Skocz do zawartości

Zdjęcie

New Holland T6050 Delta

53 odpowiedzi na ten temat

#21 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 01 styczeń 2010 - 08:00

New Holland T6050 Delta ale on napisał, że "Ja wczoraj podpisałem umowe na zakup tego ciągnika w full opcji. Wybrałem skrzynie Electro Command 16x16, układ elektronicznej kontroli zagłębienia narzędzia w ziemi itd...Ma mieć wszystko;)"

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
New Holland T6050 Delta Dzisiaj, 15:20
  •  

#22 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 01 styczeń 2010 - 10:35

New Holland T6050 Delta za T6070 RC tylko 212 netto?? :rolleyes: nie mozliwe... moze w standardzie ale tez raczej malo prawdopodobne. New Holland T6070 RC uzywany, roczny a kosztuje ponad 200k i na dodatek 1500 mtg. ten ciagnik ma 150 KM i nie mozilwe zeby nowykosztowal tylko 212k. jak tak to spokojniemoge myslec o T6050 RC. a Power Command jest drozszy i czym sie roznia??
"Ernte gut, alles gut" ...:::KRONE:::...
Valtra - Individually Yours

http://www.youtube.com/user/Henius91 moje filmy

#23 Share xxlukas93xx

xxlukas93xx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 01 styczeń 2010 - 13:53

New Holland T6050 Delta mala korekta :rolleyes: zapomnialem ze niedawno byly podwyzki i oglolnie i troche z powodu wzrostu euro a ciagnik byl juz zamowiony przed tymi podyzkami i tyle wyszlo z szkrzynia RangeCommand amortyzowana kabina przedni tuz szerokie opony i cos tam jeszcze bylo i zwracam honor zimny90 :D zapomnialem o tych podwyzkach :)

pozdrawiam i zycze szczesliwego nowego roku!

PowerCommand od RangeCommand rozni sie tym ze w PC masz wszystkie biegi pod obciazeniem a w RC masz 3 zakresy po 6 biegow i zmieniasz zakresy "sprzeglem" na joyssticku. Aha a jesli masz skrzynie Eco lub 50km/h to masz 19 biegow i ten ostatni jest jako ten najszybszy
PC od RC jest chyba drozsza o 16 tys zl :/

#24 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 01 styczeń 2010 - 17:33

New Holland T6050 Delta NH ma cene niezalezna od kursu Euro :rolleyes:
"Ernte gut, alles gut" ...:::KRONE:::...
Valtra - Individually Yours

http://www.youtube.com/user/Henius91 moje filmy

#25 Share xxlukas93xx

xxlukas93xx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 01 styczeń 2010 - 21:12

New Holland T6050 Delta mi chodzi o minimalne wachania :rolleyes:

#26 Share yarecki12

yarecki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisany 02 styczeń 2010 - 01:27

New Holland T6050 Delta Range Command ma 3 zakresy - A,B,C i na każdym 6 biegów co daje 18 biegów, a nie 2 razy 9. W przypadku skrzyni 50 lub eko, na zakresie C mamy 7 biegów czyli razem 19.

#27 Share Tc56

Tc56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Zainteresowania:Maszny rolnicze, uprawa ziemii.

Napisany 02 styczeń 2010 - 08:22

New Holland T6050 Delta To nie jest tak że kurs euro nie wpływa na cenę NH. Zależność złotówki do euro jest brana przy ustalaniu cenników NH , jest też zależność czasowa, czyli ceny tak nie skaczą z dnia na dzień -wszystko jest rozciągnięte w czasie. Przykładem był rok 2008 gdy euro spadło mocno i tanio szło kupić Fedna a NH trzymał jeszcze stary cenik i różnica między tymi markami nie była duża. Za 6050 RC dobrze wyposarzonego według katalogu dealerzy chcieli w grudniu 260 tys netto. W marcu będą zmiany w serii T6000 podobne do tych z Case. Moder 6030 RC i PC zostanie z likwidowany z powodu małego zainteresowania i RC i PC będzie się zaczynał od modelu 6050. Model 6030 RC w pewnym sesię zastąpiony będzie modelem ELIT bodaj że 6070(z RC będzie tylko posiadał silnik natomiast reszta będzie ta sama co w Elit czyli najlepsza skrzynia to electro comand). W modelach T6080 i T6090 będzie zmieniony jojstik. Krążą też pogłoski że pod konie 2010 roku ma wejść seria T6500 czyli odpowiednik AUTO COMAND(wreszcie będą ciekawe vario w mniejszej mocy w NH).

