Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prawnik oszukał!!! Co zrobic w takiej sytuacji???

45 odpowiedzi na ten temat

#41 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2082 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 20:08

Prawnik oszukał!!! Co zrobic w takiej sytuacji??? no pazerni są ludzie oj zmarł niedawno znajomy po 50 i zostawił żonę i dziecko oraz matkę która ma dożywocie a teraz jego siostry chcą gospodarstwo bo się niezrzekały :) (a dożywociu za gospodarstwo wiedziały)

Widzę że Kubala 154 są szanse :) Musicie iść do prawnika pozbierać dokumenty (np opłaty za podatek rolny i inne w końcu dziadek nie żyje a ktoś płaci :), właśnie rachunki na kogo są ?) poszukać świadków i może coś Macie na to co dostało rodzeństwo (jedną siostrę pogonić albo nagonkę zrobić na nią bo jak dostała gospodarstwo po babce a Ojciec nic i rodzeństwo też nic)

Szykować kasę najpierw na "wywiad prawnika" by rozeznał co może zdziałać i za ile

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Prawnik oszukał!!! Co zrobic w takiej sytuacji??? Dzisiaj, 10:25
  •  

#42 Share lamboR6

lamboR6

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 18:35

Prawnik oszukał!!! Co zrobic w takiej sytuacji??? Nareszcie doradzacie koledze, bo jak słyszę porady typu -Kasa misiu,kasa- to można sie załamać

#43 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 22:27

Prawnik oszukał!!! Co zrobic w takiej sytuacji??? KUBALA dawniej to bylo tak-szedles do gminy,mowiles ze ta ziemia jest twoja i niech na ciebie przysylaja nakaz podatkowy.tam stalo wladajacy i wlasciciel[w malopolsce wlasciciel ziemi ma srednio 103 lata,taki jest porzadek w ksiegach wieczystych] ,na ciebie byl podatek ale nie ty byles wlascicielem.potem jak przyszly doplaty to to sie skonczylo problemami.ubezpieczenie ja placilem-jest odpowiednia rubryka ubezpieczajacy i ubezpieczony,ale kasa z odszkodowania matka wziela[kupila kuchenke gazowa,wiec obydwoje skorzystalismy]
ja tez nie dawno mialem z 2 siostrami spis,ziemi nie chcialy juz dawno[93 r]a teraz matka zapisala mi dom,siostrom nic nie dalem bo taka byla wola matki-miala 75% wlasnosci ,ale wczesniej duzo dostaly tak ze nie maja pretensji i dobrze zyjemy.
LAMBO napisz mi co zrobia bez kasy podalem cene sredniej klasy adwokatow,moze na prowincji jest taniej,ale i tak przesadza spory kawal ojcowizny.pewnie nie chodzi tu o 10 ha piachow tylko o dom wiec wcale sie im nie dziwie-czarna rozpacz.
wydaje mi sie ze tu mylicie rozne pojecia czy innym jest testament,umowa dozywocia,postepowanie spadkowe,stwierdzenie nabycia spadku,dzial spadku,zachowek,wydziedziczenie -w kazdym przypadku obowiazuja inne reguly postepowania

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share lamboR6

lamboR6

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów

Napisany 09 styczeń 2010 - 19:10

Prawnik oszukał!!! Co zrobic w takiej sytuacji??? Tu nie chodzi że bez kasy ale pewnie będzie taniej niż stracić połowe ziemi.

#45 Share mirek37

mirek37

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 323 postów
  • Zainteresowania:tenis stołowy, dłubanina w garażu

Napisany 04 styczeń 2013 - 22:39

Prawnik oszukał!!! Co zrobic w takiej sytuacji??? witam. dołączę się do tematu żeby nie zaczynać nowego,mianowicie szukam wypróbowanego prawnika specjalizującego się w sprawach spadkowo-majądkowych z siedlec i okolic? sprawa dosyć pilna

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#46 Share sar09

sar09

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 11 lipiec 2013 - 13:30

Prawnik oszukał!!! Co zrobic w takiej sytuacji??? Niestety mam tylko namiary do pani prawnik Wrocław, z usług której korzystałam w podobnej sprawie. Zawsze można się skonsultowac telefonicznie lub mailowo jak nie znajdziesz nikogo w okolicy.