Skocz do zawartości

Reklama

Ładowacz do MF-a 3060

• Nie możesz odpowiadać w tym temacie
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Karol5211

Karol5211

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów
  • 697490

Napisany 29 grudzień 2009 - 21:50

Witam. Razem z ojcem myslimy o kupnie ładowacza i niewiemy który wybrac :lol:
1.http://www.allegro.pl/item860650874_ladowacz_czolowy_tur_chwytak_krokodyl.html ten
2.http://www.allegro.pl/item855816880_ladowacz_czolowy_tur_nowe.html lub ten
Jeśli ktos miał do czynienia z którymś niech sie wypowie ;[
Z góry dziękuje

#2 marian20

marian20

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 01 styczeń 2010 - 14:22

Osobiście nie posiadałem nigdy ładowacza  tzw "własnej roboty" ale wiem , że można sie rozczarować. Ten pierwszy wygląda na miekką tandete, drugi troche lepiej. W zasadzie wszystko zależy od tego co robisz. Jeśli bedziesz tylko woził słome i siano to ok ale jak masz uzywać tego do żwiru, wapna lub innych ciezkich rzeczy to ja bym się zastanowił. Osobiście w MF 3060 posiadałem ( sprzedałem ostatnio) ładowacz Trima. Pomimo lekkiej i cieńkiej ramy, jest bardzo mocny gdyż wykoany z szwedzkiej stali wysokogatunkowej. Ładowałem nim wszystko, i na róznym terenie ( także na pochyłościach gdzie nie zaleca się podnoszenia ciezkich towarów). Bardzo dobry szybki rozdzielacz ( bez porównania z polskimi). Teraz nowe ładowacze wprowadził Metal Fach ( kronos jesli się nie myle) bardzo ładne i z nowoczesna ramą. Jednak kosztuja 23 brutto:(

AgroFoto

• Reklama AgroFoto
  •  

#3 matis251

matis251

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 02 styczeń 2010 - 10:10

Jak miał brać tur-a do swojego to celował bym w używkę ale dobrej firmy tj. stoll , trima, mailleux. Podzwonić trochę po handlarzach pojeździć i coś się znajdzie w dobrej kasie a co do nowych nie znanego pochodzenia to nie mam przekonania.

Zobacz także