Tadeusz1212

Spalanie w URSUSIE C-360 i C360 3p ?

Polecane posty

Gość   
Gość

To jak wolniej jechałeś , to wolniej się zapychało ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, PaweLisowicz napisał:

Konny przerobiony do ciągnika i co chwilę się zapychało bo na jesień ugór orałem i darnie mi zapychały go.Ojciec musiał za nim chodzić .

na raz ?? trzeba było spokładać, przeskrudlić i przypierdolić głęboko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem że stary temat ale pozwolę sobie opisać spalanie moich  ciągników. Po pierwsze primo nie czaję trochę czemu tylu ludzi uznaję 7211 za pijoka hehe...

mamy takiego zetora od prawie 10 lat zresztą był kiedyś też 6748 i jest jeszcze 4011 ;) ale skupmy się teraz na 7211....

w pracach polowych typu agregat uprawowy 3m agregat ścierniskowy 2.10m czy kultywator 3m spala mi zawsze 5l i zawsze mam ciężką nogę mimo to wychodzi 5l na godzinę pracuję też z pługiem obracanym agrozet 3x35 i tu spalanie wychodzi 6-6,5l na godzinę i co ?? ciągnik zrobi więcej jak c-360 a spalanie jest pewnie nawet mniejsze ;) 

teraz pora na zetora 4011 pompa wtryskowa oryginalna od nowości są na niej plomby ;) spalanie w prasie famarol z-511 3-3,5l przy drugiej prasie sipma classic zwijka wyszło mi 3,5l średnio no i tu jest coś co muszę napisać no nie ma szans żeby c-360 tyle spaliła kiedyś pożyczyłem od kumpla 60 i doiła więcej od 7211.....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj