Skocz do zawartości

Zdjęcie

Na co zwracać uwagę przy zakupie używanych pras zwijających?

63 odpowiedzi na ten temat

#61 Share gorgo7170

gorgo7170

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 04 marzec 2012 - 20:31

Na co zwracać uwagę przy zakupie używanych pras zwijających? @Marcelix:Ja mam claasa 250 RC ale w wersji komfort i powiem ci ze nie zamienil bym ją na zadną inną jest tak wygodna praca ze az sie chce presowac, jesli bys mial taką prase jak ja mam to wystarczy troszke wprawy i opanujesz wszystko na komputerze ustawisz sobie wszystko tak jak bd chcial a twoim zadaniem bedzie tylko zatrzymac traktor lub ruszyc:P:P maszyna naprawdze godna polecenia :) jak bym mial kupowac nową to bym kupil z claasa no ale kazdy chwali swoją marke wiec ja nikomu nie narzucam:)a na co zwrucic uwage przy zakupie no ja juz dokladnie nie pamietam na co zwracalem uwage zasadniczo to interesowal mnie rotor i noze i tez popatrz czy ta presa niebyla rozerwana na tylnej klapie chociaz to jezeli jest dobrze zespawane to w niczym nie przeszkadza:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Na co zwracać uwagę przy zakupie używanych pras zwijających? Dzisiaj, 11:17
  •  

#62 Share michaelxxxl

michaelxxxl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 28 marzec 2012 - 21:43

Na co zwracać uwagę przy zakupie używanych pras zwijających? Witam,
Sprzedałem dziś moją starą prasę hesston 5540. Szukam jakiejś na jej miejsce, ta była moim pierwszym kontaktem z prasami i sporo sie na niej nauczyłem. Wiem, że potrzebuje prasy zmienna komorowej duże bale słomy małe kiszonka, szeroki podbierak, owijanie siatka lub sznurkiem, mile widziany rotor. Podobają mi się KRONE ale jestem otwarty na propozycje. Cena tak do 38tys zł
pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#63 Share Przemo98

Przemo98

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 23 kwiecień 2012 - 15:13

Na co zwracać uwagę przy zakupie używanych pras zwijających? A może skusisz sie na John Deere? Pasówka, zbija snopki od samego rdzenia, małe zapotrzebowanie mocy. Moze ta http://allegro.pl/pr...2293169727.html jeszcze pare tys. zostało by ci sie na inne wydatki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#64 Share Brykacz

Brykacz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 28 lipiec 2014 - 11:01

Na co zwracać uwagę przy zakupie używanych pras zwijających? A na co zwrócić uwagę przy zakupie Sipmy czerwonej(prasa łańcuchowa)
Po czym poznać stan łańcuchów?
Słyszałem też że jak na podbieraczu nie ma farby to już dużo towaru przerobiła prawda to?
NA co jeszcze zwrócić uwagę?
Czytałem wasze posty ale nic dokładnego nie wyczytałem
Z góry dzięki za odpowiedź