#28 Share xxlukas93xx

xxlukas93xx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 02 styczeń 2010 - 12:12

New Holland T6050 Delta pożyjemy zobaczymy ale jesli by wprowadzili T 6500 to by bylo bardzo interesujace :D

Sory yarecki moj blad :) pomylilem skrzynie :rolleyes:

#29 Share zimny90

zimny90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów
  • Zainteresowania:Musik, sport, motoryzacja

Napisany 04 styczeń 2010 - 10:00

New Holland T6050 Delta Ciągnik który zamówiłem ma opony jak dobrze pamiętam 420 z przodu i 520 z tyłu więc nie jest zle, tak nam doradzili bo po co do ciągnika o mocy 126KM szersze opony???? Faktem jest że delta nie jest tak wypasiona jak Elite czy Plus ale mi nie jest potrzebne tyle elektroniki w ciągniku. A i tak jest jej dość duzo w DELCIE. Nie chciałem silnika 4 cylindrowego bo jednak 6 garów to 6 garów, Według mnie nie ma sensu kupować ciągnika o mocy np 130KM i wadze 3800kg :) Waga delty bez balastu wynosi 5030kg, a ja będę miał na TUZ powieszone dodatkowe prawie 860kg :) Znajomy ma Forterre i z agregatem musi bardzo uważać, już nie wspomnę o pługu obrotowym 4 skibowym. A co do ceny to dokładnie wyszedł mnie ten ciągnik 198000zł netto (doszło jeszcze pare rzeczy za które było trzeba dopłacić niestety), ale myślę, że i tak cena jest dobra...

#30 Share maks95

maks95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Zainteresowania:Fotografia

Napisany 04 styczeń 2010 - 15:50

New Holland T6050 Delta Podobną mają być likfidowane serię delta ,plus i elite ma zostać tylko Range command i Power command :)
Trwa ładowanie listy sprzętu |||||||||||| 82% |||||||

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share xxlukas93xx

xxlukas93xx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 19:27

New Holland T6050 Delta a ja slyszalem ze maja usunac 4 cylindrowe bo maja bardzo male zejscie no i sie nie dziwie bo kazdy woli dolozyc kilka tys i miec pozadna maszyne :) 6 to 6 wiekszy moment obrotowy i wogule traktor jest bardziej elastyczny i zrywny no i ciezszy przod co jest bardzo wazne jesli ma pracowac np. z plugami i agregatami uprawowo siewnymi i itp.

#32 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 19:40

New Holland T6050 Delta liczba cylindrów nie przekłada się na wyższy moment obrotowy

#33 Share zimny90

zimny90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 08:08

New Holland T6050 Delta U mnie ten ciągnik ma chodzić z pługiem, agregatem itd. Do lżejszych prac jest 80-konny Zetor, U niektórych taki 126KM NH spełnia zadania najmniejszego ciągnika w gospodarstwie wiec wtedy można sobie go wziąć w CR-4cylindry, ale u mnie bedzie to najwiekszy ciągnik i ma robić ciężkie zadania :)

#34 Share xxlukas93xx

xxlukas93xx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 17:21

New Holland T6050 Delta zimny90 jesli ten ciagnik ma pracowac w uprawie orce itp. to bym bral jak najszersze opony poniewaz taki ciagnik bedzie mniejsze koleiny robil mniej dusil wieksza przyczepnosc i uciag co w trudnych warunkach jest bardzo wazne :) ja przy moim T6070 RC mam zamowione przod 520 tyl 650

#35 Share zimny90

zimny90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 09:56

New Holland T6050 Delta xxlukas93xx ale Twój ciągnik ma większą moc więc możesz sobie pozwolić na szersze oponki ;) Za szerokie opony mogą mieć zły wpływ na żywotność skrzyni biegów itp. Jeśli ja miałbym wziąć takie opony jak Ty zamówiłeś, to Ty powinieneś zamówić jeszcze szersze hehe :P Jak to się mówi... "Co za dużo to nie zdrowo"

#36 Share ursus914

ursus914

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Zainteresowania:Muzyka Rockowa, klasyczne samochody :)

Napisany 12 styczeń 2010 - 15:30

New Holland T6050 Delta Słuchajcie , takie trochę OT , ale nie do końca , mianowicie będziemy wpłacać zaliczkę , chyba na Steyr-a Profi 6115 , lub Maxxuma 115 Multicontroller , chyba że się w kasie nie zmieścimy to się ewentualnie przeskoczy na 4 gary lub zrezygnujemy z MC , ale Moje pytanie jest takie : czy jak wezmę 6 cylindrowego z Common Rail -em to spalanie bedzie mniejsze w porównaniu z 6-stką bez CR ?? bo inaczej jest dopłacać za 6 cyl i potem jeszcze za duże spalanie , a inaczej za 6 w CR , która spalała by mniej . Różnica jest w cenie duża , ale jeśli spalanie by spadło to byłby ogromny plus w tej sytuacji , z resztą i tak na PROW , więc to połowa ceny .
Poland,Austria and Japan= moc naszego gospodarstwa :)

#37 Share xxlukas93xx

xxlukas93xx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 13 styczeń 2010 - 22:28

New Holland T6050 Delta No niby Common Rail ma mniejsze spalanie ale tu zaduzo sie nie wypowiadam bo dopiero zaczynam przygode z tymi silnikami wiec lepiej zeby wypowiedizal sie ktos z doswiadczeniem na ten temat a powracajac do szerokosci opon zimny90 to juz jest max szerokosc jaka byla do wyboru :/... gdyby były szersze to pewnie bysmy brali ;) a jesli chodzi o zywotnosc skrzyni to tez duzo od uzytkowania zalezy bo jesli bedziesz jezdzil rozsadnie bez zadnych wariacji to bedzie bardzo trwala ale jesli bedziesz szalal to wiesz.... ;) a szerokosc opon mocno nie wplywa jedynie tyle ze wieksze zapracie i opory ale takie skrzynie sa do tego przystosowane :P

#38 Share Guardian1986

Guardian1986

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 16 styczeń 2010 - 18:51

New Holland T6050 Delta

Plusy są dedykowane dla gospodarstw powyżej 100ha. Pozatym cena Plusa zaczyna się od 234 tys.PLN. Klime mam w standardzie, wszystkie halogeny, pneumatyka 2 obwodowa, kabina na zawieszeniu pneumatycznym itd itd jak pisał Piotrek. Jak nie widzieliście okrojonego ciągnika to kupcie sobie nową forterre gdzie w standardzie macie silnik, koła i skrzynie;)kabina w opcji;)hehehe;)Moja Delta różni sie od Plusa ciut mocniejszym podnośnikiem, miękką osią no i plus ma Common Raila a delta nie. Electro Command został wybrany spośród trzech skrzyń które proponowali.

Ps. Nie mozna miec wszystkiego;)

t6030 plus 194 tys. netto

#39 Share zimny90

zimny90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 19 styczeń 2010 - 19:01

New Holland T6050 Delta T6030 ma 117KM a 6050 126KM, mi jest potrzebna MOC a nie BAJERY! A po drugie 194tys jest ceną za 6030 PLUS a nie 6050 PLUS!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Guardian1986

Guardian1986

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 19 styczeń 2010 - 20:44

New Holland T6050 Delta Nie kłóćmy się o 9 KM.
Chodziło mi tylko o różnice w cenie w stosunku do ciut większej mocy.(Aż 40 tys. za 9KM )
(Ta cena T6030 PLUS była bez żadnych bajerów.)
Sam biore delte :lol: