Skocz do zawartości

Zdjęcie

Agregat uprawowo siewny do John Deere 6100

52 odpowiedzi na ten temat

#21 Share jarki

jarki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Zainteresowania:sport

Napisany 24 styczeń 2010 - 11:26

Agregat uprawowo siewny do John Deere 6100 wierz mi ta wahadłówka co za nim będzie lepsza
mam taką z hydropakiem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Agregat uprawowo siewny do John Deere 6100 Dzisiaj, 15:50
  •  

#22 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 24 styczeń 2010 - 12:48

Agregat uprawowo siewny do John Deere 6100 Bierny dobry, ale moge pociągnąc aktywny, i chce za jednym przejazdem uprawic, a co sądzicie o wałach packera? Bo rurowy to mi się wydaje że nic nie rozbije, ani nic nie wyrówna, i przypominam że ten agregat ma byc do 10tys, czyli na siewnik ze 4tys a na agregat zostaje 6 ;)
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#23 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9685 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 24 styczeń 2010 - 19:30

Agregat uprawowo siewny do John Deere 6100 eh, darpol zapraszam do mnie, zobaczysz ze jednak można posiać biernym zestawem na glebach srednich w uprawie i w dodatku najczesciej w jednym przejezdzie.
jak sie orze z wałem to juz wogole mus ze lecisz tylko raz.
dawid: po mojemu do uprawowo siewnego musisz kupić obciazniki, bo taki zestaw troszke wazy - dla przykładu mój bierny z lekkim wałem rurowym waży ok 1800kg pusty, z ziranem bedzie 2200

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#24 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1190 postów

Napisany 24 styczeń 2010 - 19:50

Agregat uprawowo siewny do John Deere 6100 Ludziki deko przesadzacie żeby do takiego traktorka aktywny agregat zapinać...on z samym agregatem bez siewnika bedzie miał co robić. Do samego 3m aktywnego dobre jest 100km + 25-30 na siewnik, 2,5m kompletny zestaw upr.- siewny do 90-100km. Chyba, że na prawde macie takie ziemie łatwe w uprawie ale to po co agregat aktywny na taką ziemie. Druga sprawa to dobra hydraulika i WOM co też moc zżera.

#25 Share Darpol

Darpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 403 postów

Napisany 24 styczeń 2010 - 19:54

Agregat uprawowo siewny do John Deere 6100 yacenty ja myśle o siewie wiosną po jesiennej orce ,bierny potrzebuje wcześniejszej uprawy, a aktywnym jedziesz tylko raz tyle że przy biernym tą samą mocą da się pociągnąć trochę szerszy sprzęt.W belgii sieją biernymi do uprawy uproszczonej ale jest to agregat zaczepiany i długości 6-8m, 4 rzędy zębów 2 talerzówki,wały i siewnik.Ten twój to ciężki cyklotiler waży 1000-1300kg+siewnik.

#26 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 styczeń 2010 - 19:56

Agregat uprawowo siewny do John Deere 6100 @Darpol sprowadza tylko aktywne i zawsze poleca aktywny, bo chce sprzedać. ;) Hmm wg. to najpierw pokaż co sprowadziłeś, a nie odmalujesz z wierzchu lala, a w rzeczywistości wytłuczone jak gdyby oleju i smaru nie widziało.

Chodzi o to, żeby uprawiać możliwie najprościej i najmniej inwazyjnie.

#27 Share JD5620

JD5620

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisany 24 styczeń 2010 - 20:08

Agregat uprawowo siewny do John Deere 6100 U mnie 72 Km lata z 3m uprawowo-siewnym biernym, 2 rzedy łap z przodu wał strunowy z tyłu Packer. Rozkręca sie od 7-10 km/h i smiało można jeżdzić z rozłozonym tyle ze na przodzie jest 700 kg obciązenia ;) Silnik tak samo jak u ciebie 4,5l nie ma bata zeby tak szybko go zadusić hehe
Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

#28 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9685 postów

Napisany 24 styczeń 2010 - 20:19

Agregat uprawowo siewny do John Deere 6100 darpol wez sie chłopie ogarnij i przeczytaj to co ja napisałem i to co sam piszesz.
3 sezony uzywam bierny sprzet i myslisz ze nie siałem na wiosne? moj agregat wazy ok 700kg a siewnik 1100 - siewnik jest nabudowany, poszukaj sobie w mojej galerii to zobaczysz jak takie cos wygląda, na wiosne nawet łatwiej się sieje bo ziemia jest ubita przez snieg

Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

#29 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 24 styczeń 2010 - 20:59

Agregat uprawowo siewny do John Deere 6100 No bez przesady że jelonek nie pójdzie z 2.5m wahadłową z packerem, jak mtz ciąga 3m nawet gdzieś w galerii było. Mi chodzi o to że mam dużo perzu, a aktywny jest podobno lepszy na perz i chcę jeździc tylko raz.
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#30 Share majranjd

majranjd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 24 styczeń 2010 - 22:10

Agregat uprawowo siewny do John Deere 6100 A na perz... Na perz to najlepsza jest staranność...
Nie słyszałem, żeby ktoś kompletował maszyny pod ten chwast...
DEZERTER

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9685 postów

Napisany 24 styczeń 2010 - 22:22

Agregat uprawowo siewny do John Deere 6100 na perz to roundup lub jemu podobne srodki

#32 Share jarki

jarki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów

Napisany 24 styczeń 2010 - 23:18

Agregat uprawowo siewny do John Deere 6100 skoro ma perz to ma lekkie gleby{pisał}więc z aktywnych tylko wahadłówka rev 25{z hydropakiem} waży 900kg+d7 250?=1150kg? z tym JD6100 spoko
ja to ciągam polsko-czeskim 80KM bez napendu

#33 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 29 styczeń 2010 - 21:32

Agregat uprawowo siewny do John Deere 6100 A jak jest z wahadłową jeśli chodzi o kamienie? Ja niestety mam sporo na niektórych polach :D I na co patrzec kupując taką brone?

#34 Share jarki

jarki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów

Napisany 29 styczeń 2010 - 22:13

Agregat uprawowo siewny do John Deere 6100 na zemby czy nie puka tam nie ma co się popsuć zobacz na ich stronie{budowa}
kamienie- te nowsze mają te belki sprężynowe a stersze sztywne ja jak widze większe to przekładam a tak to zwalniam jak jest twardo to się przesuwa i jedzie z agregatem{duży}

#35 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9685 postów

Napisany 29 styczeń 2010 - 22:25

Agregat uprawowo siewny do John Deere 6100 dawid moja rada jest taka - spróboj najpierw pożyczyć gdzies taki agregat, albo nawet inaczej - pojedz do kogos i posiej u nigeo takim zestawem, tak abyś później nie płakał ze coś jest nie bardzo - ciągnik za słaby albo coś

#36 Share jarki

jarki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów

Napisany 29 styczeń 2010 - 22:48

Agregat uprawowo siewny do John Deere 6100 za słaby NAPEWNO NIE ja mam 8111 zetora

#37 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 29 styczeń 2010 - 22:49

Agregat uprawowo siewny do John Deere 6100 U nas nikt nie ma takiego agregatu, wogóle jest u nas mało agregatów, jakiś ares 3m tl z poznaniakiem, jakiś famarol 3m z packerem i jakiś 2.7m z wydźwigiem podróba polska i to koniec agregatów, u nas jak ktos kupuje to nowe, a jak nie to stare polskie bije do końca :D Koleś co ma ten agregat ma fendta 308 i spokojnie na każdym biegu daje radę, wszystko zależy czy sprzedam Nordstena, to kupie ten agregat jeśli wszystko będzie ok. Bardzo prosiłbym o link do budowy tej brony bo ja szukałem, ale nie znalazłem :D

#38 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9685 postów

Napisany 29 styczeń 2010 - 23:06

Agregat uprawowo siewny do John Deere 6100 ja juz dobrze wiem co znaczy przestrzelić maszyny, dlatego teraz nim cokolwiek nowego kupie dokładnie bede testował kota w worku nie bede kupował
ktoś nie chce dać na testy - jego problem, sprzedawców i sprzetu jest cała masa

#39 Share jarki

jarki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów

Napisany 29 styczeń 2010 - 23:17

Agregat uprawowo siewny do John Deere 6100 tego linka nie umie{stary jestem} :D
ale spr. tak
na stronie amazone
-adregaty uprawowe
-RE/REV 15,20,25,30,33,40
I TAM znajdziesz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisany 31 styczeń 2010 - 11:03

Agregat uprawowo siewny do John Deere 6100 Ale to są wirnikowe, a nie wahadłowe :D Może ktoś z was ma budowę takiej brony? :D