black08

Bizon Z056 - nr fabryczne

Polecane posty

black08    4

mam do sprzedania bizona i ze względu że trafiali się ludzie którzy nabyli bizona młodszego od mojego ale z mniejszym nr seryjnym chcę podac nr mojego dla porównania z waszymi mam nadzieje że ułatwi to identyfikację maszyn dla tych którzy zamierzają kupic bizona. myślę też że dobrym pomysłem było by utworzenie bazy nr seryjnych ciągniów i kombajnów by utrudnic sprzedającym kombinatorom. wystarczyło by podac nr z kilku roczników danego modelu co wy na to?

 

BIZON zo56 super rocznik 82 nr 35.22


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Ja byłem oglądać rekorda z 1984 to numer miał 3-cyfrowy - 8XX a jak byłem supra z 1986 to miał - 5628. Nie mam pojęcia jak to było numerowane ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianmmmm    1

Wystarczy zadzwonić do Płocka i tam ustalą rocznik maszyny. My jak kupowaliśmy Rekorda to facet chciał nas zrobić o 5 lat. Nie było tabliczek ani na kombajnie ani na hederze ani na drzwiach kabiny, więc spisałem nr maszyny z tylnej osi i zadzwoniłem do płocka . Miał to być rok 92 a okazał się styczeń 88. Najlepiej nieraz na allegro spojrzeć nieraz są tam podane tabliczki u sprzedających i można porównać roczniki. Tabliczkę pustą przygotowaną do wybicia można kupić za 50 zł i to każdą do każdego Bizona nie ważne pod jaką banderą był robiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krycha094    7

i to nie tylko do kombajnów masz do przyczep i innych maszyn niestety ten proceder się szerzy skoro jest zapotrzebowanie na takie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Niema się czym przejmować bo łatwo jest odróżnić oryginalną tabliczkę od zamiennika a na oryginalnych zawsze jest wyryte a na nowej nadrukowane. Z tego co wiem to numery szły po kolei dla suprów osobno a dla rekordów osobno.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

no i dzięki temu tematowi bęnde wiedział na co też przy okazji zwrócici uwage przy kupnie bizona Z056

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bizonek
      bizon zo56 jak zwiększyc jego wydajność ja jestem troche magik  wiem to i owoo bizonie wiem wszystko tylko jak zwieszyć jego wydajność wiecię piszczie 
    • Przez SebastianPycia
      Witam. Dzisiaj zauważyłem że w miejscu zaznaczonym na biało na zdjęciu lecą iskry podczas pracy młocarni i hedera, a tam gdzie na niebiesko zaznaczone, tylko po drugiej stronie to koło pąsowe jest strasznie gorące. Do tego było czuć jakby dym palącej się trawy. Po zgaszeniu bizonka z gardła zaczęło się lekko dymić. Czy to łożysko czy może coś innego??


    • Przez agromichu
      Jakie akumulatory polecacie do bizona z056? Potrzebuje dobrych bo najtańsze 5 lat wytrzymały ;/
    • Przez rafto
      Witam, jakie zakładacie opony do swoich wózków od hedera ? Zakładał ktoś opony pełne od wózka widłowego ? Poszerzał ktoś rozstaw kół ?
    • Przez mejtun
      Dzień dobry, 
      Jest tu ktoś kto wymieniał tą ( nie wiem czy dobrze to nazywam) półkę za podsiewaczem do której przykręcany jest grzebień na kilka śrub? 
      Jak się do tego zabrać? Półka przykręcona jest pod mocowaniem podsiewacza ale jak ją stamtąd wyjąć? Muszę wywalać sito górne z dolnym? Może ktoś mnie pokieruje?   
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj