Skocz do zawartości

Zdjęcie

Firma lub ktoś do remontu przyczepy

13 odpowiedzi na ten temat

#1 Share jaroon

jaroon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 22:33

Firma lub ktoś do remontu przyczepy Witam wszystkich forumowiczów
Mam takie pytanie czy zna ktoś firmę lub kogoś, kto wykonuje naprawy (remonty) przyczep mam do remontu 2szt. D-47A podłoba burty reszte mechaniki jestem w stanie sam zrobić, tak jak i malowanie ale wyspawanie nowych burt nadstawek to już nie. Znalazłem firmę z mińska mazowieckiego robią na wyjeździe ze swojego materiału u klienta w gospodarstwie koszt za jedną szt. około 3000zł (podłoga burty 50cm+nadstawki 50cm) reszta ich nie obchodzi. Co o tym myślicie może znacie kogoś najlepiej na dolnym śląsku okolice Oławy Strzelina kto robi takie rzeczy w rozsądnej cenie?
Z góry dzięki z pomoc:)

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Firma lub ktoś do remontu przyczepy Dzisiaj, 21:51
  •  

#2 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 22:52

Firma lub ktoś do remontu przyczepy Nie umiesz spawać? Bo kupujesz profile prostą blache i robisz burty chyba że chcesz takie wyginaną jak orginał

#3 Share marcin200711

marcin200711

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 23:13

Firma lub ktoś do remontu przyczepy można kupić blachę wyginaną jak oryginał niema żadnego problemu;)ta blacha jest dużo mocniejsza od zwykłej.Kupić profile.Zadzwonić do jakiejś firmy np metal tech albo innej i zamówić zamknięcia jakie się chce i można mieć w dużo tańszy sposób górę przyczepy jak nową;]Taty kolega kupił podwozia od jakiś baraków i zawiózł do firmy i zrobili mu 2 przyczepy takie ze chyba mało która firma oryginalnie robi teraz takie mocne przyczepy. koszt jednej wyniósł go 17 tysięcy a każda z przyczep jest przeznaczona do wożenia zboża.ładowność po 15 ton na przyczepę.Ale ta firma co mu robiła pochodzi z Wielkopolski

albo góra jednej 17 tysięcy teraz dokładnie nie pamiętam.
a

#4 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 21 grudzień 2009 - 08:23

Firma lub ktoś do remontu przyczepy Ja bym ci burty zrobił ale to za daleko...

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#5 Share Cihu

Cihu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1038 postów

Napisany 21 grudzień 2009 - 08:51

Firma lub ktoś do remontu przyczepy Ta firma z mińska mazowieckiego ma własny transport i bierze tylko za paliwo z tego co się orientuje. Czy mowimy o tej samej? Moze nie wyjdzie tak drogo. Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro

#6 Share jaroon

jaroon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 21 grudzień 2009 - 09:25

Firma lub ktoś do remontu przyczepy Tak to ta firma
Cena całkiem niezła
Spawać potrafię ale robie jeszcze poza gospodarstwem też w brnży rolniczej i z czasem krucho a tak zlecam komuś i mam zrobione i ktoś kto ma w tym wprawę zrobi to napewno dokładniej i lepiej niż ja.

#7 Share rafal13113

rafal13113

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 644 postów
  • Zainteresowania:wszystko co piękne

Napisany 21 grudzień 2009 - 11:04

Firma lub ktoś do remontu przyczepy kolego a nie lepiej kupić gotowe burty takie jak np. tu
BURTY, BOKI do przyczepy D35 D47 D50 PRODUCENT !!! (848279278) - Aukcje internetowe Allegro
kiedyś z nimi rozmawiałem bo chcemy tam zamawiać burty do HW i robią z blach jaką chcesz a cena jest dość przystępna,
a podłoga to nie jest bardzo dużo czasu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share jaroon

jaroon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 21 grudzień 2009 - 11:09

Firma lub ktoś do remontu przyczepy To też jest rozwiązanie ale troche problemem było by spsasować to wszystko ze sobą moje przyczepy trochę już przewiozły i trzeba je poprawić (górna rama) i również przez to nie chce ich sam robić.

#9 Share rolnik-k

rolnik-k

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 21 grudzień 2009 - 20:39

Firma lub ktoś do remontu przyczepy Witam
Jestem z Opolskiego i zajmuje się remontami przeczep. To co potrzebujesz zrobić nowa blach podłoga, burty 50cm, nadstawka 50cm (blachy proste)+ prostowanie ramy i dopasowywanie kosztuje 2500zł/szt. bez malowania. Blachy wszystkie 2mm. Zajmuje się kompleksowymi remontami z reguły. Jeszcze do tego można doliczyć piaskowanie + lakierowanie. Cynkowanie i malowanie proszkowe tez jestem w stanie wykonać. Ale to wszystko zależy od przeznaczonych piążków na ten cel. Osobiście polecam ci burty trapezowe są o wiele trwalsze i mocniejsze, ładowność bez powiększania gabarytów skrzyni zwiększa 5%. No i co najlepsze pięknie wygląda. Wygląda to w ten sposób ze jest jeden duży trapez wspawany ciągłym spawem w okno burty dopłata 600zł. Na maila mogę wysłać zdjęcia. Pozdrawiam

#10 Share jaroon

jaroon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 29 grudzień 2009 - 08:56

Firma lub ktoś do remontu przyczepy tym byłbym zainteresowany kontakt na PW lub tel 665-367-744

#11 Share jaroon

jaroon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 30 grudzień 2009 - 21:06

Firma lub ktoś do remontu przyczepy Agrofoto.pl Forum -> Galeria -> Wyświetlanie obiektu -> D-83 ile by ktoś chciał za zrobienie nadstawek 60-70cm do tej przyczepy?

#12 Share franky69

franky69

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 16:19

Firma lub ktoś do remontu przyczepy Kolego Jaroon powiedz dokładnie jakie chcesz te nadstawki, czy z prostej blachy czy takie same jak masz już przy przyczepie, jakie wysokie i jakie pieniążki możesz zainwestować bo jestem w stanie zrobić Ci nadstawki jak typowa zbożówka, z przednią i tylną burtą ze skosami i stelażem pod plandekę. Jeśli jesteś zainteresowany takimi oczywiście, ale mogą to być wiadomo normalne proste nadstawki, podaj przybliżone wymiary to napisze Ci ile mniej więcej to by kosztowało :)

Kupię literaturę do starych ciągników i maszyn rolniczych

#13 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 19:17

Firma lub ktoś do remontu przyczepy Widzę, że nowy nabytek, dość dobrze wygląda. Tak na przyszłość, to piasty pasują od stara 200, a podkładkę pod nakrętkę piasty, tą z ząbkiem załóż od Kamaza(po zwężeniu ząbka)i zapomnisz o powstawaniu luzów na łożyskach piast.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14 Share kamis

kamis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 17:38

Firma lub ktoś do remontu przyczepy witam wszystkich
wykonuje różne prace ślusarskie w tym remonty przyczep typu burty, nadstawki, podłoga, prostowanie ramy ,piaskowanie,malowanie.rodzaj pracyi cena do uzgodnienia