Skocz do zawartości

Zdjęcie

Świeca płomieniowa

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share misiu86

misiu86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 16 grudzień 2009 - 00:03

Świeca płomieniowa Witam. Posiadam do MF 255 świece płomieniową instalacje elektryczną już podłączyłem ,ale mam problem z podłączeniem instalacji z paliwem od czego mam tą instalację podłączyć i czy po odpaleniu ciągnika trzeba odciąć dopływ paliwa ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Świeca płomieniowa Dzisiaj, 01:42
  •  

#2 Share congo

congo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 16 grudzień 2009 - 06:46

Świeca płomieniowa Świecę można podłączyć pod przewody przelewowe z tego co słyszałem. W samej świecy jest mechanizm, który odcina dopływa paliwa, a właściwie puszcza paliwo tylko jak świeca jest nagrzana. Chociaz nie wiem czy wszystkie świece są takie same (płomieniowe oczywiście).

#3 Share mercedes250d

mercedes250d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Zainteresowania:wszechstronne

Napisany 16 grudzień 2009 - 14:13

Świeca płomieniowa Z tego co się domyślam to montujesz to jako urządzenie dodatkowe i nie masz orginalnego wyjścia. zasilanie podłącz pomiędzy filtrem paliwa a pompą wtryskową czyli od początku wygląda to tak;zbiornik paliwa-pompka (ręczna)-filtr-świeca-pompa wtryskowa.mam nadzieje że skumałeś.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share xsc

xsc

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 16 grudzień 2009 - 17:05

Świeca płomieniowa U mnie swieca jest podlaczona bezposrednio do filtra paliwa, poszukaj moze masz tam zaslepke ?
Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

#5 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 17 grudzień 2009 - 12:31

Świeca płomieniowa świeca podłączona jest orginalnie do filtra paliwa na górze obok przewodu przelewowego, który podłączony jest do odpływu wtryskiwaczy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share misiu86

misiu86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 18 grudzień 2009 - 23:35

Świeca płomieniowa witam już podłączyłem tak jak radziliście od filtra ale mam jeszcze jeden problem jak mam świece już podłączoną i ją podgrzeję to nie wytwarza płomienia ą paliwo dostaje . A jak ją wykręcę z kolektora i podgrzeję świecę i podam paliwo ręcznie pompką zasilającą to wtedy płomień jest a jak wprowadzę silnik w rozruch to płomień gaśnie tak jakby zostało odcięte paliwo a swieca jest nadal podgrzewana .