Gość Luke16

Rejestracja ciągnika [połączone]

Polecane posty

jan2130    17

Witam wiec jesli ciagnik był juz rejestrowany to bedze jako"urzywany" wiec we wniosku musisz miec zaznaczone ze urzywka i niewiem czy nie bedzesz musiał zrobic wyceny bo znajomy robił a jesli bedze nowka to swiadectwo homologacji faktura i idzesz do wydzału komunikacji

Ps TO ile jesli mozna wiedzec belarus cie uczyni


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

Czy wy panowie czytacie o co pytam? Zakup:

2. od dowolnego handlarza/firmy handlującej których jest sporo na allegro.pl – dalej traktor nowy i nierejestrowany,

 

Chodzi mi np o ciągniki z firmy GRAND - sprzedają je jako nierejestrowane ani w PL ani zagranicą.

A o mykach prawnych z rejestracją belarusa z euro1 to wiem ale ten który mnie interesuje to 952.3 więc go to nie dotyczy.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

No co ty chłopie jeszcze chcesz faktura i homologacja i zarejestrujesz


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315
No co ty chłopie jeszcze chcesz faktura i homologacja i zarejestrujesz
ja nic ale chcę teraz wypytać co i jak żeby nie wyjść na głupka w ARiMR lub nie ganiać później jak szalony bo czegoś nie będę miał.

 

do ARiMR przedstawiasz fakturę i twardy dowód rejestracyjny
Ciekawe ile teraz się czeka na twardy dowód.

 

No to w ARiMR fakturę, potwierdzenie zapłaty/przelewu, oświadczenie sprzedawcy że kasa dotarła (dziś mi kumpel powiedział że warto dostarczyć) no i dowód rejestracyjny. Coś więcej?


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Jezeli oto chodzi co masz dostarczyc do arimr to arimr da ci wykaz dokumetow ktore musisz dostarczyc przy składaniu wniosku o płatnosc umie tak było


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

Fajnie.

Teraz muszę podzwonić chyba po sprzedawcach ciągników i podpytać którzy mają świadectwa homologacji a którzy wpuszczają ludków na miny.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

jakie miny? mina to by była jak by ten belarus był kradziony, w końcu musi być homologacja, albo import jednostkowy, albo używany z minimalnym przebiegiem, w twoim przypadku polecam skupic się na homologacji najprościej i najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

Wiesz, musi to na rusi ;) . Różne cuda widziałem o różnych słyszałem a ten cały PROW i zakup ciągnika (gdzie Z10145 jest w bardzo dobrym stanie i styka na ten areał co jest teraz) to troche spory wydatek stąd lepiej dwa razy zapytać :blink:


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Kto pomógłby mi zarejestrować ciągnik bez papierów(jak je odtworzyć, gdy zaginęły, chodzi o sprowadzony ciągnik)?


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

bez papierów to go raczej nie zarejestrujesz, komu zaginęły? Tobie, dla poprzedniego właściciela czy dla handlarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Ja słyszałem o sposobie złomowania. Oddajesz ciągnik na złom i go odkupujesz, wtedy możesz rejestrować. Ale czy to prawda to nie wiem :lol:


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

A jakby sprzedający wystawił mi fakturę na ciągnik, to można go zarejestrować?


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

ale chyba aby zezłomować ciągnik trzeba być jego właścicielem, mieć na niego jakiś papier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadeusz1212    2

Ja słyszałem o sposobie złomowania. Oddajesz ciągnik na złom i go odkupujesz, wtedy możesz rejestrować. Ale czy to prawda to nie wiem :lol:

 

 

Pierwsze słysze, ale może jest taka opcja  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

to zależy skąd jest ciągnik, bo są kraje w których nie ma obowiązku rejestrowania ciągnika(jakoś nie pamiętam jakie to)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
avant98    0

Kolego jedyna możliwość rejstracji czy ciągnika czy samochodu bez dokumentów to zakup takiego pojazdu od komornika. Komornik daje Ci fakture i już po sprawie. sam sie dziwiłem że istnieje taka możliwość ale jest a dlatego że sytuacje związane z komornikiem nie należą do przyjemnych i różnie to bywa. Właściciel który jest licytowany może niszczyc swój dobytek, może zniszczyć dokumenty i komornik zajmuje pojazd bez dokumentów. Prawo zezwala w takiej sytuacji po sprzedaniu przez komornika na podstawie faktury którą wystawi zarejstrować taki pojazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

kolego nie wciskaj kitu że zgubiłes papiery po prostu kupiłeś za grosze kradziony ciągnik ktoś przez ciebie mam wielki problem i nieszczeście a ty tu bedziesz ściemniał że papiery zgubiłeś..... nie napisze kim jesteś to każdy wie...


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

Jesli ci to pomoże to skuter zarejestrowałem tylko na podstawie faktury VAT. Zawarte byly tam nr ramy i silnika i wysraczyło. Nie wiem jak to sie ma w ciagnikach


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

Uzywany, jakby byl nowy to by mial wszystkie te papierki


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

kolego nie wciskaj kitu że zgubiłes papiery po prostu kupiłeś za grosze kradziony ciągnik ktoś przez ciebie mam wielki problem i nieszczeście a ty tu bedziesz ściemniał że papiery zgubiłeś..... nie napisze kim jesteś to każdy wie...

 

Czy ty myślisz, że ktoś kradłby coś takiego? - Ciągnik rolniczy ZETOR 8011 - (863838014) - Aukcje internetowe Allegro Jeśli tak, to chyba, że zrobiłbyś to ty, bo mi byłby wstyd narażać się dla czegoś takiego. O te graty mi chodziło. Z resztą zanim zarejestrowałbym ten ciągnik, sprawdziłbym numery w wydziale komunikacji.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

ale nawet w opisie jest napisane że bez prawa do rejestracji i one wg prawa już nie istnieją, tylko na części je można kupić, albo jakbyś znalazł same papiery od takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Najłatwiej byłoby użytkować je na papierach od innego, a tablicę tylko przekręcać w razie potrzeby z tego, co piszecie... Szkoda, że się nie da.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Zarejestrować go jako składak. Rok produkcji 2009


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj