Skocz do zawartości

Zdjęcie

termostat zetor

25 odpowiedzi na ten temat

#21 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 20 czerwiec 2010 - 09:37

termostat zetor typowe obawy wypalenia uszczelki pod glowica ,wywal termostat i bedzie to samo,to uszczelki sa do niczego kupuj tylko te drogie z silikonem,oleju by przybywalo gdyby pekla glowica lub tuleja.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
termostat zetor Dzisiaj, 13:03
  •  

#22 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 20 czerwiec 2010 - 11:04

termostat zetor no musze zobaczyc jeszcze bez termostatu, ale to sie zaczelo robic dopiero po wstawieniu nowego termostatu po pewnym czasie, najdziwniejsze jest to ze czasami jest wszystko dobrze, pozniej obudowa termostatu robi sie gorąca tak jakby nie puszczało wody i sie grzeje.

#23 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 20 czerwiec 2010 - 20:09

termostat zetor no to go wywal,termostat jest potrzebny w zimie w lecie spokojnie sie obedzie bez niego,wloz go do gotujacej wody i zobacz czy sie otwiera.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share marcin330

marcin330

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 27 czerwiec 2010 - 11:01

termostat zetor koledzy tak jak pisałem wcześniej że w zetorze czujnik nie pokazuje mi temp. silnika wymieniłem czujnik zrobiłem te mase i sprawdziłem czy wszystko jest dobrze podłączone i jest a jednak zegar dalej nie pokazuje mi temp. nie wiem co może być czy zegar już jest do du... i trzeba wymienić na nowy?
Sprzedam pług 2 skibowy stan bdb pisać na pw lub na gg 8458573

#25 Share pipi595

pipi595

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 08 czerwiec 2012 - 12:32

termostat zetor Czytam te posty bo też mam problem z termostatem w zetorze, Rok temu kupiłem zetorka 7211 i nie było w nim termostatu a zanim się rozgrzał to dymił jak smok. Pewien mechanik doradził mi wstawić termostat. Szybciej się rozgrzewa ale na małych obrotach świeci kontrolka od oleju. Po wyjęciu termostatu kontrolka zapala się dopiero po całkowitym zatrzymaniu silnika. Zastanawia mnie jedno co ma termostat do ciśnienia oleju?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7612 postów

Napisany 09 czerwiec 2012 - 04:56

termostat zetor Termostat utrzymując większą temperaturę silnika tak samo podniósł temp. oleju. Jeśli przy prawidłowej temp. silnika a zarazem prawidłowej temp. oleju świeci się kontrolka to znaczy że gdzieś jest strata ciśnienia . Może to być np. pompa, zawór przelewowy, wał.
KPK Kumurun Team