Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szkoła vs. Gospodarstwo

20 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mtz_820

mtz_820

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 553 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 00:38

Szkoła vs. Gospodarstwo Wiem ze jest na AF wielu ktorzy mimo że chodza jeszcze do szkoly. Napiszcie jak sobie radzicie
www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Szkoła vs. Gospodarstwo Dzisiaj, 19:11
  •  

#2 Share przemyslaw93

przemyslaw93

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 09:20

Szkoła vs. Gospodarstwo tzn jakie mamy oceny czy co ????
John Deere 2040 - główny koń roboczy
-U-R-S-U-S- C-330 - pomocnik
Władymiriec T-25 - pomocnik pomocnika
JohN DeerE jest Bogiem , orka nałogiem, sianie zabawą,ropa podstawą ;)

#3 Share misiu21692

misiu21692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 09:37

Szkoła vs. Gospodarstwo no właśnie co Ci mamy napisać ? gdzie uczęszczamy na jakie profile itp. ?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 03 styczeń 2010 - 09:45

Szkoła vs. Gospodarstwo raczej chodzi o to jak pogodzić nauke w szkole z praca na gospodarstwie :rolleyes:
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#5 Share karol924

karol924

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, technika rolnicza, muzyka

Napisany 03 styczeń 2010 - 09:45

Szkoła vs. Gospodarstwo mtz_820 chodzi Ci o to jak godzimy szkołe z gospodarstwem?

Rafał180 napisaliśmy w tym samym czasie. :rolleyes:

Edytowany przez karol924, 03 styczeń 2010 - 09:47.

#6 Share jakub16

jakub16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 03 styczeń 2010 - 09:48

Szkoła vs. Gospodarstwo Ja chodzę do technikum. U mnie w szkole jest kilku nauczycieli którzy wiedzą że mam gospodarstwo i nawet nie pytają dlaczego mnie nie było w szkole lub coś. Ale na przykład polonistka jest upierdliwa. Gada że niby olewam szkołę i interesy robię lub takie tam. Często jest tak że jak przyjadę ze szkoły np o 15 to wsiadam na ciągnik i zjeżdżam koło 21 czaszami nawet 22. Zanim się wykąpię i zjem kolację jest 23 i potem dopiero do nauki A jak jeszcze AF odpalę to siedzi się czasami do 1 w nocy. Bywało też czasami że nawet do 3, ale to wyjątkowe przypadki. Jeden nauczyciel nawet mi mówił że jak mam pilną robotę to mam do niego napisać SMS z jakiego powodu mnie nie ma, a mam z nim aż 8 lekcji tygodniowo. W szkole nie mam problemów. Średnia zawsze powyżej 4.0. Po prostu dużo pamiętam z lekcji i nie muszę się potem w domu uczyć. Języki obce mi tam jakoś idą na poziomie 3 i 4. Najbardziej to nie lubię polskiego właśnie. Jak nam każe jakąś lirykę czytać i używać zwrotów jakiś tam staropolskich to ja mówię przy całej klasie, że na ciągniku Mickiewicza recytował nie będę :rolleyes:
Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

#7 Share akaku

akaku

MłodyRolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 621 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja

Napisany 03 styczeń 2010 - 10:12

Szkoła vs. Gospodarstwo No ja chodzę do II klasy gimnazjum. Z nauką no radzę sobie. Zimą to jak przyjdę ze szkoły to już ciemno ale i tak roboty nie ma jedynie tylko w sobotę pojeżdżę ciągnikiem. A w lato to przyjeżdżam skuterem jak najszybciej ze szkoły obiad i w pole. Potem 19-20 zjeżdżam z pola i lekcje odrabiam. No i znów rano szkoła i tak dalej. A jak w sobotę to jak ciepło jest to wyjeżdżam w pole o 6 rano do 12 i odpoczynek i potem wieczorem znów od 16 do 22-23
Case <3

