Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki samochód do 14 tyś

401 odpowiedzi na ten temat

#61 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 19:51

Jaki samochód do 14 tyś raczej 3d ze względu na niższą cenę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki samochód do 14 tyś Dzisiaj, 03:40
  •  

#62 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4503 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 19:57

Jaki samochód do 14 tyś

Tomaszek, ja pojeździłem tą 626 w dieslu, jakoś mnie nie zachwyciła, tzn. spodziewałem sie czegoś więcej po aucie tej klasy. Mam sie wdawać w szczegóły? Co ciekawe właściciel wcześniej jeździł Vectrą B 1.6 16v po lifcie i nie był najszczęśliwszy z tego powodu ;) Tomaszek, a Primera w benzynie? Hmm? :D

primera w dwulitrowej benzynie to istny szatan, tam jest ponad 130 km a spalanie na trasie nie przekracza 7l przy wlaczonej klimie i radiu :P

nie wiem tata uparl sie na vectre, w sumie tez nie sa zle co do mocy, jezdzilismy taka viki w 1,8 beznynie 115 km nie jest zle :D
do dieslow nie mam takiego super przekonania...
bardziej do tych 1.9 a ten oplowski 2.0 DTI, no rozne opinie slyszalem.

#63 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 styczeń 2010 - 20:13

Jaki samochód do 14 tyś a ja za taka kase proponowałbym ci volvo s40/v40 albo s70/v70 np takie:
http://moto.allegro....full_opcja.html
http://moto.allegro....lvo_s40_t4.html
http://moto.allegro....szwajcarii.html
http://www.otomoto.p...ow&id=C10489547
http://www.otomoto.p...ow&id=C11082872
http://www.otomoto.p...ow&id=C10975547

chyba ze ma byc w miare oszczedny;
http://www.otomoto.p...ow&id=C10489547
http://moto.allegro....ne_zadbane.html

ale przy dzisiejszej cenie ropy to to znikoma róznica

#64 Share frutis

frutis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 20:13

Jaki samochód do 14 tyś

bardzo madrze jest szukac a3 eliminujac wczesniej vw - po prostu widac, ze pasjonat motoryzacji z ciebie. poza tym nigdzie nie przeczytalem by ktos promowal wiejski tuning

c klasa, bardzo slynna jest z nieskazitelnej blacharki...

jaki tam pasjonata ;) normalny użytkownik szukający samochodu spełnijącego teraźniejsze wymagania. Poruszając się jedną marką i drugą, vw jak dla mnie wypada gorzej. To są tylko moje sugestie i wnioski wyciągnięte po jeździe obydwoma samochodami. Nikt nie musi ich podzielać przecież to jest tylko moja własna opinia którą się sam kieruję i nie wciskam jej nikomu na siłę że tak ma być.

Co do Celinki to warto dodać że blachy nie są w ocynku.

#65 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 styczeń 2010 - 20:38

Jaki samochód do 14 tyś

bardzo madrze jest szukac a3 eliminujac wczesniej vw - po prostu widac, ze pasjonat motoryzacji z ciebie. poza tym nigdzie nie przeczytalem by ktos promowal wiejski tuning

c klasa, bardzo slynna jest z nieskazitelnej blacharki...

nie tylko c-klasa ma zla blache bo e-klasa tez super blachy nie ma oczywiscie z lat produkcji 1996-2000

a tak wogole @brzozak istniejesz na jakims forum VAGa?

#66 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 20:54

Jaki samochód do 14 tyś vwgolf.pl
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#67 Share jaskier

jaskier

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 11:05

Jaki samochód do 14 tyś Kolego @semos czy to ma być twój pierwszy samochód. Jeżeli tak to ja bym postawił na coś małego i słabego max do 70 KM. Nauczysz się dobrze prowadzić auto nabierzesz pewnych nawyków i zdobędzie pokorę wobec koników a i tak nie będziesz zawalidrogą.

#68 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 11:51

Jaki samochód do 14 tyś co jest bezpiecznego w tym ze masz malo KM, musisz przygotowywac predkosc do wyprzedzania, a i tak zeby wyprzedzic pks potrzeba 0,5 kilometra??????

malo jest wypadkow mlodocianych, ktorzy sie zabili kaszlem???
co za glupie myslenie, wlasnie mozna na pierwszy samochod miec i 200 KM, nauczyc sie w ten sposob panowac nad autem, a nie miec 50 lat i wypasc z drogi jadac przypadkiem tylnonapedowym autem znajomego, bo zapil na przyklad ;)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#69 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 styczeń 2010 - 11:53

