Skocz do zawartości

Zdjęcie

co wy robicie w ursusach ????

125 odpowiedzi na ten temat

#21 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 21 maj 2007 - 17:39

co wy robicie w ursusach ????

jamam w c360 3p uszczelniona kabine skrzynie tylny most dach calosc oklejona matami bitumicznymi i jest cicho z przodu przed kierownica jest nagrzewnica z autosana wstawiony szyber dach z boku radio alpine 4*40w dwa glosniki u gory(zrobiona polka) z tylu na laweczce tyba basowa i dwa glosniki pod siedzeniem na dachu kabiny sa z przody 4 reflektory 20w a z tyly 2 z przodu w atrapie zamontowane swiatla od malucha a migacze nie na blotnikach tylko z przodu felgi sa polerowane szczotka druciana na wiertarce swieca sie kabina siwa maska czarna z boku kogut opony standard no i to chyba wszystko a teraz jestem w trakcie montowania turbosprezarki

to drwina??? hmmm piszesz tak jakby to miala byc prawde, jesli tak to wstaw zdjecia, chociaz z tymi tubami to chyba jednak ironia :/
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
co wy robicie w ursusach ???? Dzisiaj, 07:14
  •  

#22 Share 1witek1

1witek1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 21 maj 2007 - 18:53

co wy robicie w ursusach ???? kiedys zajomy zamontował do c360 turbinke i miał mocy ze hoho ale długo nie potrzymał silnik i jeb*** ;) wogule to Witam
wszystkich :lol:

#23 Share Yngel

Yngel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów
  • Zainteresowania:Elektryka/Elektronika/Mechanika

Napisany 21 maj 2007 - 20:20

co wy robicie w ursusach ???? A ja mam alternator z maluszka ładuje o niebo lepiej od prądnice:D

#24 Share karolas123

karolas123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 498 postów

Napisany 23 maj 2007 - 13:55

co wy robicie w ursusach ???? niestety predkosc nieta nie pozwqala mi na wrzucenie fotek juz dawno chcialem chcesz to mozesz wpasc i obejrzec nawtci sie przejechac dam he he a jak wyjade na wies to caly czas sie scigam z takim jednym dzieciakiem co jezdzi skuterem he he kilka razy go wzielem

#25 Share Marcincho

Marcincho

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 23 maj 2007 - 21:18

co wy robicie w ursusach ???? No sorry bardzo ale zdjęcie nie waży 100 mega żeby prędkość neta była przeszkodą na jeo wrzucenie do galerii, wystarczy zmienić forat zdjęcia troszke przyciąć i zdjęcie nie waży nawet półmega ;] Następnym razem wymyśl lepszą ścieme...

#26 Share krynio

krynio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisany 02 czerwiec 2007 - 22:04

co wy robicie w ursusach ???? Nadal czekamy na fotki, chciałbym obaczyc wreszcie te modyfikacje.

#27 Share ursus1634

ursus1634

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisany 02 czerwiec 2007 - 22:05

co wy robicie w ursusach ???? Ja założyłem radio
................................
Mój I filmik
http://pl.youtube.co...h?v=pS0RE4CqVSw

#28 Share Radar

Radar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 09 czerwiec 2007 - 10:31

co wy robicie w ursusach ???? w moim ursusie 3 lata temu zostala kupiona nowa kabina. Zostala pomalowana rowniez maska

#29 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 09 czerwiec 2007 - 15:54

co wy robicie w ursusach ???? ja Przy ciapku zrobiłem dodatkowe nacięcie na wałku wom aby nie było potrzeby odkręcać koszyczka (niestety opryskiwacz jest na koszyk :D ). Mam jeszcze założono lampe od malucha (u góry) oraz kolanko 1 1/4" na kominie :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#30 Share lukas120

lukas120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 742 postów

Napisany 09 czerwiec 2007 - 18:40

co wy robicie w ursusach ???? dobry pomysł z tym nacieciem wałka bo ja to ten koszyczek ztaczałem troszeczkę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share sabek27

sabek27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 22 listopad 2007 - 12:42

co wy robicie w ursusach ???? Ja w swoim nic oprucz sprzegieł od podnosnika

#32 Share Vektor

Vektor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, informatyka, mechanika.

Napisany 22 listopad 2007 - 13:14

co wy robicie w ursusach ???? ja w swojej c-360 ma podświetlane zegary na zielono
:)

#33 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 22 listopad 2007 - 13:24

co wy robicie w ursusach ???? Tuningować to my za bardzo nie tuningujemy swoich Ursusów tylko robimy drobne przeróbki np: sprzęgło, przedni most, biegi, podnośnik

#34 Share Zefirek

Zefirek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 22 listopad 2007 - 19:34

co wy robicie w ursusach ???? Ostatnio do mojego C-328 zamontowałem alternator z Audi - rewelacja, ładowanie 14,4 V. Dzięki ,,elektrotech" za schematy instalacji.
Potem chciałem zmienić pierścienie okazało się, że są popękane a rowek w tłoku jest szerszy o 0,5mm.Na tokarce poszerzyłem rowek na dwa pierścionki i teraz mam 6 szt. na tłoku,oczywiście pierścienie chromowane górne. Mocy nabrał jestem ciekawy czy ktoś już coś takiego tworzył. Oczywiście poszerzenie wykonałem w górę i w dół tak aby wyrównać wyrobienia po pękniętych pierścieniach, a tuleje niestety musiałem szlifować ręcznie , chodzi o punkt górny do którego dochodzi pierścień, bez tego to dalej by popękały.

#35 Share PongO

PongO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Zainteresowania:1. Rolnictwo
    2. Muzyka (trance wszczegulnosci i pochodne)
    3.

Napisany 22 listopad 2007 - 19:53

co wy robicie w ursusach ???? 2 lata temu jechalem pod galeziami 360-3p jedna gałąź zaczepila za tlumnik i sie skrzywi na strone kabinny. teraz fajnie wyglada jak sie z boku potrzy na 3p :lol:

#36 Share karola44

karola44

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 404 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 23:17

co wy robicie w ursusach ???? Witam.
wlasnie sie zarejestrowalem i pragne sieprzywitac. CZESC

To moj pierwszy post tutaj.

Ale do rzeczy :rolleyes:

Wszyscy pisza co tammaja w traktorach. Ja nie bede wiele pisal tylko pokaze :rolleyes:

http://my.opera.com/...w.dml?id=379362

Pod zdjeciami sa krotkie opisy.
Z nowosci jakich tam nie przedstawilem to zalozone przekazniki na reflektory i zarowki H4. I 1x akumulator Centra futura 65Ah.
To tyle.
Pozdrawiam.

#37 Share Jarolek19

Jarolek19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania to Technika Rolnicza a przede wszystkim Rolnictwo lubie gospodażyć na dużą skale bo to mi sie podoba

Napisany 06 styczeń 2008 - 12:53

co wy robicie w ursusach ???? my w naszym Ferdku założyliśmy lampy Halogenowe Helli nagrzewnice od dużego fiata webasto od stara radio było na gałki ale sie popsuło a tak pozatym to przedłużyło sie wajchy od biegów od WOM i hydrauliki obciążniki od C-330 na tylne koła
niektóre żeczy to z AgroFoto sie przyczaiło hehe dzięki chłopaki fotki może wrzyce

#38 Share tyj123

tyj123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 180 postów

Napisany 07 styczeń 2008 - 18:31

co wy robicie w ursusach ???? ja w swoim ursusie ma wstawione szerokie podwójne opony specjalnie do bronowania opony ursus 1212 mam go na sprzedaz za 21 tyś polecam

#39 Share Godlech912

Godlech912

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 08 styczeń 2008 - 21:55

co wy robicie w ursusach ???? Ja mam radio w Ursusie ale w kabinie jest tak głośno, że prawie nic nie słychać... Na wolnych obrotach trochę i na postoju to fajny bajer! Ludzie się patrzą, że w Ursusie radio. Haha

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share zetor5321

zetor5321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 764 postów

Napisany 14 styczeń 2008 - 22:58

co wy robicie w ursusach ???? ja założyłem koguta.
jak sie jedzie w nocy to ludzie zieżdzają z daleka.

Dodaj odpowiedź