#8 Share Karol323

Karol323

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Zainteresowania:- KPK Kumurun Team - Forever xD
    - Rolnictwo i wszystko po troszku :)

Napisany 03 styczeń 2010 - 10:30

Szkoła vs. Gospodarstwo No ja chodzę do 3 gim a z nakuką to mi idzie średnio ;/ ale ja od małego lubiłem pomagać i wgl na gospodarstwie :rolleyes: I za to mnie mama krzyczy że się nie uczę a ciągle pomagam tacie i siedze i czytam na forach lub oglądam maszyny :D
Mały, Skromny, Lubiany, ŁośQ :D
Pozdrawiam ! :)

#9 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 11:59

Szkoła vs. Gospodarstwo U mnie nie ma problemów między szkoła-gospodarstwo.
Zawsze jak potrzeba jest zwolnienie typu "Proszę o zwolnienie z powodu pilnych prac polowych..." i jest git :D
Tylko że to jak jest coś ważnego bo ze szkoły mam 50km do domu i codziennie nie będę jeździł :rolleyes:

#10 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 11:59

Szkoła vs. Gospodarstwo ja mam odwrotnie, nawet jesli cos robie to mama na mnie wrzeszczy ze to za malo :) w szkole idzie mi srednio (na koniec 2 klasy mialem srednia 3.0 :)) w tym roku nie wiem jak bedzie... jeszcze 1,5 roku i koncze szkole :) moja mama wie ze po szkole i tak sie nie ucze wiec gna mnie do roboty, czasami to nawet calymi godzinami potrafie sziedziec w warsztacie i "cos budowac z niczego" tak jak teraz "ulepszam" wyglad mojej 12 :rolleyes: do pomocy w gospodarstwie mamy pracowanika i on wyrzuca obornik od mlodziezy, moj ojciec wszystko karmi a ja zawsze wieczorem ide wyciagnac obornik od krow dojnych, dobrze ze mamy wyciag bo taczka bym nie wyrobil :D a tak to co tydzien w kazda niedziele i swieta wszystki obornik ja wyrzucam bo pracownik ma wolne.

a jak okaze sie ze jestem potrzebny w domu a jestem w szkole to wsiadam w samochod i jazda do domu :D dobrze ze mam to prawo jazdy, bynajmniej nie musze siostry "prosic" zeby uciekla z lekcji. ze szkoly do domu mam 30 km... a jak wiem ze jesetem potrzebny np. do wozenia obornika, prasowania siana czy koszenia kukurydzy to zostaje w domu a potem usprawiedliwienie i po klopocie. przez 3 miesiace chodzenia do szkoly mialem az 66 godzin usprawiedliwionych :) niechlubny wynik ale co zrobic, takie zycie na gospodarstwie no i jakas choroba miedzy czasie byla...
"Ernte gut, alles gut" ...:::KRONE:::...
Valtra - Individually Yours

http://www.youtube.com/user/Henius91 moje filmy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 03 styczeń 2010 - 12:20

Szkoła vs. Gospodarstwo Brejdakowi profesorek z uniwersytetu Przyjemności tfu Przyrodniczego powiedział, że albo się uczy o rolnictwie albo niech pracuje w gospodarstwie musi wybierać bo nie może być tak, że sie spóźnie na zajęcia bo paszę musi zadać. :rolleyes: Brejdak komentuje to krótko, jak nie posłucham o jakże nowoczesnym Bizonie Z056 to nic sie nie stanie bo mam za mało zboża żeby sobie kombajn kupić :D
Pozdrawiam
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#12 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 12:21

Szkoła vs. Gospodarstwo To kolega jak był sezon wykopkowy to w miesiącu miał 60 godz. opuszczonych :rolleyes:

#13 Share funkmaster1993

funkmaster1993

Młody Przyszły Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1278 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 12:30

Szkoła vs. Gospodarstwo

przez 3 miesiace chodzenia do szkoly mialem az 66 godzin usprawiedliwionych :rolleyes: niechlubny wynik ale co zrobic, takie zycie na gospodarstwie no i jakas choroba miedzy czasie byla...

