Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bizon Z056 - nr fabryczne

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share black08

black08

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 22:06

Bizon Z056 - nr fabryczne mam do sprzedania bizona i ze względu że trafiali się ludzie którzy nabyli bizona młodszego od mojego ale z mniejszym nr seryjnym chcę podac nr mojego dla porównania z waszymi mam nadzieje że ułatwi to identyfikację maszyn dla tych którzy zamierzają kupic bizona. myślę też że dobrym pomysłem było by utworzenie bazy nr seryjnych ciągniów i kombajnów by utrudnic sprzedającym kombinatorom. wystarczyło by podac nr z kilku roczników danego modelu co wy na to?

BIZON zo56 super rocznik 82 nr 35.22
kujawy to jes to!!!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Bizon Z056 - nr fabryczne Dzisiaj, 21:37
  •  

#2 Share Bartek72511

Bartek72511

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1571 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 08:30

Bizon Z056 - nr fabryczne Ja byłem oglądać rekorda z 1984 to numer miał 3-cyfrowy - 8XX a jak byłem supra z 1986 to miał - 5628. Nie mam pojęcia jak to było numerowane ;D

#3 Share damianmmmm

damianmmmm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 13:44

Bizon Z056 - nr fabryczne Wystarczy zadzwonić do Płocka i tam ustalą rocznik maszyny. My jak kupowaliśmy Rekorda to facet chciał nas zrobić o 5 lat. Nie było tabliczek ani na kombajnie ani na hederze ani na drzwiach kabiny, więc spisałem nr maszyny z tylnej osi i zadzwoniłem do płocka . Miał to być rok 92 a okazał się styczeń 88. Najlepiej nieraz na allegro spojrzeć nieraz są tam podane tabliczki u sprzedających i można porównać roczniki. Tabliczkę pustą przygotowaną do wybicia można kupić za 50 zł i to każdą do każdego Bizona nie ważne pod jaką banderą był robiony.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share krycha094

krycha094

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 533 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja rolnictwo maszyny rolnicze :)

Napisany 04 styczeń 2010 - 20:38

Bizon Z056 - nr fabryczne i to nie tylko do kombajnów masz do przyczep i innych maszyn niestety ten proceder się szerzy skoro jest zapotrzebowanie na takie coś :)

#5 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 21:32

Bizon Z056 - nr fabryczne Niema się czym przejmować bo łatwo jest odróżnić oryginalną tabliczkę od zamiennika a na oryginalnych zawsze jest wyryte a na nowej nadrukowane. Z tego co wiem to numery szły po kolei dla suprów osobno a dla rekordów osobno.
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i świrowanie na crossie i czym sie da w terenie

Napisany 30 styczeń 2010 - 20:55

Bizon Z056 - nr fabryczne no i dzięki temu tematowi bęnde wiedział na co też przy okazji zwrócici uwage przy kupnie bizona Z056