Skocz do zawartości

Zdjęcie

Agregat uprawowo siewny do John Deere 6100

52 odpowiedzi na ten temat

#41 Share jarki

jarki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Zainteresowania:sport

Napisany 31 styczeń 2010 - 12:04

Agregat uprawowo siewny do John Deere 6100 to są wahadłowe zobacz dokładnie REV 25 ona ma dwa wałki 640 i 100 obrotów
albo wyślij mi emeil to Ci wyśle zdjęcia
zobacz dokładnie tam jest wiele zdjęć budowy tej brony

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Agregat uprawowo siewny do John Deere 6100 Dzisiaj, 19:32
  •  

#42 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 31 styczeń 2010 - 17:25

Agregat uprawowo siewny do John Deere 6100 Mój meil jumponjump@interia.pl, a ile kg masz na przodzie w tym zetorku?
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#43 Share jarki

jarki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów

Napisany 31 styczeń 2010 - 17:32

Agregat uprawowo siewny do John Deere 6100 jak mam czas to składam a jak nie to te z kół :D
na końcu adresu jest przecinek?

#44 Share jarki

jarki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów

Napisany 31 styczeń 2010 - 18:07

Agregat uprawowo siewny do John Deere 6100 www.agromix.agro.pl/katalog_czesci/katalog.amazone/10.144.117.122/defult_offline.html

zobacz czy znajdzie

#45 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 01 luty 2010 - 17:28

Agregat uprawowo siewny do John Deere 6100 http://www.agrofoto....mage&img=194056
http://www.agrofoto....mage&img=194058
Kupiłem, droższy niż się spodziewałem, ale w dużo lepszym stanie jak D7 (siewnik). :)
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#46 Share jarki

jarki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów

Napisany 01 luty 2010 - 20:59

Agregat uprawowo siewny do John Deere 6100 jak bende koło Łodzi to mam piwo MAŁE :) :)

#47 Share Darpol

Darpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 403 postów

Napisany 02 luty 2010 - 10:58

Agregat uprawowo siewny do John Deere 6100 Hassia to bardzo dobry siewnik, lepszy od amazone. Naprawdę dobry wybór.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#48 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 02 luty 2010 - 18:32

Agregat uprawowo siewny do John Deere 6100

jak bende koło Łodzi to mam piwo MAŁE :) :)

Ok :)

Nie wiem, mało słyszałem o Hassi, ale stan podług Amazone to niebo, a ziemia :)

#49 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 03 luty 2010 - 21:59

Agregat uprawowo siewny do John Deere 6100 bo amazony w polsce sa przereklamowane - chodzi mi o ich stan do ceny.
za cene amazona można kupic 5 letni siewnik o takich samych parametrach lub nawet lepszy - mam tu na mysli siewniki d7 i d8

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#50 Share jarki

jarki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów

Napisany 04 luty 2010 - 08:08

Agregat uprawowo siewny do John Deere 6100 Niemcy też uwielbiają amazone i lemkena bo to ich

#51 Share jarki

jarki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów

Napisany 04 luty 2010 - 08:10

Agregat uprawowo siewny do John Deere 6100 Niemcy też uwielbiają amazone i lemkena bo to ich i mamy takie ceny

#52 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 04 luty 2010 - 08:31

Agregat uprawowo siewny do John Deere 6100 A hassia DKL była produkowana w tych latach co D7 czy D8? :blink:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#53 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 31 marzec 2010 - 15:13

Agregat uprawowo siewny do John Deere 6100 Już robiłem moim 2.5m wahadłowym z hassią i powiem że to jest zestaw w sam raz, nawet zapas mocy jest. Dobrze że nie kupiłem 3m bo JD może i by pociągnął ale już by było ciężko utrzymac przód na ziemi :)