To wcale nie tak dużo bo 3 dni w miesiacu. Ja na razie nie musze ze tak powiem opuszczać lekcji, no chyba że czasami;p, u mnie ojciec cały czas na gosp i ja pomagam. No chyba ze sezon sie zaczyna na owoce, to wtedy zazwyczaj wieczorami i w nocy pryskam.
FUNKMASTER

Sprzedam

Kosiarkę bijakową Samasz KB 250

#14 Share yarecki12

yarecki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 12:31

Szkoła vs. Gospodarstwo Łukasz1987, kto to jest brejdak??? Bo gdzieś to na forum słyszałem ale nie wiem o co chodzi.

#15 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 12:34

Szkoła vs. Gospodarstwo Brat :rolleyes: przynajmniej u nas.
W profilu dałem ci link do ładnej przyczepy, w piątek muszę jechać do progress-chemu to się spytam ile kosztuje.
Pozdrawiam
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#16 Share yarecki12

yarecki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 12:44

Szkoła vs. Gospodarstwo To chyba miałeś napisać w temacie auta ciężarowe a nie tutaj

#17 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 12:54

Szkoła vs. Gospodarstwo Nie musiałem opuszczać godzin, ale w szkole najbardziej wkurzające było mądrzanie się nauczycieli w kwestiach rolnictwa uprawy i oczywiście maszyn i nic złego by w tym nie było tylko słuchać dyrdymały oderwane od rzeczywistości na podstawie jakiejś gazetki czy swoim przemyśleń może dla dzieci nierolników było ciekawe ale ja nie mogłem tego przesłuchać, a na studiach jeszcze gorzej, słuchalibyście jak profesor żali się że za mało zarabia bo musi łożyć na bogatych chłopów że chłopi wszyscy są bogaci a część obrzydliwie bogata, że krus, że dopłaty że nienowocześni itd itd

#18 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 12:56

Szkoła vs. Gospodarstwo Napisałem Ci tutaj abyś szybciej się z orientował, że ci go przedstawiłem, Ja na swoje konto nie wchodzę częściej niż raz w miesiącu. Przyczepka na ziemniaki jak znalazł :rolleyes: jak cena będzie normalna to zamiast Joskin serii 8500 sobie kupię i z jedną będę śmigał.
Co do tematu to Ja nie miałem konfliktu szkoła gospodarstwo.
Pozdrawiam

#19 Share mtz_820

mtz_820

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 553 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 14:19

Szkoła vs. Gospodarstwo Fajnie ze tak zybko sie temat przyjął. Chodzilo mi bardziej o osoby ktore maja na siebie gospodarstwo...
Sory za nie skladny pierwszy post ale bylo juz pozno jak pisałem
www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share ahme999

ahme999

Leniwiec

• Members
  • PipPipPip
  • 848 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 16:55

Szkoła vs. Gospodarstwo co prawda gospodarstwo stoi na rodziców ale w I i II TMR wracałem ze szkoły o 16, kwadrans na obiad i dorabiałem u znajomego w warsztacie:) wracałem zwykle ok 22-23, potem do lekcji, wykąpać się, na kolacje już nigdy nie było czasu:D i do łużka nie wcześniej niż 1 w nocy. Efekt był taki, że wkręciłem sie w fach, dzięki zdobytym tam umiejętnościom udało sie wygrać OWiUR, średnia powyżej 5 , a-no i schudłem z 5 kg:D
pomimo to , w koncu czułem, że żyję -kładąc się spac, nie mogłem sie już doczekac poranka;) to były czasy...

teraz bliżej matury, coraz więcej nauki i rzuciłem tą fuchę;] a może to tylko lenistwo...?
-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----