Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case MX 170 czy John Deere 7810

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share piotr63a

piotr63a

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 26 grudzień 2009 - 14:34

Case MX 170 czy John Deere 7810 witam wszystkich
jestem nowy na forum i mam takie pytanie jak w temacie.
Ciągnik ten ma pracować z pługiem obrotowym agregatem aktywnym itp.Proszę o porady i z góry dziękuje.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case MX 170 czy John Deere 7810 Dzisiaj, 10:52
  •  

#2 Share wojtek93

wojtek93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisany 26 grudzień 2009 - 15:45

Case MX 170 czy John Deere 7810 Ja wybrał bym John Deera to dobre maszyny. Sam mam 7710 i świetnie się sprawuje.

#3 Share imi

imi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisany 26 grudzień 2009 - 15:48

Case MX 170 czy John Deere 7810 ja moge napisać to samo o case MX170 bo mam i dla mnie jest to super ciągnik i prosty w obsłudze i wygodny, a co do JD to wujek ma takiego i teraz w nim robi skrzynie bo mu padła jazda w przód z pola zjechał tyłem. pozdro jak co to pytaj sie o szczegóły, zdjęcia są w galeri

#4 Share mercedes250d

mercedes250d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Zainteresowania:wszechstronne

Napisany 26 grudzień 2009 - 16:11

Case MX 170 czy John Deere 7810 Jedno jest pewne jakiego byś nie kupił to i tak kiedyś będziesz żałował. ja osobiście posiadam inny i narazie jestem zadowolony ale tylko narazie.wracając do tematu wybrał bym napewno jelonka Case odpada z tego względu iż mój koleś pracuje w serwisie case i wiem ile tego się sypie niemają czasu podrapać się po d...e. oprucz tego 15 km.odemnie jest dealer CASE więc tego sprzętu w okolicy jest dość sporo i nie wiem ilu jest takich co nie mieli jakiejś usterki.fakt że serwisanci w zielonych kombinezonach też się nie nudzą ale stawiam na jelonka.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share piotr63a

piotr63a

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 27 grudzień 2009 - 14:15

Case MX 170 czy John Deere 7810 chciałbym tez wiedzieć jakie jest spalanie tych ciągników tzn ile spali w orce na ha albo mth.interesuje mnie też wega tych ciągników.

#6 Share imi

imi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisany 28 grudzień 2009 - 21:08

Case MX 170 czy John Deere 7810 waga to prawie 8 ton z zalanym zbiornikiem a spalanie w orce zależy wszystko od ziemi i kształtu i powieszchni polaale może to być od 15do 25 l na mth

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 03 luty 2010 - 13:26

Case MX 170 czy John Deere 7810

Jedno jest pewne jakiego byś nie kupił to i tak kiedyś będziesz żałował. ja osobiście posiadam inny i narazie jestem zadowolony ale tylko narazie.wracając do tematu wybrał bym napewno jelonka Case odpada z tego względu iż mój koleś pracuje w serwisie case i wiem ile tego się sypie niemają czasu podrapać się po d...e. oprucz tego 15 km.odemnie jest dealer CASE więc tego sprzętu w okolicy jest dość sporo i nie wiem ilu jest takich co nie mieli jakiejś usterki.fakt że serwisanci w zielonych kombinezonach też się nie nudzą ale stawiam na jelonka.

Jak dla mnie to Twoja wypowiedź,nic nie wnosi do tematu a nawet sam najpierw piszesz a potem zaprzeczasz.Co ma do tematu,że ktoś tam pracuje w serwiesie,jak dla mnie to nie argument ,ale to nieważne.
Tak samo jak @imi mam MX 170(orazMX135) ma teraz ok.8500mtg ,mamy go od nowości i miał ciężkie życie.Co do awarii to tylko rolki napinacza ,urwane paski,tuleje przedniego mostu,oraz przewód hydrauliczny od skrzyni koszt ok.1300zł i odrazu lepiej kupić oryginalny bo zakówane nie wytrzymują ciśnienia.Ogólnie bardzo lubię jeździć MX nawet bardziej jak JD ,bardzo fajna pozycja za kółkiem,jest zwrotny odziwo ,tylko pamiętaj kup z resorowaną osią o niebo lepiej się jeździ.Spalanie MX170 w transporcie z zestawem 36 ton z pedałem w podłodze 20 l/mtg.Co do 7810 to wydaje mi się gabarytowo większy i nie wiem jak z jego zwrotnością,w 5 skibach obrot i zestaw siewny 3 m to MX daje spokojnie radę więc nie widzę powodu kupować większego JD,co do paliwa to MX bedzie oszczędniejszy ,reaguje na obciążenie...A i MX może chodzić na grzewce w razie braku ON a JD??
Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Dodaj odpowiedź