kazlab

fendt 612 lsa [odpalanie przy niskich temperaturach]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Bardii    0

dzieki za info,jak tylko będe miał okazje żeby go zagrzać to poleje wodą,i dam znać czy pomogło i czy to będzie winny pomporozdzielacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardii    0

Dzisiaj miałem okazję żeby zrobić test tak jak radził mirro,ale niestety nie pomogło schłodzenie,dalej nie chce odpalać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardii    0

Mam pytanie,czy wie może ktoś od czego jest ta kontrolka (pierwsza z lewej na zdjęciu)prosiłbym o szybką odpowiedź dzięki

post-28718-0-76180600-1334818642_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dukat2009    6

Witam ile wchodzi oleju do hydrauliki bo miernik który jest to cos zle wskazuje bo jak zaleje 30 litrów to jest juz ponad stan.

wiec wydaje sie ze na taki ciagnik to jest za mało.

 

Połączony

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TymonMasa    0

a który to rok ciągnika bo z tego powodu mogą wynikać spore różnice bo według moich informacji informacji powinno zmieścić się 42 litry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Koś z was może wie,czy w obudowę skrzyni takiego fendta: http://www.konedata.net/Traktorit/fendt610_79.htm pasują tryby od takiego fendta: http://www.konedata.net/Traktorit/fendt611_84.htm . Chodzi mi głównie o zwiększenie prędkości max z 30/h do 40 lub nawet 50/h


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, kontrolka od swiecy plomieniowej zapala się od jakiejś temperatury czy jak? Bo u mnie się nie świeci wgl dopiero po rozpaleniu silnika i zgaszeniu to ta kontrolka zaczyna mrygac... i drugie moje pytanie jak dostaje paliwo ta świeca płomieniowa? Bo u mnie jest jak by to była taka mala pompka elektryczna i od niej jest przewód do pompy wtryskowej i drugi od niej do świecy płomieniowa ale jak go odkrecilem to nie było tam żadnego paliwa to jak to działa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MICH4Ł
      Witam.
      Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje cały EHR do Fendt Farmer 311 turbomatik LSA jeżeli można oczywiście takie coś nabyć ?
       
    • Przez fendzior927
      Witam
      Mam problem z fendtem 927 vario mianowicie ciągnik po rozpędzeniu się do pewnej prędkości rozłącza skrzynie wchodzi w tryb awaryjny i wyrzuca błąd 4.1.A1 po zgaszeniu odczekaniu chwili i ponownemu odpaleniu nie ma błędu ale po ponownym rozpędzeniu to samo. Nie kiedy jednak błąd nie występuje i chodzi normalnie.Dzieje się tak tylko przy jezdzie do przodu obojętnie czy dolna czy górna skrzynia do tyłu brak błędu.
      Błąd jest niby od nastawnika tylko czy na pewno od niego ???
      Z góry dziękuje za jakąkolwiek podpowiedz
      Pozdrawiam
       
    • Przez fendzior927
      Witam
      Mam problem z fendtem 927 vario mianowicie ciągnik po rozpędzeniu się do pewnej prędkości rozłącza skrzynie wchodzi w tryb awaryjny i wyrzuca błąd 4.1.A1 po zgaszeniu odczekaniu chwili i ponownemu odpaleniu nie ma błędu ale po ponownym rozpędzeniu to samo. Nie kiedy jednak błąd nie występuje i chodzi normalnie.Dzieje się tak tylko przy jezdzie do przodu obojętnie czy dolna czy górna skrzynia do tyłu brak błędu.
      Błąd jest niby od nastawnika tylko czy na pewno od niego ???
      Z góry dziękuje za jakąkolwiek podpowiedz
      Pozdrawiam
    • Przez misieka
      mam 9 błędów w ciągniku, co one oznaczają? proszę o odpowiedź
      -0.0.20
      -0.1.59
      -0.1.60
      -0.1.62
      -0.1.63
      -0.1.65
      -5.1.01
      -5.1.72
      -4.1.08
    • Przez pkmasta
      Witam
      posiadam fendta 926 pierwszej generacji od dosyć niedawna, jest to mój pierwszy fendt stad tez pytanie
      czy jest ktoś w stanie podzielić się instrukcja do 926 pierwszej generacji?
      prosze również o pomoc w rozszyfrowaniu kodu błędu:
      8.3.15
      pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj