Skocz do zawartości

Zdjęcie

fendt 612 lsa [odpalanie przy niskich temperaturach]

32 odpowiedzi na ten temat

#21 Share kosti68

kosti68

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 14:14

fendt 612 lsa [odpalanie przy niskich temperaturach] Najpierw musisz sprawdzic czy caly system ktory uruchamia swiece plomieniowa. Wszystko idzie od elektronicznego sterownika...trzeba wziasc schemat i wszystko sprawdzic.
Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
fendt 612 lsa [odpalanie przy niskich temperaturach] Dzisiaj, 15:58
  •  

#22 Share kosti68

kosti68

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 20:03

fendt 612 lsa [odpalanie przy niskich temperaturach]

@Kosti68 a w Farmerze 310 88r. też jest coś takiego?

Nie mam wszystkiego w glowie wiec ci na to pytanie odpowiedziec nie moge, ale wydaje mi sie ze nie posiada o takiego zaworu. Zreszta wystarczy ze spojrzysz na swoja pompe a bedziesz wiedzial....
Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

#23 Share avant98

avant98

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 04 luty 2010 - 19:29

fendt 612 lsa [odpalanie przy niskich temperaturach] Panowie ja użytkuję Fendta 612 SL to jest wersja z 1978 r. prawdziwy dziadek, dziwiłem się na początku ale nie ma on żadnych świec ani systemu ułatwiającego rozruch zimnego silnika. Do -15 z pomocą samostartu zapala bez problemu a stoi cały czas na dworze. W niższych temperaturach go nie sprawdzałem.

#24 Share Bardii

Bardii

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 10 marzec 2012 - 14:13

fendt 612 lsa [odpalanie przy niskich temperaturach] Witam wszystkich,otóż mój problem polega na tym ze fend 512 ciężko odpala gdy temperatura spadnie do ok 10 stopni,a gdy chodzi np w orce i sie zagrzeje to przy obracaniu pługa na niskich obrotach silnika to zgasnie i nie mozna go odpalić, trzeba odczekać 30 min i wtedy odpala, co moze być przyczyną,dodam że pompa wtryskowa oraz wtryskiwacze były sprawdzane i są wpożądku,prosze o pomoc.

#25 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 513 postów

Napisany 10 marzec 2012 - 20:18

fendt 612 lsa [odpalanie przy niskich temperaturach] Prosty test. Kiedy po rozgrzaniu zgaśnie i nie zapala polej glowice pompy wtryskowej zimną wodą( nie czekając na ostygnięcie) tak około 2 litry. Jeżeli po schłodzeniu zapali pomporozdzielacz do wymmiany.

#26 Share Bardii

Bardii

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 11 marzec 2012 - 17:58

fendt 612 lsa [odpalanie przy niskich temperaturach] dzieki za info,jak tylko będe miał okazje żeby go zagrzać to poleje wodą,i dam znać czy pomogło i czy to będzie winny pomporozdzielacz.

#27 Share Bardii

Bardii

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 21 marzec 2012 - 16:39

fendt 612 lsa [odpalanie przy niskich temperaturach] Dzisiaj miałem okazję żeby zrobić test tak jak radził mirro,ale niestety nie pomogło schłodzenie,dalej nie chce odpalać:/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share Bardii

Bardii

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 19 kwiecień 2012 - 07:57

fendt 612 lsa [odpalanie przy niskich temperaturach] Mam pytanie,czy wie może ktoś od czego jest ta kontrolka (pierwsza z lewej na zdjęciu)prosiłbym o szybką odpowiedź dzięki

Załączone pliki

#29 Share dukat2009

dukat2009

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 04 styczeń 2013 - 19:03

fendt 612 lsa [odpalanie przy niskich temperaturach] Witam ile wchodzi oleju do hydrauliki bo miernik który jest to cos zle wskazuje bo jak zaleje 30 litrów to jest juz ponad stan.
wiec wydaje sie ze na taki ciagnik to jest za mało.

Połączony

Edytowany przez MAT912, 07 styczeń 2013 - 17:20.

#30 Share TymonMasa

TymonMasa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Lokalizacja:Podlaskie pow Wyskie Mazowieckie gmina Ciechanowiec Koce Piskuły
  • Zainteresowania:motoryzacja nowości rolnicze wszystko co związane z mechanizacja Książki ludzie:) piękne kobiety

Napisany 07 styczeń 2013 - 14:31

fendt 612 lsa [odpalanie przy niskich temperaturach] a który to rok ciągnika bo z tego powodu mogą wynikać spore różnice bo według moich informacji informacji powinno zmieścić się 42 litry

#31 Share dukat2009

dukat2009

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 07 styczeń 2013 - 20:05

fendt 612 lsa [odpalanie przy niskich temperaturach] fendt 612 lsa 1990r 145 km

#32 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 18 styczeń 2013 - 02:23

fendt 612 lsa [odpalanie przy niskich temperaturach] Koś z was może wie,czy w obudowę skrzyni takiego fendta: http://www.konedata....fendt610_79.htm pasują tryby od takiego fendta: http://www.konedata....fendt611_84.htm . Chodzi mi głównie o zwiększenie prędkości max z 30/h do 40 lub nawet 50/h

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#33 Share grzesiek1524

grzesiek1524

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 17 listopad 2016 - 11:23

fendt 612 lsa [odpalanie przy niskich temperaturach] Witam, kontrolka od swiecy plomieniowej zapala się od jakiejś temperatury czy jak? Bo u mnie się nie świeci wgl dopiero po rozpaleniu silnika i zgaszeniu to ta kontrolka zaczyna mrygac... i drugie moje pytanie jak dostaje paliwo ta świeca płomieniowa? Bo u mnie jest jak by to była taka mala pompka elektryczna i od niej jest przewód do pompy wtryskowej i drugi od niej do świecy płomieniowa ale jak go odkrecilem to nie było tam żadnego paliwa to jak to działa?