Skocz do zawartości

Zdjęcie

kupno cielat

125 odpowiedzi na ten temat

#81 Share arek79

arek79

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 16 marzec 2011 - 20:52

kupno cielat

witam jaka jest teraz cena za cielaki tak okolo 150kg mieszance moze ma ktos jakis namiar w woj kuj pom

a slyszal ktos o umowie z firma morliny na zakup cielat? jak to sie ma

witam dzisiaj zakupilem z firmy zodar z waganca tj woj kuj pom 10 mieszancow nawet niezle waga 140 kg srednia z transportem do domu 80km dobra zdrowotnosc i niezle pobieraja pasze aby tak dalej POLECAM

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
kupno cielat Dzisiaj, 09:27
  •  

#82 Share beja

beja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 26 marzec 2011 - 10:39

kupno cielat Witam,
Kupie cilaka byczka najlepiej kilku- kilkunstodniowego z okolic Jeleniej Góry - Legnicy.
Mój kontakt 504 36 16 38

#83 Share SAMIK

SAMIK

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 27 marzec 2011 - 12:21

kupno cielat @arek79
A jakie są u nich ceny za takie byczki. Oni je odchowują do takiej wagi.

==> Ruch Narodowy <== Mój Avatar to nie hrabia tylko ALI G 

#84 Share Marcinzoot

Marcinzoot

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 27 marzec 2011 - 18:01

kupno cielat Szukam, kilku cieląt mieszańców do dalszego chowu.Słyszałem że niezłe cielęta można znaleźć w gminie Świętajno.
Może przeczyta ten wpis ktoś z tamtych okolic, jak tak to prosze o kontakt na pw.Chętnie przyjadę i zakupie kilka sztuk.

#85 Share Montifan

Montifan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 05 kwiecień 2011 - 19:44

kupno cielat jakie sztuki Cie interesuja?

#86 Share Marcinzoot

Marcinzoot

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 05 kwiecień 2011 - 20:14

kupno cielat

jakie sztuki Cie interesuja?

Interesują mnie krzyżówki po mięsnych bykach.

#87 Share milewskir7

milewskir7

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:Weterynaria, zwierzęta, motoryzacja

Napisany 07 kwiecień 2011 - 20:39

kupno cielat Ma ktoś może na sprzedaż mieszańce mięsne lub wie kto ma? W województwie Warmińsko- Mazurskim najlepiej okolice Nowego Miasta Lubawskiego lub Brodnicy? O namiary prosiłbym na PW. Z góry dziękuje i Pozdrawiam!

#88 Share termit

termit

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 11 kwiecień 2011 - 10:40

kupno cielat witam, kupiłam już cielęta z różnych firm i oto moje doświadczenia:

od pana Dobek - 15 szt opasów i 10 jałówek - wszystko ok, brak chorób - sprzedane byczki miały ok. 20mies. (wg paszportów) wybiły się od 290 do 370kg (po ubojowo), średnia waga cieląt kupionych przeze mnie ok 80kg odpajane mlekopanem 3tyg.

ZODAR - 20szt - całkowity brak problemów zdrowotnych cielęta pięknie pobierają paszę, ładnie przyrastają (po kupnie tylko wstawione do budynku i karmione - zero problemów)

BYKPOL - 20szt - katastrofa - 17 padło

EKO-Natura - 40szt - piękne zwierzęta, dobre porady do właściciela, odpajane 3 dni elektrolitem dostarczonym przez firmę zaszczepione draxinem i zero problemów. ładnie przyrastają.

Edytowany przez termit, 11 kwiecień 2011 - 15:46.

#89 Share ROBERT37A

ROBERT37A

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 13 kwiecień 2011 - 07:58

kupno cielat Witam kupie cieleta jałoszki mleczne najlepiej miesance hf z inna rasa mleczna badz hf najlepiej z dokumentacja z województwa mazowieckie , warminskko mazurskiego lub podlaskiego, chetnych pisac na priv

#90 Share padalec

padalec

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Zainteresowania:zimne piwo z sokiem,bez sępów obok

Napisany 17 kwiecień 2011 - 17:45

kupno cielat Ja jak juz na innym forum pisalam wtopiłam z Dobkiem,bo za cenę mieszańców , na 20 sztuk przywiózł większość czerwonych hf i czerwona polską,a wiadomo,że ta rase ciężko sie tuczy.Mam je już 3 miesiące,fakt dostałam tez "w pakiecie" grzybicę(ale już opanowana),jedzą ładnie i chętnie ale juz doskonale widać ,który będzie solidnym bykiem,a który "wyścigowcem",ale to jest tak jak się kupuje cielaki na odleglość i za bardzo sie ufa handlarzowi.Natomiast w chwili obecnej wszystko co było w gospodarstwie jałówkami zostało zacielone simentalami i limuzynami,pierwsze cielaki już są,praktycznie "za płotem" w mlecznych gospodarstwach dokupuję ok.3 tygodniowe cielaczki czarno-biale (po ok.600-700 zł,czyli za jednego" "dobka" mam dwie inne sztuki),cielaczki doją aż milo i rosną bez żadnych problemów.Obecnie typowo mleczne gospodarstwa coraz częściej kryją swoje krowy simentalami i naprawdę przy odrobinie szczęścia i kontaktów można za mniejsze pieniądze kupić niezłego cielaka.Ja sie przekonałam o tym na własnej skórze,że po świecie się szuka czegoś co czeka właśnie "za płotem" :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share karol012011

karol012011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 17 kwiecień 2011 - 17:58

kupno cielat A co stosowałaś na grzybice,i jaka cena tego leku,i jaka efektowność??

#92 Share padalec

padalec

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Zainteresowania:zimne piwo z sokiem,bez sępów obok

Napisany 17 kwiecień 2011 - 21:44

kupno cielat Znajoma weterynarz polecila mi Fungiderm(cena 25 złotych) w atomizerze.Fakt ,grzybica nie była w olbrzymich rozmiarach,pojawiały sie male placuszki na sierści i u jednego cielaka wokół oka,dwa,trzy razy dziennie spryskiwałam te miejsca i po jakimś czasie skóra sie wygładziła i zaczęła rosnąć sierść.Teraz już reszty dokonuje słońce i świeże powietrze.

#93 Share paw11

paw11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 18 kwiecień 2011 - 09:00

kupno cielat Na czym polega umowa z firmą zodar

#94 Share Marcinzoot

Marcinzoot

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 18 kwiecień 2011 - 15:49

kupno cielat

Na czym polega umowa z firmą zodar

Witam,
ZODAR Sp. z o.o. nie podpisuje umów, firma zajmuje sie odchowem cieląt. Wszystkie informacje na stronie www.zodar.com.pl
Pozdrawiam

#95 Share paw11

paw11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 18 kwiecień 2011 - 21:32

kupno cielat wiem że można kupić byczki od firmy zodar i podpisać umowę z morlinami.Czy ktoś z was słyszał o szczegółach tej umowy z morlinami - co ta umowa zawiera. Czy cena byczków jest taka sama jak by nie podpisywał umowę z morlinami.

#96 Share turbo123

turbo123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 21 kwiecień 2011 - 16:09

kupno cielat

wiem że można kupić byczki od firmy zodar i podpisać umowę z morlinami.Czy ktoś z was słyszał o szczegółach tej umowy z morlinami - co ta umowa zawiera. Czy cena byczków jest taka sama jak by nie podpisywał umowę z morlinami.

Witam
W wczoraj byliśmy z tata w tej firmie obejrzeć cielaki bo mamy zamiar wziąć od nich cielaki. Umowa z morlinami polega na tym że zobowiązujesz się do nich odstawić cielaki jak urosna. Cena byczków jest większą poziewasz musisz dopłaci to co morliny dopłacajom do każdej sztuki zakontraktowanej .

#97 Share paw11

paw11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 22 kwiecień 2011 - 21:24

kupno cielat turbo123.Jaka jest cena tych byczków z umową i bez umowy z morlinami

#98 Share turbo123

turbo123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 23 kwiecień 2011 - 10:30

kupno cielat

turbo123.Jaka jest cena tych byczków z umową i bez umowy z morlinami

Cena z umowa to 13,50 zł/kg a bez umowy to nawet nie wiem gościu mówił ze to nie jest duża dopłata. Na początku Maja jedziemy wybraci cielaki to się dokładnie się dowiem ile trzeba dopłacić.

#99 Share tomekrolniczy

tomekrolniczy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 25 kwiecień 2011 - 20:37

kupno cielat kolego a gdzie ten rynek masz co po 1000zł są ładne mięsne cielęta.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share PK007

PK007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 28 kwiecień 2011 - 17:49

kupno cielat Nie wie może ktoś gdzie można kupić cielęta mięsne woj śląskie?