Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kolory fendta

69 odpowiedzi na ten temat

#61 Share saherb

saherb

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 15 styczeń 2010 - 22:55

Kolory fendta

nie znalazłem na forum żadych info na ten temat... więc zakładam nowy temat, chodzi o to że są fendty czarne srebrne wiśniowe i żółte(takie ja widziałem) jeżeli są inne to poprosze o wklejanie zdjęć. I teraz jeszcze jedno zasadnicze pytanie czy np fendta serii 400 chodzi o 414 vario można zamówić w kolorze czarnym?? lub innym. no i najważniejsze ile taka przyjemność będzie nas kosztowała

a o to:

w kolorze czarnym:
Dodany obrazek

w kolorze żółtym:
Dodany obrazek

w kolorze wiśniowym:
Dodany obrazek

w kolorze niebieskim:
Dodany obrazek

w kolorze białym:
Dodany obrazek
zaraz poszukam jak będzie więcej to wrzucę

Ten fendt 211 nie jest w kolorze zółtym, tylko ma kolor złoty.

Ja uważam, że kient płacąc ma prawo wymagać, nawet jeśli chodzi o kolor. Producent powiniem uszanować wolę klienta i zaoferować mu to, co on sobie zażyczy. Na specjalne zamówienie np. Watykan dostał ciągnik New Holland pomalowany na biało z papieskim logo na masce, potrzebny do obsługi papieskich pielgrzymek. I nie rozumiem dlaczego trzeba w ogóle dopłacać za lakier w innym kolorze. Przecież tutaj nie ma czegoś "dodatkowo", ani "czegoś za coś".

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kolory fendta Dzisiaj, 03:10
  •  

#62 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 16 styczeń 2010 - 00:52

Kolory fendta i tak i nie ;)
w samochodach, sukienkach czy kanapach sam dobierasz kolor bo o to chodzi, ale nie mozesz dostac coca-coli w oliwkowej butelce, normalnie jest ona przezroczysta, plyn w niej czarny, po to by dobrze kontrastowac z czerwonym tlem na nalepce i jeszcze bardziej uwypuklac bialy napis. to wszystko tworzy logo marki i okresla jej sile, przywiazanie klienta i inne tego typu bzdury. jednak czasem np. na igrzyska olimpijkie producent wypuszcza limitowana serie srebrnych puszek i czesc klientow moze zrealizowac swoje fantazje kupujac taki produkt. fendt zrobil to samo i o tym sie mowi (my jestesmy najlepszym przykladem), podczas gdy w valtrze mozna wybierac kolory do woli i bez doplat, jednak nie to przyciaga i nie intryguje klienta.

podsumowujac, nie oceniam czy to dobrze czy nie, ze raczej nie mamy mozliwosci wyborow koloru, chce tylko zauwazyc, ze fendt ma cholernie dobry marketing i wie jak subtelnie wplywac na podswiadomosc klienta. fendt jest produktem niszowym, wsrod rolnikow jest czesto pożądany i daje wyobrazenie o potedze gospodarstwa, w ten sposob fendt przypieczetowuje swoje dokonania.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#63 Share aadams7

aadams7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 541 postów

Napisany 16 styczeń 2010 - 15:10

Kolory fendta kolego brzozak nie wierze co napisałeś... jak ładnie o tych fendtach... brawo...i podpisuje się pod tym...
Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

#64 Share adrian300895

adrian300895

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 16 styczeń 2010 - 18:19

Kolory fendta

Na specjalne zamówienie np. Watykan dostał ciągnik New Holland pomalowany na biało z papieskim logo na masce, potrzebny do obsługi papieskich pielgrzymek.

Wiesz,od rolnika do papieża to trochę daleko :)

#65 Share agrotechnicZ165

agrotechnicZ165

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Zainteresowania:Zetor Fan, Modele.

Napisany 16 styczeń 2010 - 19:13

Kolory fendta To że traktor to nie znaczy ze musi być do roboty. Przecież są jeszcze firmy komunalne, drogowe, lub te co się zajmują pracami leśnymi.
Ha traktor, Akkor Zetor!

Zetor Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#66 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 16 styczeń 2010 - 19:22

Kolory fendta akurat wersje komunalne to prawie kazdy producent ma - w kolorze dorodnej pomaranczy :)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#67 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 16 styczeń 2010 - 20:52

Kolory fendta ten 211 to wersja powiedzmy demo raczej na pokazy więc nie wiem czy taki będzie do kupienia co do marketingu zgadzam się poza tym mysle, ze skoro są klienci którzy za kolor sąskłonni doplacic kilka tys euro to czemu nie byc może niedługo przyjdą czasy że można będzie wybrac kolor tapicerki w kabinie.

#68 Share kris14

kris14

Zaawansowany

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7078 postów

Napisany 16 styczeń 2010 - 21:56

Kolory fendta Ten 211 Vario jest na złoto bo to jubileuszowy model o numerze 100 000.

#69 Share black08

black08

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 16 styczeń 2010 - 22:19

Kolory fendta podobno pomysłodawcą czarnego F byl gośc który robił stylistykę pronara 1025a :) ta marka kojarzy mi się z zielenią po za tym myj czarnego :)

(ps ale niczego nie dam sobie za to uciąc a ja mam c355 orange i nie jest komunalna )
kujawy to jes to!!!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#70 Share pronarek82

pronarek82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 31 styczeń 2010 - 09:58

Kolory fendta tak w ogóle to pronar i fendt to prawie to samo. Różni się co prawda kilkoma szczegółami, a największ różnicą jest oczywiście cena.HaHaHa

Dodaj odpowiedź