New

Największy pług o jakim słyszeliście i widzieliście???

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
New    0

Ja widziałem największy pług (gregoire-besson) większego nie widziałem???

 

Ktoś może widział z was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Fajnie jest być pierwszym który coś piszę w temacie :blink: ale do rzeczy. Największy jaki widziałem to 12 skib obrotowych a na zdjęciu to chyba ten:


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Największy to chyba jest 20 skibowy obracany G-B. Tutaj jest o nim i o Case STX Steiger. Filmik z bicia rekordu świata w orce jest tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buchaj    0

Ten pług pobił rekord świata w orce (ponad 251ha w ciągu 24h) Widziałem filmik z bicia tego rekordu, ale jek dla mnie to nie orka, ale "możliwie najszybsza jazda z pługiem" :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buchaj    0

@ciągnikfan - Ten pług pobił rekord świata w orce (ponad 251ha w ciągu 24h) Widziałem filmik z bicia tego rekordu, ale jek dla mnie to nie orka, ale "możliwie najszybsza jazda z pługiem" :blink:

sorry za dwa posty. Coś mi się pochrzaniło. Chciałem edytować, a przez przypadek napisałem dwa. Proszę moda o naprawienie mojego błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Na caseih.com widziałem sdjęcie Case'a STX Steiger 530 z pługiem Georgie Besson (chyba 20 skib, nie było widać wszystkich), który pobił rekord w orce na czas (321ha w 24h).

Załóżmy, że jest 20 odkładnic i każda bierze 50cm co daje 10m całej szerokości pługa!!!

 

To jest link do tej tapey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

a widzieliście bicie rekordu w zbiorze zielonki, to było coś!!! jak cos to piszcie dam wam linka

 

Pozdrawiam Balzak


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buchaj    0

Fajnie byłoby mieć takie pola. O sprzęcie już nie wspomnę :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

Nie no filmik wzorowy dość fajnie zrobione wszystko.

 

Pozdrawiam Balzak


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

Gdy czytałem 2 lata temu w Top Agrar o pierwszym rekordzie ( 8ha/h, 8 l/ha) to mnie po prostu zatkało...nie wiedziałem że w ogóle produkują takie pługi... ale cóż o wszystkim człowiek i tak nadal nie wie...


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

ja słuszałem o 20 skibowym obrotowym a widziałem z tego co pamientam 6 obrotową


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

na zywo jadac do braniewa widzialem 9 skibowy plug (nie dopatrzylem sie marki, kolor byl czerwony) polzawieszany, z wozkiem, zagonowy. ciagnal go JD serii 8xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

U mnie we wsi mają 5 obrotówkę kvernelanda jest bardzo nowa, bo z tamtego roku.

I to jest chyba największy pług jaki widziałem. Na targech chyba widziąłem większe, ale w pracy to ten.


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
facet ma 12 obrotow kvernelanda!!

zajmuje maksymalnie 11 metrów

???????? to znaczy ze jedna skiba zabiera ponad 90 cm, dobra masz fantazje, albo wogole nie wiesz o czym piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

tzn mnie nie musisz przepraszac, ja ci tylko zwrocilem uwage (ktos musial), no a z pomylki juz sie wytlumaczyles wiec jest oki. a taki na marginesie to moze zabierac wiecej niz 6 metrow, bo wielu producentow w najwiekszych plugach z wozkiem zaklada odkladnice 60 cm, mozesz to sprawdzic bo akurat czy kverdziu tak robi to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Ja słyszałem że największy to g-b ten 20 skibowy, który pobił rekord świata w orce :(


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

największy jaki widziałem miał 20 m szerokaści moje pole by na raz zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzych    1

Ja widziałem najwiekszy na zywo to był 14 skibowy obrotowy niepamietam firmy gosc ciagał to 300km Casse m. to było koło Białej Podlaski gosc ma 1500 hektarów i sieje tylko kukurydze


2ch kumpli 7211, 10540 szukaja 3go 16245 do pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez krzysiek323i
      Witam. Przychodzę z pytaniem czy tą wierzyczkę można jakoś ustawic "pochylić" żeby pług bardziej wchodził dłutami? Obecnie podczas orki jest bardzo pochylony na odkładnie. 

    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
    • Przez MaTi1020
      Witam, niedawno kupiłem używany pług Gregoire Besson RB41 i mam taki problem z siłownikiem liniowania, że po obrocie pług się sam nie składa tylko trzeba pchnąć wajchę od hydrauliki w drugą stronę, żeby siłownik się schował, ale przy obrocie normalnie się wysuwa i obraca bez problemu tylko się sam nie chowa, co może być przyczyną, któraś kostka obrotu? Bo są dwie, jedna przy siłowniku od obrotu a druga na wieżyczce.
    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
    • Przez tobiasz19964
      Witam. Chciałbym kupić polski pług obrotowy na zabezpieczeniu zrywalnym  który pług będzie lepszy do 90 koni Belarus 952 :
      Akpil Mix Due 3+1 czy Agro masz POL3+1. oba w podobnej cenie .Jak oceniacie pługi tych firm chodzi mi o opinie użytkowników, awaryjność itd. 
      Czy lepiej kupić 3 skibowy km 80 lub PO 
      Z góry dzięki za odpowiedz
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj