Skocz do zawartości

Zdjęcie

Który lepszy HYDRAMET TUR 16 CZY HYDROMETAL AT 30

30 odpowiedzi na ten temat

#21 Share fredf9

fredf9

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 28 grudzień 2009 - 11:48

Który lepszy HYDRAMET TUR 16 CZY HYDROMETAL AT 30 To jak będę zamawiał ładowacz to powiem żeby zrobili mi go z szyny kolejowej to na pewno mi nie popęka heheh

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Który lepszy HYDRAMET TUR 16 CZY HYDROMETAL AT 30 Dzisiaj, 09:31
  •  

#22 Share katator

katator

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 866 postów

Napisany 28 grudzień 2009 - 12:03

Który lepszy HYDRAMET TUR 16 CZY HYDROMETAL AT 30 Ładowacz może nie popęka, ale za to ciągnik popęka w dosyć szybkim tempie, bo masa tego ładowacza będzie ogromna.

#23 Share zetorek5340gr

zetorek5340gr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 28 grudzień 2009 - 13:41

Który lepszy HYDRAMET TUR 16 CZY HYDROMETAL AT 30 Hehe no wiesz ale jak ktoś podnosi przednie koła do góry i równa to się nie ma co dziwić <lol>

#24 Share drzewis98

drzewis98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 421 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 28 grudzień 2009 - 14:20

Który lepszy HYDRAMET TUR 16 CZY HYDROMETAL AT 30 mam taka prośbe do osób posiadających ładowacz hydrometalu by porobili i wrzucili foty do galeriipozdr;)

#25 Share fredf9

fredf9

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 28 grudzień 2009 - 14:44

Który lepszy HYDRAMET TUR 16 CZY HYDROMETAL AT 30 Zobaczcie co gość wyprawia z tym turem

#26 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 28 grudzień 2009 - 15:26

Który lepszy HYDRAMET TUR 16 CZY HYDROMETAL AT 30 he he, no raczej gydby coś pekło to mogli powtórzyć ujęcie :D :D :lol: ,

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share KACZOR12

KACZOR12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 15:27

Który lepszy HYDRAMET TUR 16 CZY HYDROMETAL AT 30 Ma ktoś może ładowacz hydrometal

#28 Share tofik420

tofik420

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 13 styczeń 2010 - 18:43

Który lepszy HYDRAMET TUR 16 CZY HYDROMETAL AT 30 a co sądzicie o POL MOT TUR6? lepszy hydramet czy polmot?

#29 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 17 sierpień 2010 - 12:32

Który lepszy HYDRAMET TUR 16 CZY HYDROMETAL AT 30

Ja użytkuję ładowacze hydrometal i hydramet.Hydramet pracuje u mnie jakieś 8 lat i było widać na mocowaniu pod ciągnikiem przy przednim kole pęknięcie wujek zaspawał i na razie dobrze.Ładowacz ten jest codziennie używany.Od niedawna zaczęło troszkę z przewodów kapać.Jestem z niego bardzo zadowolony.Hydrometal-a użytkuję dopiero parę lat ale praktycznie od samego początku leci olej z złączek niego.Odkręcały się śruby u ładowacza i mocowania ale się na razie uspokoiły.Gdy ramię np.z łapami do bel i belą jest w pionie to się kołysze i to dość sporo że jak chcę żeby się nie machało to jak nacisnę joystic-em to aż ciągnikiem szarpnie.

ale jakie konkretne modele tych ładowaczy masz at30? czy at10? a z hydrametu co masz? ten 16stka z hydrametu to to samoco 12stka tylko siłowniki grubsze?
ile w końcu wazy ta 16stka bo z tego co wiem to 910kg a ile sam wysięgnik ciekaw jestem? te hydramety to jakoś tak dziwnie wysoko osadzone są chyba dużo dalej przed przednią osią jest narzędzie niż w polmot 6, no i dlaczego ta belka łącząca ramiona wysięgnika jest tak wysoko, ludzie narzekają że polmoty ciężkie a te hydrametu to raczej jeszcze większe ciężejsze i dalej do przodu wysunięte!

#30 Share agronomek

agronomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza,, siatkowka,,

Napisany 19 kwiecień 2012 - 07:58

Który lepszy HYDRAMET TUR 16 CZY HYDROMETAL AT 30 witam, chce troche odswierzyc temat stoje wlasnie przed zakupem ladowacza,, mialem juz zamowionego stoola p[ozniej Quice,, ale cenowo mnie wystraszyli w koncu zostalem przy polskich iikieruje sie tak w strone firmy HYDROMETAL ładowacz AT40 czy moze sie wypowiedziec ktos co ma sprzet z tej firmy,,dodam ze u mnie ladowacz bedzie wykorzystywany tylko do podgarniania pszenicy na pryzmie i do big bagow,a tak to okazjonalnie,, pozdrawiam,, Ladowacz bedzie do ciagnika jh6830 z miekka osia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share DominikB

DominikB

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 24 październik 2013 - 16:52

Który lepszy HYDRAMET TUR 16 CZY HYDROMETAL AT 30 Koledzy a co powiecie na ten ładowacz AGRIMET CX16
http://allegro.pl/ag...3652917569.html

Mam Zetora Proxime 90 i osobiście zastanawiam się nad tym ładowaczem.
Z opisu wynika że maja rozdzielacz NIMCO. Taki sam jak w oryginalnym ładowaczu do Zetora TRAC-LIFT.
Może ktoś użytkuje taki ładowacz i coś opisze krótko czy warto zakupić ? Czy zadowolony ?
Bartek

Edytowany przez DominikB, 24 październik 2013 - 16:53.