Adrian16

Co sądzicie o tej Reni?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam osobiście nie polecam sprzętu tego typu firma która go wyprodukowała już nie istnieje .moje osobiste zdanie to są typowe składaki różnych firm znajomy który go posiada ciągle ma z nim problemy nie wiem jaki ma model ale wybór zawsze należy do ciebie i nie sugerój się moją wypowiedzią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldek315    2

widziałem tekie renówki z silnikami john deere i fendta skrzynia i most chyba wsłasny wyrób. lepiej kup sobie jakiegoś jd,fendta czy dojcza a za tą cene co jest renówka to chyba złom kupisz co ledwo co dycha a jak już byś chciał kupić to sprawdz sprężanie na cylindrach i ciśnienie oleju w silniku musiał byś to sprawdzić jakie sprężanie musi być w tym silniku i ciśnienie. najlepiej niech ci to jakiś mechanik sprawdzi przed kupnem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil20    0

U mnie w okolicy sporo rolników ma Renaulta i sobie chwalą. Silnik MWM czyli ten sam co w traktorach marki Fendt więc sprawdzony. Kolega ma podobny model coś ok 80KM i na początku miał troche problemów z zapowietrzaniem, i na tym jak narazie awarie się skończyły.

Marka Renault istnieje i ma się dobrze ;) a ciągniki zmieniły tylko barwę z pomarańczowej na biało-zieloną pod szyldem Claas-a.

Za 23 900 napewno nie kupisz JD czy Fendt-a w lepszym stanie niż ta Renówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chawel    1

Renówki to dobre ciagniki, moj kumpel ma 2 i sobie chwali.

Szczerze to nie bral bym tej co pokazales, bo widac ze dojechana i nie wiadomo jak z silnikiem itp.


Dzień bez AgroFoto jest dniem straconym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Osobiście polecam Renówki, sam posiadam 75.12 RS jestem z niej zadowolony, awari nie miałem praktycznie żadnej. Osobiście twierdze jedno, cena Renault - jakość Fendta. W starszych modelach Renault takich jak mówj, montowano silniki MWm, czyli takie same jak w podobnych wiekowo Fendtach. Później nowsze modele montowano silniki JD. Np. renault ceres 95. Znajomy ma ceresa 95 i nie chce innego ciągnika. Sam myślę powoli o zmianie C-360 na jakąś 68.12 RS. Myśląc dalej to jakiegoś Aresa 540. Ten ciągnik mnie jeszcze nie zawiódł, a więc jednak pozostanę na dłuuugo przy tej marce, może w przyszłości Claas, ponieważ jak wiadomo to Claas przejął Renault, pozostawił konstrukcje, a nawet ją ulepszył ;) Reasumująć polecam bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierk40    0

Na twoje pytanie mogę trochę powiedziec o ciągniku renault 75 34tx.mam go dokładnie rok.jest to ciągnik z 92r silnik mwm d226-4 o mocy 70KM max.v-40km/h z przebiegiem nie wiadomo,ale widac że p.wtryskowa nie była wymieniana.przez ten czas przepracował150h gdyż w gosp.jest jeszcze mf235,poziom oleju na bagnecie zmalał o 4mm ciągnik do tej pory nie sprawiał żadnych problemów.zapala b dobrze,chociaż na zimnym silniku widac lekki dymek.skrzynia działa precyzyjnie skok lewarka do zmiany biegu jest krótki.występuje czasem problem ze zmianą biegu na mniejszy ale po 2-3 krotnym naciśnięciu dzwigni wchodzi bez zgrzytów.jest tani w eksploatacji zadowala się 9-12l ON na 1ha orki ciężkiej gleby pługiem 4x35cm.osobiście jestem z niego b zadowolony.polecam stronę traktoreiden teknisia tietoja gdzie u źródła dowiesz się między innymi o mocy różnych trak. bez sluchania wątpliwych porad.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

z tego co widze na tych fotkach z linku jedna jest z lasu a z lasu znaczy dobita... najpierw sie zorientuj jak jest z częściami do tego ciągnika bo z tego co sie orientuje to dosć trudno dostac... bynajmniej w moim regionie (od reki) na zamówienie i tak penie wszystko sciagną..


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darpol    18

Renault to super traktorek jak za te pieniądze silnik i skrzynia Fendt lepszy od MF z serii 30XX Mam 133-54 z 1994r już 3 lata i nic przez ten czas się nie zepsuło ,a i nie pali za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darpol    18

RENAULT 85KM to pociągniesz 2,5m agregat aktywny z siewnikiem na hydropaku pług obrotowy 4-skiby jakiś mały 4x35cm jak chcesz to mam john deera 2580 do sprzedania 88rok 85km 31,5tys zł brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojanusz    0

Sprawdź dobrze to ogłoszenie bo facet pisze że sprzedaje 9514 a na zdjęciu 10314. 9514 ma 84 koni i jest bez turbo a 10314 z turbinom i ma 93 konie , więc jest znaczna różnica .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekgeo2    8

A jak z awaryjnością tych ciągników i wie ktoś gdzie można wrazie czegoś naprawić Renault w woj. świętokrzyskim mazowieckim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukasz52    17

