Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ferguson 3080 problem ze skrzynia

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kaszewskim

kaszewskim

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 17:41

Ferguson 3080 problem ze skrzynia Mianowicie wczesniej podczas jazdy wyskakiwaly mi biegi mechanik kazal mi wymienicz uszczelniacze na tloczkach wymienilem to i dzis po zlozenie okazalo sie ze jak wrzuce biego to tylko zgrzyta a nie chce ruszyc i ciagnik stoi w miejscy jest jeszcze inna przyczyna a mianowicie nie podnosi mi lagow do gory. Przed wymiana hydraulika byla ok . Co moglo sie stac ze nie chce ruszyc ani podnosic Prosze o pomoc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ferguson 3080 problem ze skrzynia Dzisiaj, 11:55
  •  

#2 Share Fergusson3070

Fergusson3070

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów
  • Zainteresowania:informatyka , Romety oraz oczywiście rolnictwo

Napisany 15 grudzień 2009 - 18:54

Ferguson 3080 problem ze skrzynia Miałem tak samo w swoim mf 3070.Mozesz się szykować na kapitałkę skrzyni.Zębaty i wodziki masz do wymiany.Powiem tyle ze cała kapitałka skrzyni u korbanków kosztowała mnie 16tyś

#3 Share kowal3005

kowal3005

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 19:08

Ferguson 3080 problem ze skrzynia Nie no nie straszyć kolegi da to się taniej zrobić dużo taniej. Znam gościa co rozbiera ciągniki przywiezione z zachodu, też trochę sobie ceni ale, mój wuja miał taki sam problem no tylko że mu podnosnik działał. A do biegów powymieniał synchronizatory i działały jednak zaraz go sprzedał. Fergusony lubią psuć skrzynie. A co do podnośnika to nie wiem co mogło się stać, a reszta hydrauliki działa? Bo jak nie to może pompa, albo po prostu coś z EHRem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share rafik256

rafik256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 705 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 19:20

Ferguson 3080 problem ze skrzynia jaką masz skrzynię i jakie uszczelnienia wymieniałeś?? Czy panel EHR działa i czy działają diody na nim??? Czy próbowałeś ruszyc podnośnik przez przyciski na elektrozaworach??? TO może byc jakas głupata a nie zaraz cała skrzynia do remontu. WYmienic całą skrzynie to każdy głupi potrafi sztuką jest odszukac uszkodzony element.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share kaszewskim

kaszewskim

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 21:38

Ferguson 3080 problem ze skrzynia Skrzynie mam 16x16 wymienialem oringi w tych klapkach przy elektrozaworach i przy pompie. Chodzi o to ze ciagnik normalnie jezdzil tylko bylo tak ze zlapal przymrozek i nie moglem wrzucic biegu mechanik powiedzial ze jakies uszczelniacze na silowniku od wrzucania biegow musze wymienic ale nawet nie wiem gdzie takie cos sie znajduje. dziala mi normalnie wspomaganie tylko podnosnik nie chce podnosic i wyjscia hydrauliczne. Olej tez ma stan.Wczesniej mialem jeszcze problem z przerzucanie z zolwia na zajaca.