Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy 5-7 tys mth to duzy przebieg dla John Deere z serii 6020?

52 odpowiedzi na ten temat

#41 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 04 styczeń 2010 - 21:52

Czy 5-7 tys mth to duzy przebieg dla John Deere z serii 6020? Też robię 250mth rocznie może w tym roku 300mth, tylko że ja na niecałych 20ha i pomaga jeszcze c330 w opryskach nawozach i też jestem zdania ze nówki sie nie opłaca :)
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy 5-7 tys mth to duzy przebieg dla John Deere z serii 6020? Dzisiaj, 02:40
  •  

#42 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 04 styczeń 2010 - 21:54

Czy 5-7 tys mth to duzy przebieg dla John Deere z serii 6020? każda para oczu więcej rzeczy znajdzie, szczególnie ze na ten traktor chce troszkę grosza wydać - tu nie chodzi o starego ciapka za 12-15 tylko o inny kaliber

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#43 Share krycha094

krycha094

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 533 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja rolnictwo maszyny rolnicze :)

Napisany 04 styczeń 2010 - 22:04

Czy 5-7 tys mth to duzy przebieg dla John Deere z serii 6020? najgorzej jak rolnik sam się wybiera i kupuje to mało wypatrzy :) musi być te jedno zimne oko co najmniej :)

#44 Share pawel6485

pawel6485

gospodar18

• V.I.P.
  • rank
  • 614 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 22:26

Czy 5-7 tys mth to duzy przebieg dla John Deere z serii 6020? Masz racje @Krycha I gdy coś nie odpowiada jest na kogo zgonić HEHE

#45 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9691 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 04 styczeń 2010 - 23:03

Czy 5-7 tys mth to duzy przebieg dla John Deere z serii 6020? jak to powiedział nasz kolega czasem warto zabrać babe - bo one sa dociekliwe i pytają czasem o takie pierdołki ze głowa boli - a to moze pokazać ze cos jest nie tak

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#46 Share bialy1989

bialy1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 00:56

Czy 5-7 tys mth to duzy przebieg dla John Deere z serii 6020? Lepiej skorzystaj z PROW i weź nówkę. jeździsz i wdychasz zapach spalonej farby...uwielbiam to :) ale tak poważnie to w razie używki nie bierz wersji SE :)

#47 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 02:11

Czy 5-7 tys mth to duzy przebieg dla John Deere z serii 6020? A w jakich serwisach jeszcze oprócz allegro, agriaffaires, traktorpool można najłatwiej znaleźć?

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#48 Share BartekDolnyslask

BartekDolnyslask

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 17 marzec 2011 - 19:12

Czy 5-7 tys mth to duzy przebieg dla John Deere z serii 6020? Ja mam 7820 i ma już prawie 4.5 tys robie nim 800mtg rocznie. Jak narazie nie było z nim żadnego problemu przez prawie 6lat. ani jednej usterki, Oleje orginał, zawsze na czas, smarowany,wymiana filtrów, dobre paliwo to jest klucz do sukcesu maszyny

#49 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 19 marzec 2011 - 00:20

Lepiej skorzystaj z PROW i weź nówkę. jeździsz i wdychasz zapach spalonej farby...uwielbiam to :) ale tak poważnie to w razie używki nie bierz wersji SE :)

bo co, bo się nasłuchałeś że to wadliwa seria tak ? te bajki to sobie możesz między wiersze wsadzić
wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy
jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

#50 Share adamjd6100

adamjd6100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo piłka nożna (Juventus Turyn)

Napisany 17 listopad 2011 - 20:13

Czy 5-7 tys mth to duzy przebieg dla John Deere z serii 6020? Witam z kąt wiesz że chodziło mu o awaryjność ? Z tego co ja się orientuje wersje SE są trochę okrojone i może chodziło o to aby lepiej kupił ciągnik w lepszej wersji ;)

#51 Share zyz1o

zyz1o

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów

Napisany 08 listopad 2012 - 22:08

Czy 5-7 tys mth to duzy przebieg dla John Deere z serii 6020? ja pracuje na jd 6520 ma on prawie 10 lat nabite ma prawie 9 tys motogodzin i prawie zadnych powaznych usterek nie bylo tylko wymiana uszczelniaczy w obu przednich kolach i na wale od skrzyni ale to jeden dzien w serwisie i sie smiga mysle ze kluczem do wszystkiego jest bardzo dobry olej silnikowy i w skrzyni my stosujemy fuchs i mysle ze 7 tys motogodzin jak na takie sprzet to jest nic

#52 Share MrMetkaJD

MrMetkaJD

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 05 maj 2013 - 08:23

widze Panowie ze odezwali się sami specjaliści - wszystkim którzy nie maja podobnego ciągnika stanowczo dziękuję za rady z kategorii wujek dobra rada. Zetor też był sprowadzony z anglii i kupiony od handlarza, tez miał niski przebieg i bardzo chciałbym zeby taki jasiek był awaryjny jak zetor - czyli praktycznie bezawaryjny. Który z was, którzy coś tu pisali ma jakikolwiek zachodni ciągnik z przebiegiem 5-7tys? Jesli nie macie to usuncie prosze swoje posty

Polecam ci z takim przebiegiem Jd 6820 premium

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#53 Share lemysz1

lemysz1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 611 postów
  • Zainteresowania:Zapraszam do galerii

Napisany 05 maj 2013 - 08:36

Czy 5-7 tys mth to duzy przebieg dla John Deere z serii 6020? Ja mam Jd co prawda bardziej leciwego ale w podobnej mocy i teraz ma prawie 16tyś mth. Kupiłem jego jakieś 3 lata temu z serwisu JD z Niemiec i od tego czasu doszło 2000mth a z ciągnikiem nic się nie dzieje dodam że pracuje z turem. Także takie przebiegi jak sprzęt jest zadbany nie są mu straszne.
Wolę wiedzieć że jest to jego orginalny przebieg niż kupować taki sam z przekręconym licznikiem na 5000mth

Edytowany przez lemysz1, 05 maj 2013 - 20:16.