Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co sądzicie o prasie deutz-fahr mp 122 lub vicon rf 122

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share agrofarm100

agrofarm100

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 19 grudzień 2009 - 19:51

Co sądzicie o prasie deutz-fahr mp 122 lub vicon rf 122 Jestem zainteresowany zakupem prasy deutz-fahr mp 122 lub vicon rf 122. Co sądzicie o tych modelach? Chciałbym poznać opinie użytkowników czy to dobry wybór. . . .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co sądzicie o prasie deutz-fahr mp 122 lub vicon rf 122 Dzisiaj, 13:47
  •  

#2 Share UrsusFan1222

UrsusFan1222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze,brunetki,muzyka klubowa

Napisany 19 grudzień 2009 - 23:50

Co sądzicie o prasie deutz-fahr mp 122 lub vicon rf 122 Poczytaj tutaj[url="http://www.agrofoto....-t11503.html"]. :unsure:
W życiu nie można mieć wszystkiego :)

#3 Share pressmen

pressmen

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 11 styczeń 2010 - 19:54

Co sądzicie o prasie deutz-fahr mp 122 lub vicon rf 122

Jestem zainteresowany zakupem prasy deutz-fahr mp 122 lub vicon rf 122. Co sądzicie o tych modelach? Chciałbym poznać opinie użytkowników czy to dobry wybór. . . .

powiem ci kolego że mam taką prasę deutz fahr mp 122.nie używałem jej bo tylko sprowadzam prasy .sprzęt robi wrażenie,wydaje mi się jednak, że nie ma co się sugerować że jest duża i ciężka bo chodzi dość lekko pod wałkiem i sądzę ,że jak rozbuja się rotor to będzie tylko furczała.tutaj jest już trochę elektroniki-centrum sterujące pod osłoną,skrzyneczka do kabiny,magnetyczne czujniki.pewnie trochę czasu zajmie ci zapoznanie się i wyczucie prasy ale potem będziesz siał postrach po polach.jak by ktoś potrzebował to mam katalog części i schematy budowy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share agrofarm100

agrofarm100

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 27 styczeń 2010 - 20:01

Co sądzicie o prasie deutz-fahr mp 122 lub vicon rf 122 Na obecną chwilę mam problem ze znalezieniem takiego sprzętu. Jeśli orientujesz się w temacie to czy mógłbyś mi polecić jakieś ciekawe modele?? Robię sporo sianokiszonki więc chciałbym prasę walcową. Z szerokim podbieraczem, owijanie siatką, rotor i noże. Do tego łąki są wilgotne i nie duże więc przydał by się sprzęt zwrotny i o jak najmniejszej masie.

#5 Share GRZESIEK1684

GRZESIEK1684

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów

Napisany 28 grudzień 2011 - 20:24

Co sądzicie o prasie deutz-fahr mp 122 lub vicon rf 122 witam chciał bym odświeżyć temat o tych prasach może ktoś podzielił by się opiniami na ich temat jak pracują jak z zagęszczeniem beli no i ile potrzeba koników do ich napędu ...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share jumpers

jumpers

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 13 styczeń 2012 - 20:28

Co sądzicie o prasie deutz-fahr mp 122 lub vicon rf 122 @pressmen ,potrzebuję schemat elektroniki do takiej pazsy.Mam vicona rf122 i coś się skopało z elektroniką bo jak siatkę zarzuci to siłowniczek elektryczny po napięciu paska i i cofnięciu powinien troszkę się wysunąć żeby odblokować zapadkę do noża a on tego nie robi normalnie tylko na resecie.Jeśli masz schemat budowy w pdf to podrzuć na maila lub podaj linka lub zeskanuj.Myślę że pomożesz.

Edytowany przez jumpers, 25 styczeń 2012 - 23:38.