Zaloguj się, aby obserwować  
Theprzemo205

Kasa!!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Theprzemo205    24

Witam. Mieszkam na wsi i mam 16 lat, chciałbym zarobic kroche kasy. Mysle o czyms taki gdzie mozna mało zainwestowac a duzo zyskac. Mam nadzieje ze mi pomozecie. Licze na propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Nadzieja matką głupich :D

 

Naprawdę myślisz, że ktoś powie Ci jak szybko zarobic kase? :lol:


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Jak ciężko nie zapracujesz to kasy miał nie będziesz. Myślisz, że to tak łatwo napisać "powiedzcie mi". Sam pomyśl i wymyśl biznes :lol:


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

inwestujesz w kominiarkę i pistolet na wodę, jak masz trochę sprytu to za pomocą tych rekwizytów jest kasa do wzięcia z małego mało strzeżonego banku:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

no to giełda (ale to musisz na kogos pełnoletniego), ale domyslam sie ze nie masz pojecia bo bys dawno tym sie zajął.

wiec na wsi jak to sie mowi nie ma polotu, żadnych ulotek, kartonów w biedrące gnieść nie bedziesz.

 

popytaj po sąsiadach jedyna nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wildbream    0

jakiś biznes na allegro jedynie

przegapiłeś święta bo na zabawkach troszkę się dało zarobić teraz

a inaczej to tylko praca praca i praca, nie ma złotych środków

chyba że wiesz gdzie są złoża ropy jakieś nieodkryte... :lol:

a swoją drogą "mało zainwestować i dużo zyskać" -jeszcze pamiętam jak sam tak chciałem :D


- NOBODY expects the Spanish Inquisition! Amongst our weaponry are such diverse elements as: fear, surprise, ruthless efficiency, an almost fanatical devotion to the Pope, and nice red uniforms
- Oh damn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Polecam także sprzedaż nerki :lol:

 

Nie wiem po co ten temat jeszcze w ogóle istnieje :D


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

chyba że wiesz gdzie są złoża ropy jakieś nieodkryte... :lol:

 

 

 

 

tu też cię zmartwie bo to co w ziemi to państwowe :D

wiec szukaj dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomash    7

szybko i łatwo nikt legalnie się nie dorobił :D

może pobaw się w jakiś przemyt itp :lol:


...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nhcr    5

Zacznij taki biznes jak mój kolega na jabłkach kupował na targu w czwartek po 1 zł a sprzedawał po 50 gr za sztukę tylko że to było chyba raz/ Atak na poważnie to w szkole ze sklepikiem u nas facetka zaczynała na bułkach teraz ma sklepik i zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmers99    1

jedni uważają ze 16 lat to za mało na biznes,ja ci radze wstaw na allegro jakos maszune która ma 20 lat odmaluj i sprzedaz za duzo kasei bedziesz miał hajs


sie robi tym ,co się ma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vegeta23    2

Jakiś ładny wózeczek, rękawiczki i zbieramy puszki czy złom i później na skup ;] u mnie to jest kilku amatorów tego sportu ;] A tak poważnie w zimę raczej nie ma jakiś realnych perspektyw ;/ Jak coś to tylko okres ciepły i truskawki czy coś w tym stylu, ale to już pewnie wszyscy wiedzą heh. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Polecam także sprzedaż nerki :D

 

Nie wiem po co ten temat jeszcze w ogóle istnieje :D

I głowa gratis, bo pomyśleć samemu to nie łaska, więc na co ona :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jd3    0

Zbieraj Haracz za ochrone sklepów , stacji benzynowych i.t.p. :lol:


Jest jedna rzecz czym Polska moze sie pochwalic - to ciagniki marki Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

kiedyś widziałem chyba na dicovery jak zrobić dobrą kasę . w twoim przypadku wystarczy trochę blachy, spawarka i kłódka. samemu też można zrobić dobrą kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Może cos realnego na obrębie gospodarstwa? Lakierownie maszyn? Ja nad tym myśle. Chetni byli ale warunków nie mialem :lol: I garaż ehhh U902 nie wlazł by ;[


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ClaasEuropa    40

Witam. Mieszkam na wsi i mam 16 lat, chciałbym zarobic kroche kasy. Mysle o czyms taki gdzie mozna mało zainwestowac a duzo zyskac. Mam nadzieje ze mi pomozecie. Licze na propozycje.

Witam

Moi rodzice zajmują się hodowlą trzody. I ja wpadłem na pomysł żeby kupić kilka prosiaków (takich odsadzonych, ilość szt. zależy od tego ile ma sie kasy do zainwestowania) no i je karmić a później sprzedać gdy osiągną odpowiednia wagę i pare zł jest. W moim przypadku to np. mam te 3 szt. z gniazda to pomagam obrządzać wszystkim świniom (tylko wieczorem bo rano do szkoły) a kase wezmę za te 3. Jeszcze tego nie praktykowałem ale zaczynam. I co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj