Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wspomaganie T25

163 odpowiedzi na ten temat

#101 Share kalipso156

kalipso156

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 02 luty 2012 - 16:47

Wspomaganie T25 a jeśli mowa o promieniu skrętu to czy wiecie ze można go zmniejszyć poprzez podcięcie ogranicznikow?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wspomaganie T25 Dzisiaj, 16:03
  •  

#102 Share volvo

volvo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 768 postów
  • Zainteresowania:Historia,motoryzacja,technika

Napisany 02 luty 2012 - 17:14

Wspomaganie T25 Tylko żeby nie przesadzić z podcięciem bo lewy błotnik będzie się zginał o drążek kierowniczy

#103 Share piotr697

piotr697

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów
  • Zainteresowania:Quady SYM200

Napisany 02 luty 2012 - 17:23

Wspomaganie T25 Z tym podcinaniem ograniczników to troche ryzyko, można złamać zwrotnicę i pojedziesz bez koła.
Ja już miałem tak , i nawet dospawałem ogranicznik na lewe koło,bo mam wspomaganie.

#104 Share hankarys

hankarys

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 02 luty 2012 - 18:36

Wspomaganie T25 Ja mam wspomaganie od mercedesa przy władku i na orbitrol przy c360 i powiem jedno ,od merca jest sto razy lepsze przede wszystkim dokładne a kręci się paluszkiem .Jedyny mankament to to że trzeba mieć przystawkę do kierownicy zmieniającą kierunek obrotów

#105 Share Marecki2922

Marecki2922

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów

Napisany 02 luty 2012 - 19:21

Wspomaganie T25 Też mam we władku do mercedesea polecam, od 6 lat działa bezawaryjnie

Sprzedam siewnik do kukurydzy Kuhn Maxima czterorzędowy z 2013 r jestem pierwszym właścicielem , stan idealny zasiał około 400 ha 

#106 Share miecho123

miecho123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 10 luty 2012 - 18:25

Wspomaganie T25 Prosił bym o podanie namiarów na sprzedawców krótkich ramion do kolumny kierowniczej T25 bo nigdzie nie mogę znaleźć.

#107 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 10 luty 2012 - 18:29

Wspomaganie T25 http://allegro.pl/ws...2109047844.html o to ci chodzi?

#108 Share miecho123

miecho123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 10 luty 2012 - 18:35

Wspomaganie T25 Tak dzięki ale w dziale wspomaganie to nie szukałem

#109 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 633 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Migotka :)
    Garaż
    Rolnictwo

Napisany 10 luty 2012 - 18:56

Wspomaganie T25 Poszukaj sobie tego w pobliskich sklepach bo chyba jest taniej :D
"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

#110 Share miecho123

miecho123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 11 luty 2012 - 10:08

Wspomaganie T25 Racja właśnie wróciłem ze sklepu 47zł

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#111 Share Fuciu

Fuciu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, gospodarstwo, samochody, motory

Napisany 01 marzec 2012 - 20:17

Wspomaganie T25 władzio fajnie wygląda ze wspomaganiem.

#112 Share kamil555

kamil555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 198 postów

Napisany 10 marzec 2012 - 22:08

Wspomaganie T25 Witam. Czy ktoś z was kupił już to wspomaganie na orbitrol z allegro?

#113 Share TBhog

TBhog

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 97 postów

Napisany 11 kwiecień 2012 - 08:09

Wspomaganie T25 Witam

Czy ktoś może mi powiedzieć, jaka jest długość tego krótszego wąsa ? najlepiej odległość między osią górnego i dolnego otworu. Sam nie wiem jaki mam bo po zdjęciach wygląda ni to na dłuższy ni na krótszy.

No i powiedzcie jak się kręci tym cudem. Napewno więcej obrotów trzeba zrobić kierownicą, ślimacznica dochodzi pewnie na skraj ślimaka gdzie w tych typach :) jest największy luz.
Traktor :), Bóg, Honor, Ojczyzna, Górale, Linux

#114 Share jaro606

jaro606

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 04 wrzesień 2012 - 19:12

Wspomaganie T25 Witam Panowie. Mam zamiar założyć wspomaganie do t-25, i mam problem z decyzja jak ma być zasilane olejem. Pomyślałem, aby na wyjściu i powrocie założyć trójniki, aby podłaczyc przewody do orbitrola i normalnie zasilać podnośnik. Pytania moje do was, czy mozna tak to rozwiązać??
Druga sprawa dotyczy pompy- wystarcza nówka NSZ 10 czy lepiej zainwestować w NSZ 16??
Trzecie pytanie brzmi, jak zrobic dodatkowy zbiornik oleju?? Zauważyłem, że pod oryginalna kabina od strony czoła władka na zbiorniku oleju jest taka blaszka bliżej prawej strony taka na ok. 15x15. Czy mażna do zbiornika po przez ta dziure bo tej blaszce "przystawić" jakiś dodatkowy zbiornik oleju??
Proszę o odpowiedzi, a może pojawia sie zdjecia tego mojego wspomagania. Dzieki i pozdrawiam jaro606.