Jaki samochód do 14 tyś 70KM w Seju potrafi dać frajdę z jazdy samochodem. ;) Jak tak patrze, to "Vectrów jak mrówków", duże wygodne auto w przystępnej cenie na kilka lat starczy. Lepsze niż siakaś Laguna I, chociaż znam ludzi którzy jeżdżą i chwalą. O wyborze auta często decyduje opinia o marce, własne upodobania i cena. Bynajmniej Volvo V40 to ma części od Reni i silniki z Mitsu, także kierując się marką nie zawsze kupimy wilka w owczej skórze. :P

#70 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 17:02

Jaki samochód do 14 tyś Czy ja wiem czy Vectra lepsza jak Laguna? ;) Raczej zależy od egzemplarza. Szwagier ma Lagune Baccara z moturem 3.0 V6 24v w manualu, bardzo przyjemne auto, skóra, klimatronic, zawias jak to we francuzie komfortowy ale co ciekawe całkiem sztywny na winklach, fajnie to jeździ a i ciekawie brzmi na stożku :P Nie skłamie jeśli powiem że wolałbym takie auto niż np. dwa razy droższe Audi A4... Tak swoją drogą to jest do sprzedania, może ktoś takiego potrzebuje? :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4503 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 17:06

Jaki samochód do 14 tyś ja potrzebuje dobra Vectre ;) najlepiej benzyna ale i dieslem bym nie pogardził, ktos wczesniej pisał o volvo s40-moze ktos cos wiecej powiedziec o tym aucie?

#72 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 17:21

Jaki samochód do 14 tyś Chciałem też Lagune kupić tą 2 wersje ok 2000 roku ale jak poczytałem forum o nich to zmieniłem zdanie, tzn głównie chodziło o silniki Diesla bo tylko takie mnie interesowały bo paliwko w koszty.

#73 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 styczeń 2010 - 17:37

Jaki samochód do 14 tyś volvo s40 wedlug mnie lepszy wybor jak audi a4, opel vectra, nissan primera, czy nawet mitsubishi carisma z ktorego to volvo powstalo, blacharka bardzo dobra ocynkowana i wiadomo ze jak auto nie bylo bite to bedzie sie jeszcze dlugo tzrymalo, jesli chodzi o silniki to diesel jest z renaulta (poj, 1.9 90KM)
jesli chodzi o benzyniaki to silnik 1.8gdi (125KM ) napewno pochodzi z mitsubishi i do jazdy na codzien jest wystarczajacy sam mialem takie auto kiedys i goraco polecam jesli chodzi o inne silniki zasilane benzyna to chyba wywodza sie z renaulta a bynajmniej 1.6 16V(105KM) i 1.8 16V(116KM) co do reszty silników czytaj na internecie ale ten 1.8gdi z mitsubishi to silnik ktory czyni z volva s40 dosc dynamiczne auto,
aaa i ktos tam cos pisal ze jak to pierwszy samochod to zeby mial jakies 70KM i od zera do stu rozpedzał sie w 30 sekund to jak dla mnie to to jest smieszne bo jesli mlody kierowca ma spowodowac wypadek to i tak to zrobi, nie wazne czy bedzie mial 70KM czy 450KM
pod maska

#74 Share pepito

pepito

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 18:36

Jaki samochód do 14 tyś Kolego @mirasek a co to za audi? Bardzo stare? ;)

#75 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 18:50

Jaki samochód do 14 tyś Tą renówke miałem na myśli ale jedno A4 też "mam" do sprzedania ;) choć mało atrakcyjne, 1.6 '95 w wersji plażowej (golas) ale bardzo zadbane i w oryginale co jest rarytasem w tych rocznikach. Jakby Cie interesowało to wal na PW... szukasz czegoś konkretnego?

#76 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 styczeń 2010 - 19:11

Jaki samochód do 14 tyś Oryginał tzn.? Ile cenisz jaki przebieg?

#77 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 19:30

Jaki samochód do 14 tyś Oryginalny lakier i dalsze z tym związane :P przebieg ok. 190 tys., cena... nie będę robił tu giełdy bo mnie stąd pogonią ;)

#78 Share pepito

pepito

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 20:10

Jaki samochód do 14 tyś Z 10 kafli to może bym dał w sprzyjających okolicznościach przyrody! ;)
Ale tak serio to trochę wiekowy jak dla mnie, może jak by mu z 10 lat odjąć!! :P

#79 Share pleban1330

pleban1330

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Zainteresowania:samochody,ciągniki i maszyny rolnicze,music,wojsko,

Napisany 09 styczeń 2010 - 01:01

Jaki samochód do 14 tyś a moze cos francuskiego jakas laguna, megane, scenic, z niemcow to ja bym proponował audi A3

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 09 styczeń 2010 - 08:59

Jaki samochód do 14 tyś a moze jakies uzasadnienie???