Skocz do zawartości

Zdjęcie

"tuning" fendt 611LS do 612LS

42 odpowiedzi na ten temat

#41 Share Turbina

Turbina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 880 postów

Napisany 13 styczeń 2010 - 19:13

"tuning" fendt 611LS do 612LS Sprawdź stan oleju w turbo sprzęgle, bp wygląda to na niski stan .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
"tuning" fendt 611LS do 612LS Dzisiaj, 07:57
  •  

#42 Share Viper

Viper

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 13 styczeń 2010 - 22:26

"tuning" fendt 611LS do 612LS

@marcin87 i co z tego ile ma nalatane. nie mam pieniedzy na nowego i napewno nie bedzie mnie stac przy tych cenach wszystkiego. wiec stram sie tym co mam obrobic i jakos sobie poradzic

@szczewko w tym plugu nie istnieje mozliwosc odkrecenia skiby chyba ze wszystko roz... a to po co mi

Dobrze znam plug AB100, po pierwsze mozna zmniejszyc w nim szerokosc orki sruba rzymska badz to silownikiem hydraulicznym jesli jest na wyposazeniu....
Podniesienie ostatniego korpusa zajmuje 15 min, luzuje sie resor, po zluzowaniu go rozlaacza sie go z jednej strony, podnosimy korpus do gory, przetykamy sróba zeby nie opadal do dolu i jedziemy w pole;]
Jesli ten ciagnik Ci nie radzi z tymi plugami, to tak jak mowi reszta masz juz przyrzniety silnik, to szesiciocelidrowa jednostka, w 4 plugach powinna chodzic w sam raz naweet na 2 klasie ziemii. W sumie nie wiadomo z jaka predkoscia chcesz orac, bo jesli np 12-14 km/h to raczej ciezko bedzie... Ale to raczej bezcelowe, orka z taka predkoscia.
Pawel

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe... :) Nigdy nie bylem w tym dobry.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#43 Share TymonMasa

TymonMasa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Lokalizacja:Podlaskie pow Wyskie Mazowieckie gmina Ciechanowiec Koce Piskuły
  • Zainteresowania:motoryzacja nowości rolnicze wszystko co związane z mechanizacja Książki ludzie:) piękne kobiety

Napisany 14 styczeń 2010 - 08:13

"tuning" fendt 611LS do 612LS viper wiem ze sie da zmniejszyc ja tez juz dobrze poznalem te plogi. a co do Twojego stwiedzenia Vipper sory ale klasa klasie nie rowna. ciezej moze ci sie orac na 4 klasie niz na 2 a wszystko zalezyz z czego powstala gleba.
a co do poziomu oleju w sprzegle jakis czas temu sprawdzalem i wydawao mi sie ze jest "pod korek" wiec nic nie robilem. a czy moze nalezalo by wymienic caly olej na nowy??