Skocz do zawartości

Zdjęcie

kamera w oborze

27 odpowiedzi na ten temat

#21 Share adik1983

adik1983

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 27 październik 2015 - 10:33

kamera w oborze

Ja jednak tez bym polecił kamere IP i tak jak kolega wczesniej z napisał dokupic punkt dostępowy i po sprawie . Co prawda kamery na kablu ethernet są zawsze pewniejsze , ale nie sa tak mobilne jak IP . Mozna je dostosować do swoich potrzeb i nieźle połączyć np z telefonem czy tabletem i mieć dostep do nich nie tylko w domu ale jak również podczas dłuższych wyjazdów jeśli spodziewamy się , ze coś zaraz się ocieli , a nas nie ma w domu . Moge podrzucić parę propozycji które wydaja mi sie dobrym rozwiązaniem , a wy oceńcie która lepsza . http://sklep.hdwr.pl...s-HD-PT100E/233  oraz http://sklep.hdwr.pl...ry-PoE-960P/235

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
kamera w oborze Dzisiaj, 12:23
  •  

#22 Share Misiek851

Misiek851

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 02 listopad 2015 - 09:22

kamera w oborze

Witam,

Chciałbym zainstalować sobie monitoring w oborze. obora jest w odległości ok 200 m od domu. Mój budżet wynosi ok 3500 zł. Potrzebuję ok 4 kamer.

W tym miesiącu chciałbym przeprowadzić kabel od obory do domu. Co za te pieniądze mógłbym kupić. Za bardzo się na tym nie znam więc proszę o podpowiedź.

Dziękuję ;)

#23 Share gosciu506

gosciu506

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów
Napisany 02 listopad 2015 - 11:42

kamera w oborze

Nie musisz prowadzić kabla teraz sa kamerki na wifi bez przewodowe aby zasilanie trzeba podłaczyć

#24 Share Misiek851

Misiek851

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 02 listopad 2015 - 14:19

kamera w oborze

tylko nie wiem czy wi-fi będzie dobrze działać bo dom mam zasłonięty innymi budynkami

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share wojt_optiviewpl

wojt_optiviewpl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 02 listopad 2015 - 20:23

kamera w oborze

Nie musisz prowadzić kabla teraz sa kamerki na wifi bez przewodowe aby zasilanie trzeba podłaczyć

Ciekaw jestem ile takich kamer w życiu zamontowałeś :)

Bezprzewodowo (nie WiFi) można zrobić ale w 3,5k się nie zmieścisz, także lepiej ułożyć przewód.

www.bramylidzbark.pl - bramy garażowe / napędy / szlabany / monitoring

#26 Share Misiek851

Misiek851

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 03 listopad 2015 - 09:35

kamera w oborze

to co byście mi zaproponowali np. na allegro? jakie kamery jaki przewód jaki zestaw?

Dzięki za odpowiedź

#27 Share katter

katter

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 18 wrzesień 2016 - 10:57

kamera w oborze

A oprócz kamer - macie może jakieś jeszcze systemy? Np ppoż? Jakieś bariery podczerwieni itd? Stosujecie tego typu formy zabezpieczenia?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share glikaninpazdanu

glikaninpazdanu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 19 wrzesień 2016 - 07:30

kamera w oborze

Z ppoż, to tylko i wyłącznie czujki dymu. Ale nie w oborze, tylko w zabudowaniach mieszkalnych. Jeżeli masz czujki dymu czy czadu to można starać się o jakieś zniżki ubezpieczeniowe w przypadku pożarów. Nie są one duże, ale zawsze to coś. Przy czym czujki dymu to nie jest ekstremalnie duży wydatek. Patrz jak coś tutaj: http://www.asd.pl/czujki-dymu - masz tam specyfikację i cenniki poszczególnych modeli. Tańsze różnią się tym od tych droższych, że te tańsze nie mają tylu funkcjonalności dodatkowych.