Skocz do zawartości

Zdjęcie

Speedshift czy Dynashift??

29 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Cineek

Cineek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów

Napisany 01 luty 2010 - 21:14

Speedshift czy Dynashift?? To Dynashifty są też blokowane? 6180 szedł wg. licznika w nim 39 km/h i migały wszystkie kontrolki od półbiegów czyli A, B, C, D. Co jest grane?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Speedshift czy Dynashift?? Dzisiaj, 11:02
  •  

#22 Share ppiotr

ppiotr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 555 postów

Napisany 01 luty 2010 - 21:49

Speedshift czy Dynashift?? Tak dynashifty tez mają blokady predkosci, odpowiedzialne za to jest to urządzenie Dodany obrazek

#23 Share marian20

marian20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 172 postów

Napisany 28 luty 2010 - 19:58

Speedshift czy Dynashift?? no własnie .. co trzeba zrobić zeby znieśc blokade w Dyna? czy wyskakujące D na C przy prędkości 33km/ha jest normalne? u mnie od 30 km/ha zaczyna migać D a potem jak przyspieszam dalej to wyskakuje na C

#24 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 28 luty 2010 - 20:10

Speedshift czy Dynashift?? Tak to jest normalne a chyba zeby odblokowac trzeba nowy program wgrac.

#25 Share Cineek

Cineek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów

Napisany 01 marzec 2010 - 12:27

Speedshift czy Dynashift?? Kto się takim czymś zajmuje i ile to kosztuje ? Czy jeżdżąc 40 km/h na zablokowanym szkodzi skrzyni biegów?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share ariss

ariss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 757 postów

Napisany 01 marzec 2010 - 12:47

Speedshift czy Dynashift?? a po co tak piłować ciągnik na C i wciskając gaz do 40km/h i pali więcej no to dla ciągnika jakbyś jechał autem na niskim biegu na wysokich obrotach, ja tam na ręcznym dam na 32km/h i jadę po drodze na D i śmiga może ściągnę sobie blokadę chociaż nie wiem bo mało jeżdżę po drodze

@cinek skąd jesteś znam gościa z wlkp że ściąga blokady
Sprzedam pług zagonowy 2-skibowy UG
Sprzedam dojarkę na ciągnik

informacje na priv lub gg polecam

#27 Share Cineek

Cineek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów

Napisany 01 marzec 2010 - 20:18

Speedshift czy Dynashift?? Niedaleko Poznania mieszkam, jak jadę 39km/h to nie zrzuca mi biegu na C tylko jedzie na D, więc chyba jest odblokowany, tylko migają A,B,C,D

#28 Share Piotrlubelskie

Piotrlubelskie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 09 lipiec 2010 - 12:27

Speedshift czy Dynashift??

Nie moge nigdzie znaleśc informacji o skrzyniach speedshift w MF 61XX. Czy ktoś posiada taką w swoim ciągniku? Jak się sprawuje? Czy to prawda że jest mocniejsza od Dyna?

najlepsza skrzynia w MF to dyna schift poczawszy od generacji ciagnikó seri 61xx 81xx ciagniki tej seri za granica ciesza sie uznaniem, lac dobry olej do skrzyni zmieniac filtry i powinna smigac spokojnie 10 tys mth

#29 Share Anns

Anns

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 29 sierpień 2010 - 21:18

Speedshift czy Dynashift?? W moim 6150 sprawa kagańca na komputerze wygląda tak: z tyłu ciągnika między zbiornikiem paliwa, a kabiną jest kabelek od prędkościomierza (dostęp od tyłu ciągnika, nie trzeba nic rozkręcać, po rozłączeniu go na wyświetlaczu pokazuje 00 i tak oszukujemy komputer. Dzięki temu zabiegowi lecimy w okolicach 42 km/h. Jest to rozwiązanie bezpieczne i w pełni odwracalne, wystarczy ponownie załączyć kabelek. Można też wykonać to tak aby wskazywał prędkość, lecz wiąże się to z leciutką ingerencją w komputerze. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany mogę napisać co i jak. Dodam że mój MF wyposażony jest w skrzynie Dynashift B).

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#30 Share ppiotr

ppiotr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 555 postów

Napisany 30 sierpień 2010 - 18:48

Speedshift czy Dynashift?? Chodzi ci o czujnik predkosci który jest pod zbiornikiem paliwa, ja kiedys go odłonczyłem to faktycznie blokady nie było i jechało sie ponad 40 km/h, ale zaraz zauwazyłem ze cały czas jest załonczony przedni naped mimo ze go wyłonczyłem i kontrolka zgasła, pewnie dlatego ze komputer nie dostaje sygnału z tego czujnika predkosci i trakyuje to jak by ciągnik stał, tylko ze mój to MF 3085 a w twoim moze byc inaczej, sprawdz to, moze napisz co zrobic w komputerze zeby go oszukac i nie było tej blokady niepotrzebnej, bo ja do transportu to odłonczam te kostki z kablami przy elektrozaworach od Dynashiftu i cały czas jest na półbiegu D i wtedy komputer juz nie blokuje i ja tez nie moge zmieniac półbiegów dzwignią-to taki minus.