Skocz do zawartości

Zdjęcie

dziwnie działająca chydraulika w zetorze 7211

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share sadam1302

sadam1302

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 30 grudzień 2009 - 21:04

dziwnie działająca chydraulika w zetorze 7211 problem polega na tym że na wysokich obrotach podnosi wysoko ale opadnie do pewnej wysokości a na wolnych obrotach podnosi wysoko i zostaje w takiej wysokości była tam wymieniona pompa i rozdzielacz po regeneracji prosze o wskazówki co może być nie tak jak powinno

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
dziwnie działająca chydraulika w zetorze 7211 Dzisiaj, 04:58
  •  

#2 Share farmer7745

farmer7745

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 30 grudzień 2009 - 22:09

dziwnie działająca chydraulika w zetorze 7211 Proponuję zmienić ustawienie na tej dźwigni D M P ,bo jak rozdzielacz był regenerowany to powinno być ok.
ZABRANIAM BEZ MOJEJ ZGODY KOPIOWANIA, POWIELANIA I WYKORZYSTYWANIA ZDJĘĆ Z MOJEJ GALERI.

#3 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 30 grudzień 2009 - 23:03

dziwnie działająca chydraulika w zetorze 7211 albo masz źle poskładane dzwigienki... ja ciagle walcze z hydraulika w swoim 7211.. czasami wystarczy jedna dzwigienka źle załozona, lub minimalnie odgieta, przygięta.. nie w tym miejscu co trzeba podkładka i hydraulika głupieje... w moim przypadku ramiona podnosża sie szybko i opadaja tez dobrze, ale tylko do połowy.... i to na wszystkich pozycjach.. juz rozdzielacz był wymieniany... kilka dzwigienek.. i na sianokosy znowu było źle...
ale skoro tobie nie opada, to tam przy rozdzielaczu jest taka dxwigienka która ma taki 1cm cypelek który opiera sie o srubę która wychodzi z rozdzielacza.. i prawdopodobnie ten cypelek sie ułamał.. ja miałem tak samo... podnosił do konca a nie odcinał dopływu oleju że aż pompa wyła... i mechanik siedział dwa dni i patrzył sie w te dzwigienki, jak szpak w ..(..).. rozbierał i składał spowrotem az w koncu doszedł do tego że ten cypelek sie ułamał i nie odcinał dopływu oleju i nie opadał podnosnik ...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share kamildz4

kamildz4

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 31 grudzień 2009 - 15:26

dziwnie działająca chydraulika w zetorze 7211 Witam.
Ja też mam podobny problem a nawet dwa.
1.
Wymieniałem rozdzielacz na nowy (1500 zł)i podnosi mi za wysoko aż wyje pompa a poza tym boje sie żeby mi żaby nie rozłupało przekładałem sam i nie wiem może coś pomyliłem radze sobie tak że przykręciłem ograniczik na suwadle i jakoś jeżdze.
2.
Jak kipuje naprzykład przyczepe i chce opuścić gdy na przyczepie jest jeszcze ladunek to coś prztyknie i musze podkipować znowu troche do góry i tak delikatnie "macać" to miejsce dzwignią od kipowania i jak trafie to powolutku opuszcza.Strasznie mnie to wkurza np jak woże piach na droge i nie chce wszystkiego zwalic w jedno miejsce.Spodziewam sie że to jakiś zawór przeciąrzenia i chętnie bym go wywalił gdybym wiedział który to.Nadmieniam że na starym rozdzielaczu też tak było nie wiem może u was też tak jest a może ktoś już to jakos obszedł.
Napiszcie coś.Pozdrowienia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share sadam1302

sadam1302

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 31 grudzień 2009 - 17:00

dziwnie działająca chydraulika w zetorze 7211 bo jak podnosze to jadąc dżwignią na końcu czujć jak się zatrzaskuje na wolnych obrotach a na wyższych już tego nie czuć tylko opadnie do połowy