endrius

Reflektory w 1025 A

Polecane posty

endrius    9

Czy takie reflektory były wogóle montowane w maskach Pronara czy to jest samoróbka .

post-3505-126268664432_thumb.jpeg

post-3505-126268668141_thumb.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

Te w masce nie były montowane fabrycznie są to lampy od zetora, te na lampami przy kabinie tez nie były montowane fabrycznie samemu trzeba sobie dołożyć, dopiero w Pronarze 1523A na słupkach montowali fabrycznie halogeny...


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te lampy w masce mogły byc montowane fabrycznie bo mają takie wycięcia w masce a ja mam jak wszyscy kwadratowe i takich wycięc nie mam a wątpie żeby ktoś je wyciął bo by były dziury a te przy kabinie są dokręcane we własnym zakresie bo chyba są z grene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pleban1330    1

napewno założył ten pacjent lampy od zetora bo lepiej dają i są w 100% szczelne w przeciwieństwie do pronaroskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrius    9

A czemu uważasz że te od zetora lepiej świecą , bo jeśli chodzi o szczelność to się z Tobą zgodzę z drugiej strony jak sam je montował to nawet fajnie to wygląda i nawet kolor dobrany jak oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pleban1330    1

to proste mam obydwa ciągniki i wiem które lepiej świecą, mijaj się z przeciwka z mtz i zetorem to zobaczysz które lepiej dają, po za tym, zetor ma chyba H4 a rusek zwykłe żarówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też mam taką maske i nie mam wycięc na takie szerokie lampy chodzi mi o te z zewnętrznej strony tych lamp, tzn. jak lecą te niby słupki to u mnie są gładkie a na zdj. są wycięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrius    9

Ja też mam identyczną właśnie maskę i dlatego to mnie to tak zaciekawiło bo wygląda jak by było to zrobione oryginalnie, widocznie ktoś ma fach w rękach, jak to mówią szpachla i jeszcze raz szpachla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170

Odkopałem . Muszę coś zrobić z reflektorami w swoim 1025 , są słabe ( często są zakurzone , ale to można by uszczelnić ) . Myślałem o wymianie na takie z żarówką H4 60/55W, oryginalnych nie znalazłem, te typu Zetor za szerokie do mojej maski, kwadratowe typy Fend (foto) również . Ktoś wymieniał ? Macie jakieś pomysły ?re_22889_zdj_hr.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Mam założone z wesema ale prostokątne. Nie jest najgorzej ale szału nie robią chociaż i tak świecą lepiej od nowych okrągłych, wiązkę światła mają dobrze widoczna dosłownie książkową. Te maja większą powierzchnie lustra powinny świecić lepiej od wąskich. Są z solidnego tworzywa, dobrze wykonane, bardzo fajna dostępna od zewnątrz regulacja. Możesz się skusić. Wejdż sobie na stronę wesema i kup przy okazji do niej hermetyczną oprawkę na żarówkę.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

ja w seryjne reflektory zalozylem zarowki H4 55/60W zamiast tych imitacji zarowkowych co byly i tez jest duza roznica w swieceniu na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Ja mam tungsram 60W mijania. Nie polecam nikomu żarówek tej firmy. Składają je chyba stare baby z alzheimerem każda żarówka inaczej ma zamocowane siedzenie.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170

Wszystko ok, tylko ....te lampy są za szerokie, zetor ma 18,4x10,2, te drugie 17,2x14,2 mm ( na zewnątrz rami ) a miejsca jest około 150mm i ich nie zamontuję żeby dolegały do maski, te "słupki " idą ze skosa i pod lampę trzeba by dać jakąś grubą podkładkę ( dystans ) tak z 10-15 mm . Jak się dobrze przyjrzeć temu pronarowi z początku tematu to wygląda jakby lampy odchodziły nieco od maski . Po zamontowanie zetorowskich pozostała by jeszcze szczelina tak na 4 cm . Podobają mi się te kwadratowe typu fent ( z wesem ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ciachoxtx
      Witam , tata orał pole i chcąc wyjechać z bruzdy traktor nagle zablokował tzn. może ruszyć ciut do przodu ciut do tyłu i blokuje takie aby centymetry 10 % obrotu koła skrzynia biegi wchodzą bez zarzutu co może być przyczyną ?
    • Przez Pawel1985
      Jaki olej do wspomagania układu kierowniczego 
       
    • Przez User988
      Witam,
      Czy wiecie może gdzie dostane taki fartuch błotnika do tego modelu pronara?
      Szukałem na różnych stronach ale nie moge znaleźć odpowiednika. 
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    • Przez Kuba08102003
      Witam mam problem z przednim napędem w pronarze 1025a, napęd na tył po załączeniu działa i wszystko jest okejo a gdy włączę napęd tylko na przód i ruszę do przodu lub do tylu automatycznie napęd przestaje działać i rozłącza kontrolkę która sygnalizuje działanie napędu 
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj