Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere 5075M , Claas Axos340, Case JXU1070

70 odpowiedzi na ten temat

#41 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 08 luty 2010 - 16:48

John Deere 5075M , Claas Axos340, Case JXU1070 ostatni od korbanka zapewne. Mam rację? :unsure:

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere 5075M , Claas Axos340, Case JXU1070 Dzisiaj, 01:56
  •  

#42 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 08 luty 2010 - 20:58

John Deere 5075M , Claas Axos340, Case JXU1070 'b0gdan'
No prawie masz racje ;[ tylko że ja jak już z nimi negocjacje prowadziłem to było ich jeszcze 4 na placu i ten jeden był w wersji takiej lepsiejszej troch niż te inne miał boczne siedzenie pasażera haki CBM no radio to sam wydarłem od nich lepsze :) ;[ wiecej końcówek hydrauliki miał też jeden był też w podobnej wersji ale nie maił tej hydrauliki a ja tego wziołem bo do ładowacza zawsze więcej się przyda.
Wiesz bez ładowacza to trudno powiedzieć ale jak byś się dobrze z nimi kłócił i upierał na swoim to za jakieś mmniej niż 120 tyś brutto byś wyrwał go nawet w pocie czoła :) :) :) dokładnie nie wiem bo ja odrazu z ładowaczem miałem brać i mi go inaczej liczyli .
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#43 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 08 luty 2010 - 21:02

John Deere 5075M , Claas Axos340, Case JXU1070 jestem strasznie ciekaw w jakich cenach teraz będą ciągniki u dilerów Claas, ale cena za jaka Ty go dostałeś będzie ciężka ;[

#44 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 08 luty 2010 - 21:08

John Deere 5075M , Claas Axos340, Case JXU1070 jak dobrze pójdzie i nie zapomnę to w następnym tygodniu może będę wiedział

#45 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 08 luty 2010 - 21:10

John Deere 5075M , Claas Axos340, Case JXU1070 Aktualnie ceny nowego Claasa takiego Axosa jak mój to 128 brutto ale bez klimy ze zwykłym siedzeniem bez siedzenia pasażera ogólnie tylko obciążnki przednie są i tyle. No już teraz nie dorwie w takiej cenie była wielka okazja u Korbanka teraz na Claasy.
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#46 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 08 luty 2010 - 21:14

John Deere 5075M , Claas Axos340, Case JXU1070

jak dobrze pójdzie i nie zapomnę to w następnym tygodniu może będę wiedział

tylko zapodaj taka z lekka wynegocjowaną ;[ bo takie katalogowe mogą być bardzo mylące :)
Na Lubelszczyźnie dilerem ma niby być Roltex, jakoś trudno mi sobie wyobrazić aby ta firma podołała z serwisem...czego to oni już nie sprzedawali z ciągników ;[

#47 Share dexterek

dexterek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 588 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza, uprawa, energetyka jądrowa, off-road

Napisany 08 luty 2010 - 21:16

John Deere 5075M , Claas Axos340, Case JXU1070 mysle ze ceny malych JD rzuca nowe swiatlo na obecny temat:) http://www.deere.pl/...ries/index.html
Piszę po polsku!

#48 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 08 luty 2010 - 21:18

John Deere 5075M , Claas Axos340, Case JXU1070 Z tego co wiem i liczyłem i mi dilerzy liczyli to JD jakby nie było bedzie droższy od Claasa o 8-10 tyś zł oczywiście seria M ze skrzynio 30 km/h ;[
Zetor Team

#49 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 08 luty 2010 - 21:18

John Deere 5075M , Claas Axos340, Case JXU1070 @b0gdan z tym negocjowaniem ceny to kiepsko bo ja tam za ciągnikiem nie jadę, więc negocjował raczej nie będę, i będę musiał zadowolić się bardziej katalogową

#50 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 08 luty 2010 - 21:22

John Deere 5075M , Claas Axos340, Case JXU1070 b0gdan ja Ci napisałem wyżej ile teraz u dilerów innych taki Claas kosztuje i w jakiej opcji ale jakbyś negocjował pożadnie to widze że by coś z 2 tyś niżej sprzedali i klime dorzucili tylko musisz trzymać się swojego to wydzrzesz ;[
A z Roltexem nie wiadomo bo podobno w Zamościu bedzie w Świciu tam gdzie kiedyś Case i Voltra byla.
Zetor Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share dexterek

dexterek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 588 postów

Napisany 08 luty 2010 - 21:24

John Deere 5075M , Claas Axos340, Case JXU1070 za JD 5070M compact 102tys a za JD 5080M compact 104tys to moze byc cena bardzo dobra. jutro zadzwonie do dilera i sie zapytam o co dokladnie chodzi i jakie wyposazenie maja powyzsze ciagniki
Piszę po polsku!

#52 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 08 luty 2010 - 21:29

John Deere 5075M , Claas Axos340, Case JXU1070 dexterek" to 102 i 104 to cena netto w zł jest. Byłem w JD pare dni temu bo do ostatniej chwili toczyłem zażarte negocjacje z Claasem i JD bo Zetor Pałerka odpadł na początku bo za wysoki był a szkoda ;[ i jak mi policzyli pierwszym razem to był tylko 5 tyś droższy od Claasa a jak przyszło co do czego to 10 tyś droższy i skrzynia 30 km/h nie ma cudów cenowych w JD.
Zetor Team

#53 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

John Deere 5075M , Claas Axos340, Case JXU1070 ja jak się dowiadywałem ceny 80m to wyszła mi sporo ponad te 104tys

#54 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

John Deere 5075M , Claas Axos340, Case JXU1070 Świć jak widać, to też pływak. Miejmy nadzieje że będzie jeszcze jakiś inny diler, bo ten i Roltex zupełnie do mnie nie przemawia... może jakiś zbyt wybredny jestem ;[

#55 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 08 luty 2010 - 21:32

John Deere 5075M , Claas Axos340, Case JXU1070 'b0gdan' nie wiem jak Rolteź bo nie miałem z nimi doczynienia ale Świć to wszystkiego się już czepiał i dalej zmienia i u nich drogo jest z tego co zauwarzyłem a jak bedzie wiecej dilerów to tym lepiej d rolnika bo ceny bedą konkurencyjne ;[
qazi" no bo nie ma takich cudów cenowych podawane są ceny netto .
Zetor Team

#56 Share dexterek

dexterek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 588 postów

Napisany 08 luty 2010 - 21:33

John Deere 5075M , Claas Axos340, Case JXU1070 ja wiem ze cena netto. myslalem ze te Wasze ceny tez w netto sa. jutro sie dowiem, mam kolesia u dilera JD, zobaczymy co mi wyspiewa:)
moj kolega kupil axosa 340cx na pelnym wypasie, z turem i przednim tuzem za 35tys euro. to byl ciagnik z jakiejs szkolki Claasa w niemczech. on ma mocne wtyki w claasie. mowil tez ze jego ciagnik w takim wyposazeniu kosztuje wg katalogu Claas Polska 57tys euro. oczywiscie netto:)
Piszę po polsku!

#57 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 08 luty 2010 - 21:36

John Deere 5075M , Claas Axos340, Case JXU1070 'dexterek' to maszyna jest DE LUX normalnie zabujczo wygląda pewnie w takiej opcji ;[ no ale co do ceny to nieźle mu pojechali z niej musi mieć wtyki jak za tako cene go wyrwał .
Zetor Team

#58 Share dexterek

dexterek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 588 postów

Napisany 08 luty 2010 - 21:48

John Deere 5075M , Claas Axos340, Case JXU1070 jezdzilem troche tym jego axosem i przyzam ze "szalu nie robi". tylko 2 biegi zmieniane bez sprzegla, dzwignia od biegow chodzi conajmniej niekomfortowo. jest dluga, ma duzy skok i wymaga sily i wprawy. rewers bez zadnej oslony od dolu, pasazer siedzacy na bocznym niekoniecznie wygodnym siedzeniu moze go latwo przypadkowo w trakcie jazdy przestawic. ten kolega ma znaczne wtyki w claasie. dlatego wyrwal tak tanio. poza tym ciagnik ma juz rok i 50mtg
Piszę po polsku!

#59 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 08 luty 2010 - 21:55

John Deere 5075M , Claas Axos340, Case JXU1070 No nie wiem jak dla mnie to jest super ciągnik jest strasznie cichy co mnnie bardzo zdziwiło nawet przy max obrotach chodzi ciszej niż Zetor przy 10 tyś ;[ te jd to ie chowajo przy nim jak jezdziłem nimi głosne są . Wajcha to ma troche duży skok fakt ale da się przyzwyczaić ;[ a do rewersu nie trzeba nic bo jest tak zrobiony że nic go nie zaczepi a jeśli chodzi o te biegi pod obciążeniem to jest bardzo dobrze jak 2 jest bo im więcej tych biegów tym wiecej sprzedieł w srodku ciągnika i tak traci na nich ciągnik siłe.. Kurde to ten ciągnik roboty nie widzi wcale :) :)
Zetor Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share dexterek

dexterek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 588 postów

Napisany 08 luty 2010 - 22:17

John Deere 5075M , Claas Axos340, Case JXU1070 co do halasu to sie zgodze. fajnie cicho jest w srodku. z zetorem nie ma co porownywac, to inna liga. rewers sprawa dyskusyjna, biegi tez bo sa i plusy ( malo sprzegiel) ale i minusy (tylko 2 biegi) on dal malo bo 35tys euro, ale ja sobie nie wyobrazam dac 57tys! za ta kase to oczekiwalbym jednak czegos wiecej. zaloze sie ze JD w tych pieniadzach lepiej by sie sprawowal.
ten jego ciagnik jest ze szkolki claasa. uczniowie ze szkol niemieckich mogli sobie po placu czasem pojezdzic:)
Piszę po polsku!

Dodaj odpowiedź