Skocz do zawartości

Zdjęcie

6630 - kilka pytań.

64 odpowiedzi na ten temat

#61 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4292 postów

Napisany 19 marzec 2013 - 13:16

6630 - kilka pytań. orientujecie się, który bezpiecznik jest od konsoli środkowej?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
6630 - kilka pytań. Dzisiaj, 21:36
  •  

#62 Share traktorzysta12

traktorzysta12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 26 czerwiec 2013 - 20:57

6630 - kilka pytań. koledzy czy w 6630 jest amortyzacja tylnego tuza

#63 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 27 czerwiec 2013 - 10:07

6630 - kilka pytań.
Dodany obrazek

Ciągnik jest wyposażony w funkcję tłumienia układu zawieszenia, która chroni ciągnik przed podłużnymi wahaniami (“podskokami”) podczas jazdy z podniesionym narzędziem.

Aby uruchomić funkcję tłumienia należy najpierw przestawić dźwignię sterowania podnośnikiem (A) (przy pracującym silniku) do położenia odpowiadającego położeniu dolnych cięgieł układu trzypunktowego. Następnie pociągnąć ją do tyłu aż do oporu (poza “0”), do położenia transportowego (patrz strzałka). NIE WOLNO pozostawiać układu sterowania prędkością opuszczania w lewym skrajnym położeniu.

Aby wyłączyć funkcję tłumienia należy popchnąć dźwignię sterowania podnośnikiem z położenia transportowego do przodu, do położenia poza “0” (w kierunku “opuszczanie”).

WSKAZÓWKA: Zarówno posłużenie się układem zewnętrznego sterowania podnośnikiem jak i zatrzymanie silnika powoduje wyłączenie funkcji tłumienia zawieszenia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#64 Share agroburzec

agroburzec

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 08 styczeń 2016 - 20:01

6630 - kilka pytań.

A ja bym Ci odradzał JD to prawda że są komfortowe i rzadko się psuja ale jednocześnie to smoki na paliwo ( poczytaj sobie i popytaj właścicieli ) i mają drogie części i serwis a tylko serwis może je naprawiać tak więc na dłuższą metę JD wychodzi drogi w eksploatacji

jd  bardzo sie nie psuje i rzeby wyminec czesci nietrzeba dzwonic do serwisatnów żeby  wymienili czenci porzna wymienis samemu ja mam jd i popsuła mi sie pompka paliwa to nie dzwoniłem do serwisantów ale wymieniłełem razem z synem i nigdzie nie dzwoniłem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#65 Share DeereAndCompany

DeereAndCompany

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 08 styczeń 2016 - 21:23

6630 - kilka pytań.

po co sztucznie napychać kieszenie serwisu ? Niektóre rzeczy można zrobić samemu bez większego wysiłku...

Dobry dostęp do filtrów i innych ważnych elementów...  Trzeba mieć tylko trochę pojęcia :)