Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co sądzicie o tej Reni?

34 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Adrian16

Adrian16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 12 grudzień 2009 - 20:09

Co sądzicie o tej Reni? Witam. Mam zamiar kupic ta renowke Renault PROMOCJA!!!! (845601911) - Aukcje internetowe Allegro , co o niej sadzicie i na co mam zwrócic uwage przy zakupie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co sądzicie o tej Reni? Dzisiaj, 03:37
  •  

#2 Share mercedes250d

mercedes250d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Zainteresowania:wszechstronne

Napisany 12 grudzień 2009 - 21:11

Co sądzicie o tej Reni? Witam osobiście nie polecam sprzętu tego typu firma która go wyprodukowała już nie istnieje .moje osobiste zdanie to są typowe składaki różnych firm znajomy który go posiada ciągle ma z nim problemy nie wiem jaki ma model ale wybór zawsze należy do ciebie i nie sugerój się moją wypowiedzią

#3 Share waldek315

waldek315

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 12 grudzień 2009 - 22:23

Co sądzicie o tej Reni? widziałem tekie renówki z silnikami john deere i fendta skrzynia i most chyba wsłasny wyrób. lepiej kup sobie jakiegoś jd,fendta czy dojcza a za tą cene co jest renówka to chyba złom kupisz co ledwo co dycha a jak już byś chciał kupić to sprawdz sprężanie na cylindrach i ciśnienie oleju w silniku musiał byś to sprawdzić jakie sprężanie musi być w tym silniku i ciśnienie. najlepiej niech ci to jakiś mechanik sprawdzi przed kupnem ;)

#4 Share kamil20

kamil20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 12 grudzień 2009 - 22:31

Co sądzicie o tej Reni? U mnie w okolicy sporo rolników ma Renaulta i sobie chwalą. Silnik MWM czyli ten sam co w traktorach marki Fendt więc sprawdzony. Kolega ma podobny model coś ok 80KM i na początku miał troche problemów z zapowietrzaniem, i na tym jak narazie awarie się skończyły.
Marka Renault istnieje i ma się dobrze ;) a ciągniki zmieniły tylko barwę z pomarańczowej na biało-zieloną pod szyldem Claas-a.
Za 23 900 napewno nie kupisz JD czy Fendt-a w lepszym stanie niż ta Renówka

#5 Share Chawel

Chawel

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, sport, technika, elektronika itp.

Napisany 12 grudzień 2009 - 23:30

Co sądzicie o tej Reni? Renówki to dobre ciagniki, moj kumpel ma 2 i sobie chwali.
Szczerze to nie bral bym tej co pokazales, bo widac ze dojechana i nie wiadomo jak z silnikiem itp.
Dzień bez AgroFoto jest dniem straconym:D

#6 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 13 grudzień 2009 - 10:43

Co sądzicie o tej Reni? Osobiście polecam Renówki, sam posiadam 75.12 RS jestem z niej zadowolony, awari nie miałem praktycznie żadnej. Osobiście twierdze jedno, cena Renault - jakość Fendta. W starszych modelach Renault takich jak mówj, montowano silniki MWm, czyli takie same jak w podobnych wiekowo Fendtach. Później nowsze modele montowano silniki JD. Np. renault ceres 95. Znajomy ma ceresa 95 i nie chce innego ciągnika. Sam myślę powoli o zmianie C-360 na jakąś 68.12 RS. Myśląc dalej to jakiegoś Aresa 540. Ten ciągnik mnie jeszcze nie zawiódł, a więc jednak pozostanę na dłuuugo przy tej marce, może w przyszłości Claas, ponieważ jak wiadomo to Claas przejął Renault, pozostawił konstrukcje, a nawet ją ulepszył ;) Reasumująć polecam bardzo :D

#7 Share Adrian16

Adrian16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 13 grudzień 2009 - 14:22

Co sądzicie o tej Reni? Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Pozdro

#8 Share Mierk40

Mierk40

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 16 grudzień 2009 - 19:37

Co sądzicie o tej Reni? Na twoje pytanie mogę trochę powiedziec o ciągniku renault 75 34tx.mam go dokładnie rok.jest to ciągnik z 92r silnik mwm d226-4 o mocy 70KM max.v-40km/h z przebiegiem nie wiadomo,ale widac że p.wtryskowa nie była wymieniana.przez ten czas przepracował150h gdyż w gosp.jest jeszcze mf235,poziom oleju na bagnecie zmalał o 4mm ciągnik do tej pory nie sprawiał żadnych problemów.zapala b dobrze,chociaż na zimnym silniku widac lekki dymek.skrzynia działa precyzyjnie skok lewarka do zmiany biegu jest krótki.występuje czasem problem ze zmianą biegu na mniejszy ale po 2-3 krotnym naciśnięciu dzwigni wchodzi bez zgrzytów.jest tani w eksploatacji zadowala się 9-12l ON na 1ha orki ciężkiej gleby pługiem 4x35cm.osobiście jestem z niego b zadowolony.polecam stronę traktoreiden teknisia tietoja gdzie u źródła dowiesz się między innymi o mocy różnych trak. bez sluchania wątpliwych porad.pozdrawiam.

#9 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 17 grudzień 2009 - 16:30

Co sądzicie o tej Reni? z tego co widze na tych fotkach z linku jedna jest z lasu a z lasu znaczy dobita... najpierw sie zorientuj jak jest z częściami do tego ciągnika bo z tego co sie orientuje to dosć trudno dostac... bynajmniej w moim regionie (od reki) na zamówienie i tak penie wszystko sciagną..
sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

#10 Share tomekgeo2

tomekgeo2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Zainteresowania:Trzoda chlewna,sport

Napisany 02 styczeń 2010 - 22:11

Co sądzicie o tej Reni? witam myślałem nad kupnem MF 3070 ale troszkę za drogi i teraz zastanawiam się nad Renaultem w cenie do 30tyś. na przykład coś takiego http://allegro.pl/it..._john_case.html co wy o tym myślicie :rolleyes: proszę o opinie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Darpol

Darpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 403 postów

Napisany 02 styczeń 2010 - 22:25

Co sądzicie o tej Reni? Renault to super traktorek jak za te pieniądze silnik i skrzynia Fendt lepszy od MF z serii 30XX Mam 133-54 z 1994r już 3 lata i nic przez ten czas się nie zepsuło ,a i nie pali za dużo.

#12 Share tomekgeo2

tomekgeo2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 203 postów

Napisany 02 styczeń 2010 - 22:28

Co sądzicie o tej Reni? a jak z awaryjnością tego ciągnika z jakimi maszynami da sobie radę.

#13 Share Darpol

Darpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 403 postów

Napisany 02 styczeń 2010 - 22:48

Co sądzicie o tej Reni? RENAULT 85KM to pociągniesz 2,5m agregat aktywny z siewnikiem na hydropaku pług obrotowy 4-skiby jakiś mały 4x35cm jak chcesz to mam john deera 2580 do sprzedania 88rok 85km 31,5tys zł brutto.

#14 Share ojanusz

ojanusz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 09:40

Co sądzicie o tej Reni? Sprawdź dobrze to ogłoszenie bo facet pisze że sprzedaje 9514 a na zdjęciu 10314. 9514 ma 84 koni i jest bez turbo a 10314 z turbinom i ma 93 konie , więc jest znaczna różnica .

#15 Share tomekgeo2

tomekgeo2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 203 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 10:18

Co sądzicie o tej Reni? A jak z awaryjnością tych ciągników i wie ktoś gdzie można wrazie czegoś naprawić Renault w woj. świętokrzyskim mazowieckim

#16 Share Ukasz52

Ukasz52

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 03 styczeń 2010 - 12:07

Co sądzicie o tej Reni? Kilku znajomych miało lub ma masseye i nie poleca 2 handluje i mówią że są kiepskie a tych z wypasioną elektroniką nie chcą widzieć... co do renaultów to polecam jednak jesli z francji to mogą być i zwykle są "po przejściach"

#17 Share tomekgeo2

tomekgeo2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 203 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 06:52

Co sądzicie o tej Reni? Może mamy jakiegoś właściciela takiego renaulta na forum może on coś powie i mi doradzi na ten temat z góry dzięki i może powiecie mi co sprawdzać w takim renaulcie podczas oglądania u handlarza.

#18 Share artur21

artur21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 193 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 08:47

Co sądzicie o tej Reni? ja mam od 4 lat 103.14 Tx bez ładowacza czołowego i jak najbardziej polecam ten traktor, moja renia od kiedy ja kupiłem ma zepsute wszystkie wskaźniki od temperatury silnika, wskaźniki paliwa x2 i obrotomierz, myślałem ze da się to naprawić, fajnie zeby chociaż temperatura silnika działała, było dwóch elektryków ale żaden tego nie zrobił, jeden to jeszcze mi namieszał bo moja renia wcześniej nie zapalała na biegu a teraz zapala, w renault miałem jeszcze problemy z układem chłodzenia, trzeba było zmienić wszystkie gumy bo przeciekało, a potem okazało się ze termostat się nie otwiera, to teraz jest cały czas otwarty bo go wyjęliśmy i zblokowaliśmy, u nas trzeba jeszcze poprawić kierownice bo strasznie lata :) traktor mało pali, znajomy ma w turze mniejszy model i reduktor mu poszedł to koszt około 5 tys zl, a co ta renówka będzie u ciebie robić, jakie prace wykonywać?

#19 Share tomekgeo2

tomekgeo2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 203 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 15:22

Co sądzicie o tej Reni? Ogólnie wszystkie oprócz łąk bo trzymam świnki na ruszcie czyli beczkowóz tak około 7tys litrów.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share artur21

artur21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 193 postów

Napisany 04 styczeń 2010 - 21:50

Co sądzicie o tej Reni? my z ojcem także ciągamy 7 tys litrów beczkę renią, mały rozrzutnik obornika, jeszcze ciąga prasę claasa 340 ja traktor polecam, my teraz sprzedajemy renię tylko dlatego bo mamy nowy traktor który wzięliśmy na prow, dobrze żebyś miał kogoś komu taki traktor nie jest obcy, to by bardzo pomogło