Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki ladowacz do Case jx 95??

26 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 26 grudzień 2009 - 13:04

z amortyzatorami to będziesz się czuł jak w kołysce, bez amortyzatorów jak na wibratorze :D

Oj jak czytam ten temat to poza niebywałą przyjenmością nieoglądania się do tyłu podczas prac przeładunkowych tur to samo zło i do tego piekielną kasę kosztuje to ja jeszcze klika sezonów pojeżdze sobie z kolcem na tuz, przynajmniej nie buja jak na kołysce, czy nie trzęsie jak na stole wibracyjnym :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki ladowacz do Case jx 95?? Dzisiaj, 03:55
  •  

#22 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 26 grudzień 2009 - 14:36

Jaki ladowacz do Case jx 95?? Ciągnik z ładowaczem i amortyzacją jeździ po kiepskiej drodze przyjemniej, niż ciągnik bez ładowacza

#23 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 26 grudzień 2009 - 14:43

Jaki ladowacz do Case jx 95?? Ferdek weź się w końcu zlituj (zresztą pisałem już o tym) i wstaw do Galerii ten hiper,super kolec Dodany obrazek

#24 Share TomCase

TomCase

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 27 grudzień 2009 - 00:11

Jaki ladowacz do Case jx 95?? No wlanie bOgdan to prawda. Kiedys widzialem jak jakis gosc nh z serii td nie wiem jakiej mocy przejezdzal kolo mnie i jak zaczelo go bujac to do przodu to do tylu to musial prawie sie zatrzymac aby ciagnik przestal skakac a mil zaczepiola lyzke po materialw sypkich wiec amortyzatory to podstawa.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 27 grudzień 2009 - 09:51

Jaki ladowacz do Case jx 95?? chwalicie te amortyzatory gazowe, ale dielerzy średnio to polecają podobno szybko się psują, ma ktoś z tym czymś jakieś doświadczenia?

#26 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 27 grudzień 2009 - 10:10

Jaki ladowacz do Case jx 95?? podobno diler który tak mówił handluje takimi ładowaczami które amortyzacji nie posiadają :lol: Jak ktoś załaduje pełna łyżkę piachu i zacznie szaleć z włączona amortyzacją, to nic dziwnego ze mu amortyzator wystrzeli... Komfort jazdy z amortyzacja jest nieporównywalny do jazdy bez niej, tego nie da się opisać, trzeba się przejechać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share TomCase

TomCase

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 27 grudzień 2009 - 11:14

chwalicie te amortyzatory gazowe, ale dielerzy średnio to polecają podobno szybko się psują, ma ktoś z tym czymś jakieś doświadczenia?

Ja co roku od 3lat w wakacje czasami jak mam czas pomagam dla wujka przy silosach i wlasnie mialem do czynienia ze stoll'em z amortyzatorami gazowymi i to jest naprawde super sprawa. Z samym ladowaczem malo one wnosza swojego wkladu ale z jakims osprztem np lyzka jest super i dlatego ciagle nastawiony jestem na zachodni ladowacz wraz z amortyzatorami. Wujek raz ladowal obornik u kolejnego wujka na polu i on ciagle trzas go bo jezdzil c330 z 3,5t roztrzasaczem i gdy tak mial pelnego krokodylka to po polu jezdzil dosc szybko i bujalo troche ladowacza i nic sie nie stalo nie wystrzelily amortyzatory.