New

Największy pług o jakim słyszeliście i widzieliście???

Polecane posty

Ja widzialem 17skibowy george besson wspolpracowal z challengerem


Pozdrawiam wszystkich rolników z AF:D
Liczy sie siła i potęga Ursus 1014, Deutz Fahr Agrotron 130 i Claas Tucano320
Moc i Wytrzymałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3
Ja widziałem najwiekszy na zywo to był 14 skibowy obrotowy niepamietam firmy gosc ciagał to 300km Casse m. to było koło Białej Podlaski gosc ma 1500 hektarów i sieje tylko kukurydze

Cos niemozliwe zeby 14 skib ciagnelo tylko 300 km :P


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
Ja widziałem najwiekszy na zywo to był 14 skibowy obrotowy niepamietam firmy gosc ciagał to 300km Casse m. to było koło Białej Podlaski gosc ma 1500 hektarów i sieje tylko kukurydze

W Zaczopkach? Ja sie 12 skib doliczyłem, a Case do którego był uczepiony to coś w ten deseń quad___kubota_041.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adeq15    6

największy pług jaki widzałem to byl 5 skibowy obrotowy

 

a pomyslcie sobie wymieniac lemiesze w płógu 20sto skibowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

Ja widziałem w Brzyskorzystewku(co roku widzę) jeden pług 7-skibowy,a drugi 9-skibowy.Oba pracują z chyba dwoma Fendt'ami Favorit 926.


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz16s    0

w mojej oklicy największy pług to mój 6 skib obrotówka a tak -15 km odemnie jest 12 skibowy


JD 6220+ tur , 6400+tur , URSUS 1614, URSUS912 ursus 360 +tur oraz Deutz Fahr potęgą na moich 136 ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qbszon    0

Ja największy widziałem to chyba 5 obrotową ale to tak na żywo a na zdieciu to widziałem ten 20 korpusów Georgie Besson podczas bicia rekordu swiata w orce 24 godzinnej


John Deere 4240 i ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawwro18    0
Ja widziałem najwiekszy na zywo to był 14 skibowy obrotowy niepamietam firmy gosc ciagał to 300km Casse m. to było koło Białej Podlaski gosc ma 1500 hektarów i sieje tylko kukurydze

nie 14 tylko 12 i nie casem tylko clasem ale to nie możliwe bo ma większe na podwórku ciągniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja widziałem jak do Kruszyna w 2005 roku przyjechal ziomek z 12 obrotowym prosto z pola. Ciągnik to chyba był Case ale nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twardy12    1

Jak na razie największy pług w mojej okolicy to jest 9 skibowy Gregoire Besson, może w niedługim czasie zastąpi go cos większego żeby Case Magnum 310 miał co robić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Każdy z większych ciągników pociągnie gdyż oni gotową (zaorana wcześniej)glebę przewracają i nie widzę wogóle sensu w tych rekordach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opos    0

Zakładając 30KM na korpus to największe ciągniki 600KM działają na maksymalnej mocy. Cięższa ziemia i stoi ... a z rekordu nici :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skibowyplug    0

20 skib to wcale nie jest jakoś strasznie dużo ,Case 500 koni na gąsienicach sobie radzi w takim razie ten traktor :

o mocy 900km pociągnął by 30skib moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek83    16

tam nie ma 30 skib :)

Edytowano przez andrzej2110
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skibowyplug    0

ale myśle ,że ten Big Bud jeżeli on ma 900km bo ma chyba tyle ile w nazwie czyli 747 to może 30 skib by uciągnął na średniej ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Kiedyś znalazłem na youtube filmik gdzie traktor ciągnął olbrzymi pług jednoskibowy - może ma ktoś zdjęcia podobnego pługa lub filmik z jego udziałem?? Ciekawi mnie po co komu taka głeboka orka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam pytanie jaki pług byłby najlepszy do ciągnika mtz 892.2? (Trochę gliny,torfu i piachu)
      PS.Tylko nie ażurowy
    • Przez krzysiek323i
      Witam. Przychodzę z pytaniem czy tą wierzyczkę można jakoś ustawic "pochylić" żeby pług bardziej wchodził dłutami? Obecnie podczas orki jest bardzo pochylony na odkładnie. 

    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
    • Przez MaTi1020
      Witam, niedawno kupiłem używany pług Gregoire Besson RB41 i mam taki problem z siłownikiem liniowania, że po obrocie pług się sam nie składa tylko trzeba pchnąć wajchę od hydrauliki w drugą stronę, żeby siłownik się schował, ale przy obrocie normalnie się wysuwa i obraca bez problemu tylko się sam nie chowa, co może być przyczyną, któraś kostka obrotu? Bo są dwie, jedna przy siłowniku od obrotu a druga na wieżyczce.
    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj