Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z hamulcami w NH T7030

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share rosolinnio

rosolinnio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 13 grudzień 2009 - 13:28

Problem z hamulcami w NH T7030 Witam mam problem z hamulcami w NH mam wrażenie ze sie przyblokowały podczas hamowania stało to sie podczas jazdy gdy wyhamowywałem prędkość. Jeszcze jedno strasznie ciężko jest wcisnąć pedał od hamulca czym to możne być spowodowane?? Może ktoś miał już podobny przypadek ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z hamulcami w NH T7030 Dzisiaj, 08:29
  •  

#2 Share Adrianos

Adrianos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 603 postów

Napisany 13 grudzień 2009 - 14:43

Problem z hamulcami w NH T7030 nie wiem jak u ciebie ale ja taak kiedyś w zetorze robiłem- przy kołach powinny być takie zbiorniczki i na dole są zawleczki trzeba je wyciągnąć i tym sposobem wyczyścisz układ pneumatyczny z wody, jeżeli w ogóle to masz w swoim ciągniku... albo trzyma Ci hamulec wału na przednim napędzie, ten odpowietrza się jak kazdy inny układ hamulcowy
Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

#3 Share rosolinnio

rosolinnio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 16 grudzień 2009 - 17:31

Problem z hamulcami w NH T7030 wie ktoś możne co było by przyczyna ze padał od hamulca jest bardzo twardy prawie nie da sie wcisnąć??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share rosolinnio

rosolinnio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 04 kwiecień 2012 - 17:40

Problem z hamulcami w NH T7030 Witam.
Ponawiam temat ale teraz odnośnie kodów błędu, wie ktoś może co oznacza albo miał już do czynienia z takim kodem, kod 3001 symbol silnika, dodam że nie działa gaz nożny , prosił bym o pomoc bo niestety serwis nie ma jak sprawdzić teraz a ciągnik jest bardzo potrzebny teraz.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Stasiek84

Stasiek84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 04 kwiecień 2012 - 19:45

Problem z hamulcami w NH T7030 Już miałeś rozpoławiany to może któraś z wtyczek dostała wilgoci i spięcie jest, albo przestał działać czujnik przy pedale gazu, a do tego czasu zostaje ręczny i zarządzanie prędkością silnika.
Co do hamulców to już pewnie odkryłeś ale NH ma pompki zasilane olejem ze skrzyni i jak jest zimno to do czasu aż olej się rozgrzeje hamulec nożny reaguje bardzo ostentacyjnie ;)