Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ładowarka New Holland LM5060

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bartek24

bartek24

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 28 grudzień 2009 - 22:06

Ładowarka New Holland LM5060 Mam na próbę taką ładowarkę NH LM5060 4t,7m - pali mi dużo bo aż od 9l do 10l przy pracy załadunku obornika. Czy to jest dużo czy mało? Bo zastanawiam się jeszcze nad ładowarką MANITOU MLT 735-100 LSU 3,5t, 7m w tej jest 100km silnik PERKINS a w NH - 120km IVECO. I teraz pytanie która jest lepsza? Głównie załadunek obornika, żwiru i kamieni na dużą skalę. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ładowarka New Holland LM5060 Dzisiaj, 07:36
  •  

#2 Share pleban1330

pleban1330

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Zainteresowania:samochody,ciągniki i maszyny rolnicze,music,wojsko,

Napisany 28 grudzień 2009 - 22:35

Ładowarka New Holland LM5060 ja bym wybrał manitou gdyż ta firma skupiła się przeważnie w produkcji ładowarek, po za tym perkins będzie oszczędniejszy mnie się wydaje :lol:

#3 Share LowRider

LowRider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisany 28 grudzień 2009 - 23:39

Ładowarka New Holland LM5060 9-10 l/h przy załadunku obornika to jest dużo, chociaż zależy to głównie od podłoża. Osobiście użytkuję Bobcata T3571 z silnikiem Perkinsa 100KM to przy pracach załadunkowych na utwardzonym podłożu powinien zmiesćić się w 6-7 l/h, w błocie i grząskim terenie wiadomo więcej. Manitou z tym sinikiem powinno palić podobnie.
Na cały dzień rozgartania i ugniatania pryzmy kukurydzy w LM5060 zbiornik paliwa będzie mało, a wchodzi tam chyba 140 l.
Ogólnie rzecz biorąc ładowarki z silnikiem 120KM palą więcej, ale za to może odwdzięczają się wyższą wydajnością pracy...

#4 Share a8185

a8185

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja
    Hodowla bydła

Napisany 29 grudzień 2009 - 12:30

Ładowarka New Holland LM5060 new holland jest dobrą marką. tylko te silniki iveco własnie duzo palą w ciągnikach podobnie. słyszałem od dealerów manitou i bobcat ze hydraukila jest troche nie dopracowana i osprzetu do nich nie ma (jest tylko dorabiany u prywaciaży ), ale to antyreklama i nieuczciwa konkurencja.

mój wujek ma LM5070 i bardzo sobie chwali. chociaż ja bym się zastanowił nad manitou. lecz gdy cena bedzie dużo wyższa to NH, bo nie jest o wiele gorszy. chyba ze masz duzo kasy i cena nie gra roli to inna sprawa :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share bartek24

bartek24

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 29 grudzień 2009 - 20:20

Ładowarka New Holland LM5060

new holland jest dobrą marką. tylko te silniki iveco własnie duzo palą w ciągnikach podobnie. słyszałem od dealerów manitou i bobcat ze hydraukila jest troche nie dopracowana i osprzetu do nich nie ma (jest tylko dorabiany u prywaciaży ), ale to antyreklama i nieuczciwa konkurencja.

mój wujek ma LM5070 i bardzo sobie chwali. chociaż ja bym się zastanowił nad manitou. lecz gdy cena bedzie dużo wyższa to NH, bo nie jest o wiele gorszy. chyba ze masz duzo kasy i cena nie gra roli to inna sprawa :lol:

testowalismy NH lm5060 to przewóz gałezi i dzewa to 8,5 litra a zapychanie bagna to14 litrów to mnie przeraża ale czuć to moc. ja szukam ładowarki moctej w udzwigu i mocmej kostrukcji o niskim spalaniu mie potrzeba mi ładpowarki do spychania

#6 Share bartek24

bartek24

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 29 grudzień 2009 - 21:06

Ładowarka New Holland LM5060 czy ktos ma model MANITOU MLT 735--100LSU albo MLT 735-120LSU ile to pali w lekej robocie i w spychanu tzn w katowanu maszyny

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share rolnik1982

rolnik1982

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 20:04

Ładowarka New Holland LM5060 Nie ma do nich osprzętu?? Jeeest i to sporo, krokodyle, łyżkokrokodyle, chwytaki do bel...robione w Warfamie, jakiej chcesz wielkości, wujaszek ma na ładowarce JCB. Śmiga aż miło ;)