Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere 730

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mirter124

mirter124

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 12:50

John Deere 730 kupilem niedawno joon deere 730. czy ktos mi podpowie w którym miejscu znajduje sie punkt spustu płynu chłodzącego z bloku? a moze jest tylko jeden na dole chłodnicy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere 730 Dzisiaj, 22:07
  •  

#2 Share omen

omen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 17:05

John Deere 730 jak na szesciu garach to jest na bloku tez spust tylko ze nie kranik tylko cos podobnego do sruby ja to juz nawet tego nie odkrecam bo zawsze zlatuje mi chłodnico ..kiedys odkrecałem ale zawsze tylko pare kapek poszło to od kilku lat tam sie nie odzywam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share mirter124

mirter124

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 20:13

John Deere 730

jak na szesciu garach to jest na bloku tez spust tylko ze nie kranik tylko cos podobnego do sruby ja to juz nawet tego nie odkrecam bo zawsze zlatuje mi chłodnico ..kiedys odkrecałem ale zawsze tylko pare kapek poszło to od kilku lat tam sie nie odzywam

Możesz podpowiedzieć mi dokładniej w którym miejscu, czy od strony kierownicy czy od tyłu kombajnu? Czy to gdzies po środku? serdeczne dzięki za podpowiedz!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share omen

omen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 15 grudzień 2009 - 21:11

John Deere 730 to jest napewno od tyłu kombajna i jak dobrze kojarze to po lewej stronie bardziej ....jutro napisze doklaniej bo bo sie przejde i spojrze

Dodaj odpowiedź