszkaniec ma zadbane autko co naprawde dobrym przebiegiem ale cena zazwyczaj jest o 2-3 tys wieksza niż w PL i dlatego tego się nie kupuje tam (a szkoda) ja jadę po golfika dla rodziny więc nie kupie od turasa tylko od narmalnego człowieczka nawet drożesz ale wiem że wróce tym autem do domu i bedzie długo służyło w PL w porównaniu do większości.

#199 Share Maniek

Maniek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Zainteresowania:AGROBIZNES

Napisany 15 styczeń 2010 - 22:40

Jaki samochód do 14 tyś http://www.otomoto.p...ow&id=C11134910 albo ten http://www.otomoto.p...ow&id=C11133127

Jak dla mnie przyzwoite bryki ;)
Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#200 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 15 styczeń 2010 - 23:52

Jaki samochód do 14 tyś panowie propo turasów a wy myślicie że oni te auta z chin przywożą do niemiec i sprzedają Polaką może to niekturych zszokuje ale oni to kupują od mieszkańców zachodniej europy!!! i proszę nie pisać że od turka szrot a od szwaba luks maszynka. bo to jeden ciort. więc bajek nie piszcie