#115 Share zbyszekbrzuze

zbyszekbrzuze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1375 postów
  • Zainteresowania:radzieckie ciągniki, mechanika, elektryka

Napisany 04 wrzesień 2012 - 23:43

Wspomaganie T25 Wspomaganie lepiej zasilać osobnym układem (pompa, zbiornik) Zborniczek jakiś maly przy silniku, a pompa NSZ6 by pewnie starczyła :lol: To jest lekki ciągnik.
W MTZ były NSZ10

NSZ10 z podnośnika załóż, a NSZ16 też kup i od razu wsadź do podnośnika :)

KPK Kumurun Team
Olej Turdus SHPD do silnika, Lux 10 do hydrauliki
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki, kontakt na PW

Ważne sprawy GG: 33264431 t:724772311

#116 Share wlatcakomaruf

wlatcakomaruf

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 18 październik 2012 - 18:43

Wspomaganie T25 Witam, myślę nad założeniem wspomagania do Władzia, chciałbym jednak dowiedzieć się kilka rzeczy. Mam orbitrol od jakiejś maszyny, potężny, podejrzewam, że ma wszystkie potrzebne zawory. Wyjścia oznaczone L R P T, które do czego? Ma jeszcze z boku jedno wyjście, o bardzo małym przekroju, około 3mm, do czego mogło być? Jaką pompę powinienem zastosować?
Skok siłownika powinien być najlepiej 18cm, a średnica? Jeśli dam pompę o zbyt małej wydajności to rozumiem, że siłownik skrętu będzie powoli działał?

#117 Share ukasz

ukasz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 19 październik 2012 - 15:01

Wspomaganie T25 siłownik trzeba koniecznie pod orbitol dobierać inaczej może być że masz pełny skręt ruszając powiedzmy 1/4 obrotu kierownica , bądź odwrotnie kierownica musisz kręcić dużo
sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

#118 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1474 postów

Napisany 19 październik 2012 - 19:12

Wspomaganie T25 Muj władek chodzi tylko w polu wyrejestrowany więc przeglądów nie potrzebuje to sam uciołbym to ramiono i spaw jak ktoś tak robił ile odciąć albo wymiar długiego i krutkiego ramienia dla orientacji

#119 Share wlatcakomaruf

wlatcakomaruf

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 22 październik 2012 - 17:44

Wspomaganie T25

siłownik trzeba koniecznie pod orbitol dobierać inaczej może być że masz pełny skręt ruszając powiedzmy 1/4 obrotu kierownica , bądź odwrotnie kierownica musisz kręcić dużo

A to nie jest tak, że orbitrol spełnia zadanie jakby rozdzielacza? Myślałem, że muszę dobrać siłownik, taki żeby lekko się kręciło, czyli o odpowiedniej średnicy tłoczka i do niego pompę i po sprawie? Już dzisiaj nie będę leciał do garażu ale jutro poszukam, może jest jakieś oznaczenie na orbitrolu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#120 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7604 postów

Napisany 22 październik 2012 - 18:10

Wspomaganie T25 Orbitrol dobiera się do zapotrzebowania siłownika w olej i prędkość z jaką ma pracować. oznaczone są np. 100 czy 160 ale są i o wiele większe. Ta cyfra to wyznacznik jego pojemności tzn. że om większa to więcej przypada oleju przekazanego w stronę siłownika na każdy jeden obrót. Do władak pewnie najlepszy będzie 100-ka, pompa NSZ-10, siłownik o średnicy 50 mm. Skok musisz wymierzyć. Kręcąc kołami od prawej do lewej strony i mierząc jaką drogę pokonuje miejsce jego mocowania na wąsie.

https://www.google.p...iw=1024&bih=653

Znajdź sobie odpowiednie. jest tego kilka.
KPK Kumurun Team