Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opinnie na temat ciągnika Deutz Fahr 120km

13 odpowiedzi na ten temat

#1 Share zetor1111

zetor1111

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 20:46

Opinnie na temat ciągnika Deutz Fahr 120km Witam Interesuje się zakupem ciągnika DF Agrotron o mocy 120 km (symbolu nie pamiętam) Rocznik 1999. Napiszcie jak się sprawują ?????? Jak z Elektroniką ?? Jak Sprawuje się w nich EHR????? Na co zwracać uwagę przy zakupie tego modelu??? Mile widziane wypowiedzi posiadaczy tego ciągnika lub podobnego. Pozdrawiam :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opinnie na temat ciągnika Deutz Fahr 120km Dzisiaj, 07:07
  •  

#2 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9690 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 04 styczeń 2010 - 21:44

Opinnie na temat ciągnika Deutz Fahr 120km jakbyś był u handlarza koło bolesławca to uwazaj - ma niby ładny ciągnik z wyglądu - 6tyś mTH rocznik 1996, od rolnika niby itp - z wierzchu i silnik optycznie cud malina, nie mniej w kabinie przeszło tornado - co sie dało połamać to jest połamane, tapicerka zgnita, głośniki i radio rwane na chama - radze dokładnie sie temu przyjrzec bo moj ojciec juz prawie dobijał targu, do momentu az mu Griga nie powiedział: niech pan wejdzie do srodka i sie przymierzy czy panu kierownica pasuje, po chwili juz miał dosc ciagnika

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#3 Share gregory7

gregory7

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 22:37

Opinnie na temat ciągnika Deutz Fahr 120km kolego yacenty co to tego ciągnika to woła on za niego coś koło 55tyś i może miał padnięty EHR?co prawda mieszkam ze 100km od bolesławca ale koło mnie jest handlarz i mówią co niektórzy ze właśnie tam ma swój drugi punkt...właśnie podobny agrotron tu u niego stał z pół roku i jak większość jego złomu znika z placu i po jakimś czasie pojawia się znowu to się nazywa ruch w interesie :) jeden fencisz 614 to już z 5 lat pojawia się i znika

#4 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9690 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 22:52

Opinnie na temat ciągnika Deutz Fahr 120km mi tu krzyknął 100 z przednim TUZem - ciagnik to Agrotron 6.30 TT

Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

#5 Share gregory7

gregory7

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 23:00

Opinnie na temat ciągnika Deutz Fahr 120km a nie to jednak nie ten sam choć twój pierwszy opis by się zgadzał a miał koleś tez dużo sprzętu budowlanego na placu? a byleś u kolesia w Rawiczu skoro szukasz DFa

#6 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9690 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 23:02

Opinnie na temat ciągnika Deutz Fahr 120km nie w rawiczu nie byłem jeszcze - o kim tu mówisz? jakis namiar? bo po niedzieli sie wybieram w poznańskie więc zachaczyłbym o rawicz

#7 Share gregory7

gregory7

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 23:16

Opinnie na temat ciągnika Deutz Fahr 120km 2 kolegów tam brało jutro zdobędę namiary to podam koleś trudni się chyba tylko DF i każda maszyna przechodzi przegląd a ty dostajesz jakaś gwarancje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9690 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 23:23

Opinnie na temat ciągnika Deutz Fahr 120km to jest ten koles spod rawicza czy z samego rawicza? jak spod to wiem kto to jest - moj sasiad ma od niego 2 nowe DFy a 3. brał chyba z polskiej dystrybucji

#9 Share zetor1111

zetor1111

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 17:50

Opinnie na temat ciągnika Deutz Fahr 120km Dobra napiszcie coś na temat ciągnika :)

#10 Share gregory7

gregory7

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 20:09

Opinnie na temat ciągnika Deutz Fahr 120km a ja napisze tak DF to dobra marka,ale jak już upatrzyłeś sobie pewną sztukę to nie ma co sępić ze 150 zł iść do jakiegoś serwisanta tej marki po godzinach i niech go obejrzy to będziesz miał pewność bo co z tego ze tu ci każdy powie ze to super ciągnik jak to może być szrot.wiem tyle ze kolega kupił deutza z 84 roku 110 km chodzi już 4 lata jak ta lala na 80 ha jako jedyny ciągnik i siadł mu tylko alternator a drugi chciał się popisać na okolicy kupił agrotrona 15 lat młodszego i szybko musiał swojego C-330 sprzedać żeby mu starczyło na synchronizatory i remont także nawet jak olejesz to co napisałem to i tak powiem ze każda rada jaka tu dostaniesz to jak wróżenie z fusów sam się tak naciąłem z samochodem bo niby dlaczego miałem zapłacić gościowi 300 stówki za 0,5 godz patrzenia na samochód jak go kupiłem to w tym dniu i tak pojechałem do tego gościa i za darmo z daleka mnie wyśmiał,drzwi wymieniane tylna belka krzywa,przeguby do wymiany,komputer trzeba było zresetować...-dobrze ze w umowie zaznaczyłem rękojmie i się udało odkręcić cały ten zakup

#11 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9690 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 20:23

Opinnie na temat ciągnika Deutz Fahr 120km tym sposobem dziś byłem oglądać JD - wziałem chłopaka z serwisu JD wymacał mi ciągnik, sprawdził błędy, posprawdzał ciśnienia, wytłumaczył wiele rzeczy i już - a przy okazji mam nowego kumpla :-)

#12 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 20:31

Opinnie na temat ciągnika Deutz Fahr 120km No i ?Dodany obrazek

#13 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 05 styczeń 2010 - 20:53

Opinnie na temat ciągnika Deutz Fahr 120km Serwisanta czy ciągnik?? :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9690 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 21:55

Opinnie na temat ciągnika Deutz Fahr 120km kumpla serwisanta :)

Dodaj odpowiedź