Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wspomaganie T25

163 odpowiedzi na ten temat

#61 Share sawo10

sawo10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 27 luty 2011 - 18:01

Wspomaganie T25 Oryginalna pompa NSZ10 nie ma łożysk, a nawet tulejek. Wałki zębatek obsadzone są w otworach obudowy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wspomaganie T25 Dzisiaj, 19:30
  •  

#62 Share akadaka

akadaka

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 27 luty 2011 - 21:04

Wspomaganie T25 To niezła ta pompa :blink:. A o tym turze to nie pomyslałem, faktycznie bedzie ciężej. Widze,że rozebrałaś Władka na cześci pierwsze, niewiele dziewczyn może sie tym pochwalić. Szacunek

#63 Share hawkblizyce

hawkblizyce

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 27 luty 2011 - 21:20

Wspomaganie T25 Witam. Czy pompa hydrauliczna od LTZ-a 55A będzie pasować do T-25?

#64 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 28 luty 2011 - 18:35

Wspomaganie T25 A jaki model pompy NSZ 10,14 a może 16?

Edytowany przez Piotruniu25, 28 luty 2011 - 18:36.

#65 Share hawkblizyce

hawkblizyce

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 28 luty 2011 - 22:29

Wspomaganie T25 o pompę NSZ 16 tu chodzi

#66 Share jak22

jak22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 28 luty 2011 - 22:50

Wspomaganie T25 NSZ 16 lewa będzie pasować. Użytkuję taką 2 rok z powodzeniem.Zasila też tura 2-sekcyjnego.

#67 Share Mcfarmeros

Mcfarmeros

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z tym związane , wędkarstwo,motoryzacja .'' KOBITKI''!!!

Napisany 01 marzec 2011 - 21:48

Wspomaganie T25 Ja tam tura nie potrzebuje . dwa lata temu zrobiłem odciągi i nie narzekam dużo lepiej jest . A teraz remont silnika sprzęgło i hamulce a wspomaganie przy okazji bo oryginalny układ się już dawno posypał wymieniłem ślimak w i ten wałek w przekładni i nic nie dało

#68 Share jak22

jak22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 02 marzec 2011 - 15:13

Wspomaganie T25 Ja natomiast tura prawie nie zdejmuje, potrzebny jest przez cały rok, więc przodek dostaje po d... Zbieram części do wspomagania jak będę miał trochę czasu to może zrobię.

#69 Share Mcfarmeros

Mcfarmeros

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z tym związane , wędkarstwo,motoryzacja .'' KOBITKI''!!!

Napisany 03 marzec 2011 - 17:28

Wspomaganie T25 panowie coś z innego tematu .
wymieniałem szczęki hamulcowe w moim władku a żeby to zrobic to wiadomo trzeba odkręcić zwolnice z pochwą . szczęki wymieniłem poskładałem to ścierwo i jak odpaliłem to szok w skrzyni zaczeło coś zgrzytać jak pedał sprzęgła mam naciśnięty to jest ok ale jak puszcze to zgrzyta jak h.....j wiecie może co to może być?

#70 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 03 marzec 2011 - 19:12

Wspomaganie T25 Coś poknociłeś przy wkładaniu półosi,wiadomo po nacieknięciu sprzęgła rozłączany jest napęd do skrzyni.A z której strony robiłeś hamulce bo chyba po lewej stronie jest mechanizm od blokady.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share gelo707

gelo707

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 03 marzec 2011 - 20:07

Wspomaganie T25 Co do wymiany taśm hamulcowych, to ja w swoim taśmy wyciągam górą. Władka mam z nieoryginalną kabiną, ale z oryginalną też idzie tak zrobić, kolega juz testował:)
c20xe- to 150 powodów do bezczelności na szosie;)

#72 Share Mcfarmeros

Mcfarmeros

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 03 marzec 2011 - 21:14

Wspomaganie T25 ha i tu mamy problemik bo wymieniałem obie, próbowałem górą tak jak mówicie ale starą ledwo wytargałem a żeby nową włożyć to bym ją musiał chyba połamać . Blokada znajduje się z lewej strony masz racje kolego i półoś jest z tej strony dłuższa przy składaniu nie było problemów więc powinno być dobrze złożone Chyba że to jest od sprzęgła bo też było robione tylko przy składaniu były niby jakieś problemy ale złożyli przy tym akurat mnie nie było

#73 Share jak22

jak22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 04 marzec 2011 - 08:15

Wspomaganie T25 Nie dawno przerabiałem to. Dwa dni mi zajęło wkładanie lewej pochwy ze zwolnicą. Jeśli wkładałeś z wciśniętą blokadą, ustawionymi dobrze frezami, a w międzyczasie nie wypadły widełki z tulei od blokady, to powinno wszystko działać. Ale postawiał bym skrzynię. Powodzenia.

#74 Share Mcfarmeros

Mcfarmeros

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 04 marzec 2011 - 20:36

Wspomaganie T25 witam już zrobione musiałem odkręcić pokrywe skrzyni i okazało się że jeden wałek z zębatką się trohe przestawił .Nie wiem czy jak zwolnice zakładałem czy jak oni te sprzęgło robili musiał się przestawić ,na szczęście jest rozkopany bo ma zdjętą kabinę i podłoge to nie było tak żle bo inaczej była by d*pa roboty w h.......

#75 Share akadaka

akadaka

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 04 marzec 2011 - 23:02

Wspomaganie T25 No i te rury od hydrauliki ściągać, przesrane.

#76 Share marcinxyz

marcinxyz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 13 październik 2011 - 17:26

Wspomaganie T25 Witam wszystkich.Nie dawno kupiłem wladka t25 z roku 80 i ciężko chodzi kierownica,chcę zalożyc wspomaganie czy ktoś mógł by mi napisac co i jak.Chodzi mi o model pompy,orbitrola no i jaki siłownik.Jeżeli ktoś ma dokumentacje zdjęciową to bardzo bym prosił oto mój meil szmitmarcin@interia.pl Pozdrawiam. :)

#77 Share Geo

Geo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 549 postów
  • Zainteresowania:Ciekawostki naukowe i nie tylko

Napisany 14 październik 2011 - 10:14

Wspomaganie T25 Kiedyś widziałem na allegro ramię przekładni kierowniczej reklamowane jako najtańsze wspomaganie. Jest to skrócona wersja ramienia zamocowanego do przekładni kierowniczej. Myślę, że jeśli zapytasz o takie coś u siebie w sklepie z częściami do władka to może przypadkiem coś takiego być do kupienia. Koszt około 30-40 zł. Jeśli nie znajdziesz zawsze można się pokusić o skrócenie tej dźwigni we własnym zakresie ;). Kierownica zacznie chodzić lżej tyle, że trzeba będzie więcej obrotów kierownicą robić.

#78 Share marcinxyz

marcinxyz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 14 październik 2011 - 13:52

Wspomaganie T25 Wielkie dzięki :)

#79 Share pawel807

pawel807

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 14 październik 2011 - 17:03

Wspomaganie T25 Jakie 30-40 zł ?
Jak ja dałem ponad 100 zł. Za to ramie.

Ja mam takie krótkie ramie, i kierownica chodzi dużo lżej. Jeden obrót trzeba więcej zrobić.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share marcinxyz

marcinxyz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 15 październik 2011 - 09:16

Wspomaganie T25 Oki czy to ramię kupiłeś w sklepie do Władka?