Kilku znajomych miało lub ma masseye i nie poleca 2 handluje i mówią że są kiepskie a tych z wypasioną elektroniką nie chcą widzieć... co do renaultów to polecam jednak jesli z francji to mogą być i zwykle są "po przejściach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekgeo2    8

Może mamy jakiegoś właściciela takiego renaulta na forum może on coś powie i mi doradzi na ten temat z góry dzięki i może powiecie mi co sprawdzać w takim renaulcie podczas oglądania u handlarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur21    0

ja mam od 4 lat 103.14 Tx bez ładowacza czołowego i jak najbardziej polecam ten traktor, moja renia od kiedy ja kupiłem ma zepsute wszystkie wskaźniki od temperatury silnika, wskaźniki paliwa x2 i obrotomierz, myślałem ze da się to naprawić, fajnie zeby chociaż temperatura silnika działała, było dwóch elektryków ale żaden tego nie zrobił, jeden to jeszcze mi namieszał bo moja renia wcześniej nie zapalała na biegu a teraz zapala, w renault miałem jeszcze problemy z układem chłodzenia, trzeba było zmienić wszystkie gumy bo przeciekało, a potem okazało się ze termostat się nie otwiera, to teraz jest cały czas otwarty bo go wyjęliśmy i zblokowaliśmy, u nas trzeba jeszcze poprawić kierownice bo strasznie lata :) traktor mało pali, znajomy ma w turze mniejszy model i reduktor mu poszedł to koszt około 5 tys zl, a co ta renówka będzie u ciebie robić, jakie prace wykonywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekgeo2    8

Ogólnie wszystkie oprócz łąk bo trzymam świnki na ruszcie czyli beczkowóz tak około 7tys litrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur21    0

my z ojcem także ciągamy 7 tys litrów beczkę renią, mały rozrzutnik obornika, jeszcze ciąga prasę claasa 340 ja traktor polecam, my teraz sprzedajemy renię tylko dlatego bo mamy nowy traktor który wzięliśmy na prow, dobrze żebyś miał kogoś komu taki traktor nie jest obcy, to by bardzo pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekgeo2    8

U mnie w okolicy jest jeden handlarz i polecał mi te renie tylko na podzespołach fenda i muszę się tam wybrać tylko jak się wiosenka zrobi bo teraz to sroga zima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomu    5

nie polecam tej renowki ze zdjecia widac ze podrobiona na tani chandelek i chce ją puścic zwroc uwage na pedaly, przewaznie na sprzedło jest calkiem wyslizgane ciagnik ma sporo ponad 10tys moto. szukaj 6 cylindrow i olej w skrzyni musi byc w miare nie przerobiony bo na dzien dobry koszty wymiany to ponad 1000zl. i gum brak ryzyko jest twoje


Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault86    0

fajna renówka tylko ona chyba do lasu jest ja też mam renówke tylko starszą 31lat skończy w tym roku i na pare ha daje rade jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz3564
      Witam poszukuję drzwi lewych do renault 9034 TX jeśli ktoś posiada proszę o wiadomość.
    • Przez MarcinKa
      Witam
      Może ktoś podpowie czy jest jakis zawór czy jakaś inna przesłona czy jakby tam zwał na przejściu pomiedzy zbiornikami górnym a tym pod kabina??
      Pytam bo lalem paliwo i zapełniłem górny na maksa i nie poszlo w dolny dopiero jak przejechałem na pole to paliwo spadło do dolnego zbiornika...
      Dziwne trochę,przewód łaczacy oba gruby jest powinno samo lecieć nie ma zadnych kraników nie wiem co za przypadłość...
      Ktoś coś??
    • Przez Mati3005
      Witam, Panowie mam pytanie odnośnie ustawienia balansera, tłumika drgań zwał jak zwał, przy remoncie silnika mechanik nie zaznaczył położenia wału względem ustawienia balansera, i teraz podczas pracy są odczuwalne drgania na ciagniku, nie wiem jeszcze jak z sila przy ciężkiej pracy bo na razie tylko pracował z opryskiwaczem ale takich drgań przed remontem nie było wiem ze ma być ustawione dwa skrajne tłoki w GMP i teraz pytanie czy jest gdzieś na kole od wału oznaczenie tego czy czeka mnie metoda prób i błędów ze śrubokrętem we wtrysku?? 🙂 na balanserze jest oznaczenie na kole zębatym, za pomoc dziękuję 
    • Przez Wojtas974
      witam tak jak w tytule, nie mogę wrzucić tych biegów, 3 i 4 wchodzi normalnie, ktoś miał podobny problem?
    • Przez BartekMaruszewski
      Witam. W mojej renówce pojawił się problem z włączającym się napędem, a mianowicie podczas jazdy bez różnicy czy wolno czy szybko, na niskich czy wysokich obrotach zapala się i po jakimś czasie gaśnie (albo nawet miga) kontrolka od ręcznego, co za tym idzie czuć i słychać jak zaczyna ciągnąć przedni napęd. Potrafi włączyć się nawet jadąc po drodze co jest dość uciążliwe. Jeśli ktoś orientuje się w czym może być  problem byłbym wdzięczny za odpowiedź. Renault 103.54 16x16  mechaniczna. Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj