Skocz do zawartości

Zdjęcie

wykształcenie

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kpiotr

kpiotr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 21:40

wykształcenie witam. czy ktos ma w posiadaniu Załączniku nr 2 do „Uzupełnienia SPO” ??zawiera on wyksztalecenie kwalifikujące sie wzięcia dofinansowania na MLOdego Rolnika. nigdzie nie moge znalesc tego.pozdrawiam
jedna miłość....jeden Bóg.....jeden cel

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
wykształcenie Dzisiaj, 19:42
  •  

#2 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4292 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 22:07

wykształcenie dlaczego sądzisz, iż załącznik do rozporządzenia regulującego dogrywkę SPO ma wskazywać wymagania dotyczące innego działania? tytuły i rodzaje wykształcenia dla działania Modernizacja gospodarstw rolnych precyzuje rozporządzenie MINISTRA ROLNICTWA I ROZWOJU WSI z dnia 17 października 2007 r. w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania pomocy finansowej w ramach działania „Modernizacja gospodarstw rolnych” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 (Dz. U. z dnia 19 października 2007 r. nr 193 poz. 1397 z póź. zm.), natomiast dla działania Ułatwianie startu młodym rolnikom rozporządzenie MINISTRA ROLNICTWA I ROZWOJU WSI z dnia 17 października 2007 r. w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania pomocy finansowej w ramach działania "Ułatwianie startu młodym rolnikom" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

#3 Share kpiotr

kpiotr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 22:38

wykształcenie otoz datego iz tak wyczytalem na stronie ARiMR, kissmy w wyniku sprzecznych informacji jakie przeczytałem w internecie chce skonsultować to z Toba. Otóż chodzi mi o kolejność rzeczy mianowicie czy przed złożeniem wniosku o pieniadze na MR nie musze miec gospodarstwa czy musze byc wlaścicielem??niektorzy pisza ze dopiero po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku mozna zająć sie przepisywaniem ziemi.ale mnie to sie wydaje sprzeczne z prawda
jedna miłość....jeden Bóg.....jeden cel

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4292 postów

Napisany 20 grudzień 2009 - 23:24

wykształcenie w którym wątku? polecam ten: ...::: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa :::...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Pablo17

Pablo17

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 21 grudzień 2009 - 10:23

wykształcenie

otoz datego iz tak wyczytalem na stronie ARiMR, kissmy w wyniku sprzecznych informacji jakie przeczytałem w internecie chce skonsultować to z Toba. Otóż chodzi mi o kolejność rzeczy mianowicie czy przed złożeniem wniosku o pieniadze na MR nie musze miec gospodarstwa czy musze byc wlaścicielem??niektorzy pisza ze dopiero po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku mozna zająć sie przepisywaniem ziemi.ale mnie to sie wydaje sprzeczne z prawda

Więc tak najpierw składa się wniosek o przyznanie renty strukturalnej dla rodziców,następnie przepisuje się gospodarstwo i w ciągu 12 miesięcy od przepisania gospodarstwa trzeba składać wniosek na młodego rolnika[mają podnieść na 75 tyś zł] ;) :)
A jak mieliśmy szkolenie w szkole to mówili żeby się nie żenić przed przepisaniem gospodarstwa hehe Dlatego że jak się ma tą swoją wybrankę to i ona może się ubiegać o premię młodego rolnika ... i wtedy można działać z modernizacją. Jeśli coś poprzekręcałem proszę mnie poprawić.